fbpx
Call: +370 611 37959 Contact us
  • LT
  • EN
  • RU

Enneagram meetings

Būdami naudingi kitiems sukuriame priežastį rūpintis savimi.
(Visvaldas Legkauskas)

Sorry, this entry is only available in Lithuanian.

SUSITIKIMŲ DATOS IR TEMOS:

2021.03.02 Streso priežastys ir jo įtaka psichinei bei fizinei būsenai.

Stresas neatsiejama kiekvieno žmogaus kasdienybės dalis. Tik pas kai kuriuos, taip vadinamųjų stresorių, didžiulis paketas. Jie keičia vienas kitą, o dažniausiai supuola keli ir žmogaus psichika nebegali atlaikyti. O pakitęs mąstymas kaip žinia keičia ir mūsų elgesį.

Papuolę į uždarą ciklą, kuomet tam tikri sunkumai mus išsekina, o išsękę prisidarome naujų problemų, mes dažnu atveju prarandame energiją ir nebeturime nei jėgų, nei noro kažką iš esmės keisti.

Susitikimo metu aiškinsimės į kokius stresorius labiausiai reaguoja kiekvienas Eneatipas, kaip keičiasi jo mąstymas ir elgesys, bei ką daryti, kad kuo greičiau atsistatyti.

Kaina 8 Eur.

Order now

2021.03.16 Komfortas ir jo įtaka fizinei bei psichologinei būsenai.

Komfortas yra visuma sąlygų, kuomet žmogų pilnai tenkina buitiniai patogumai, visi fiziniai ir socialiniai poreikiai yra patenkinti, jaučiama vidinė ramybė ir atsipalaidavimas.

Šios būsenos nori ir siekia kiekvienas žmogus, ieško būdų kaip jį užsitikrinti visam laikui ir jautriai reaguoja į visus veiksnius, galinčius juos išstumti iš komforto zonos.

Šiame susitikime aiškinsimė kokia būsena yra komfortiška kiekvienam eneatipui, ar tikrai tai kas teikia pasitenkinimą vienam yra malonu ir kitam žmogui. Aptarsime ko reikia nuolatiniam komforto zonos plėtimui.

Kaina 8 Eur.

Order now

Komunikacija. Socialiniai elgsenos stiliai.

Su kaikuriais žmonėmis mes labai lengvai randame bendrą kalbą, galime pasitarti, panašiai sprendžiame iškylančius klausimus. Tačiau dažnu atveju nelabai suprantame tų, kurių reakcijos kitokios nei mūsų: kažkas per lėtas, kažkas per agresyvus, kažkas išvis padebesiais plaukioja.

Kaina 8 Eur.

Order now

Darbas ir lyderystė. Profesijos ir karjeros pasirinkimas.

Galime užsiimti tokia veikla, kuri labiausiai atitinka mūsų temperamentą, polinkį ir pomėgius, arba bandyti atitikti visuomenės standartus mokslo, karjeros klausimais. Kiekvienas galim būti geru autentišku vadovu, o pažinę darbuotojus, padėti jiems tapti labiau motyvuotais ir produktyviais.

Kaina 8 Eur.

Order now

Tėvystė. Kokie mūsų poreikiai ir auklėjimo įpročiai.

Norime savo vaikams paties geriausio, žinome kokias vertybes ir įgūdžius būtina suformuoti. Deja neretai mūsų taktika nepasiteisina, arba ne visai, arba ne kiekvienam vaikui. Dažniausia klaida yra auklėjimas atsižvelgiant į savo patirtį: ko negavau, ko gavau per daug ir neabejojimas savo teisumu.

Order now

Šešėlinė asmenybės pusė ir aklosios dėmės.

Visos savybės, kurias mes pastebime kituose žmonėse vienaip ar kitaip atspindi mus pačius. Dalis jų labai mėgstamos, bet kaikurių nenorime, bandome slėpti ar net apsimesti, kad neturime. Kuo labiau stengiamės jas užmaskuoti, tuo ryškiau jos pradeda matytis kitiems.

Order now

PLANUOJAMI SUSITIKIMAI:

SPARNAI (2-i dalys). Kiekvienas žmogus turi gebėjimą būti lanksčiu ir prisitaikyti sociume. Dėl to kartais tenka “įpakuoti” savo poreikius į priimtinesnę kitiems žmonėms formą. Tuo atveju labai padeda požiūrio ir elgesio praplėtimas pasinaudojant kaimyninių eneatipų savybėmis taip pakeičiant savo asmenybę.

INSTINKTAI (2-i dalys). Trys išgyvenimo instinktai: savisaugos, seksualinis ir socialinis. Ar žinote kuris Jūsų dominuojantis instinktas, o kuris snaudžiantis? Kaip tai įtakoja Jūsų mąstymą, elgesį ir pačią asmenybę? Vienas iš instiktų paprastai mažiausiai suderinamas su pačiu eneatipu ir suformuoja kontratipą.

PANAŠUMAI/SKIRTUMAI (2-i dalys). Eneagrama žvelgia giliau žmogaus elgesio ar komunikacijos ir ieško tikrojo poreikio. Deja daugelis esame prisiėmę tiek svetimų tikslų, vertybių, įsitikinimų, kad net nebežinome kodėl vienaip ar kitaip elgiamės. Tad įvairių eneatipų elgesys gali būti panašus, bet jo priežastys skirtingos.

TRITIPAI. Nepriklausomai nuo to kuriam intelekto centrui priklauso mūsų eneatipas, mes visi naudojamės ir kūno, ir širdies, ir mąstymo intelektu. Taip, vienas jų dominuojantis, mums labiausiai įprastas. O kokią strategiją renkamės suabejoję saugumu, siekdami įsitvirtinti sociume ar aplinkoje?

VAIKYSTĖ. Smalsu kaip anksti galime atpažinti dominuojantį eneatipą, kokie buvome patys ir kokie yra mūsų vaikai. Atpažinimas ir net noras geriau pažinti vaiko vidinį pasaulį labai palengvina ne tik auklėjimą, bet ir pilnavertį asmenybės formavimąsi. Ne visos vaikiškos strategijos tebėra naudingos.

TALENTAI. Amžina diskusija – talentingais gimstame ar tampame. Eneagramoje atsakymas vienareikšmis – visi gimstame su didžiuliu talentų rinkiniu. Jų yra pačių įvairiausių, kaip ir sričių, būdų juos išreikšti. Deja daugelis savo gebėjimų nesureikšmina, o kartais net nuvertina, taip pasmerkdami save. Sudėtinga, kai nevertini ar nesinaudoji turimais resursais.

SVEIKATA. Dėl pačių įvairiausių priežaščių žmonės nusprendžia, kad yra nepakankami. Mums trūksta meilės, pagarbos, dėmesio, saugumo, pasitikėjimo. Tuomet ieškome kaip tai kompensuoti. Vieni tampa priklausomi nuo kvaišalų, kitų žmonių dėmesio, kiti atsiriboja nuo savęs ir gyvenimo.

AMENYBĖS DALYS. Žmogaus psichika sudėtingas dalykas. Iš vienos pusės mes norime atitikti aukštus moralės standartus, laikytis įsidiegtų vertybių, iš kitos pusės mūsų kūniški instinktai reikalauja duoti tai ką laikome smerktinais dalykais. Vidinis konfliktas vyksta priimant net kasdienius sprendimus.

SVEIKUMO LYGIAI (2-i dalys). Kiekvienas eneatipas nors ir turėdamas savo bazinį poreikį, priklausomai nuo sveikumo (išsivystymo) lygio gali skirtingai jį išreikšti. Kuo stipriau žmogus jaučia deficitą, tuo labiau yra linkęs dėl jo stengtis, manipuliuoti, kovoti ir net kenkti sau bei kitiems.

ASMENINIS TOBULĖJIMAS. Universalūs dalykai aišku gali būti geri, jie gali tikti ir patikti, net kai kalbame apie savęs tobulinimą. Bet visgi mes visi labai skirtingi ir unikalūs. Vienam augimas yra savo veiksnumo didinimas, kitam jo mažinimas, kažkam būtina ugdyti kritiškesnį, o kaikam pozityvesnį požiūrį.

ŽYMŪS ŽMONĖS IR PERSONAŽAI. Bandymai nustatyti žinomų žmonių eneatipus yra labiau mokomasis užsiėmimas. Tikrųjų motyvų mes deja nesužinosime, bet tam tikri mąstymo modeliai, vertybės, įsitikinimai vistik išryškėja. Tuo tarpu tikroviškai sukurti personažai, dažnai turi akivaizdų eneatipą.

MEILĖS KALBOS. Kiekvienas žmogus savitai supranta ir priima meilės ženklus. Kažkas jaučiasi mylimas girdėdamas palaikančius žodžius, kažkas leisdamas laiką kartu, mėgaudamasis fiziniais prisilietimais, paslaugumu ar dovanomis. Svarbu, kad tą pačią savybę kiekvienas Eneatipas interpretuoja šiek tiek skirtingai.

Order now

ĮVYKĘ SUSITIKIMAI:

2021.02.16 d. Jausmai ir lūkesčiai santykiuose. Porų suderinamumas.

Read more

2021.02.02 d. Manipuliacijos ir asmeninių ribų pažeidžiamumas.

Read more

2021.01.19 d. Mąstymo ir elgesio šablonai. Jų atpažinimas ir keitimas.

Read more

2021.01.05 d. Traukos dėsnis. Svajones pritraukiantys ir žlugdantys įpročiai.

Read more

2020.12.15 d. Mąstymo intelektas. Galvos centro atstovų analizė ir aptarimas.

Read more

2020.12.08 d. Emocinis intelektas. Širdies centro atstovų analizė ir aptarimas.

Read more

2020.12.01 d. Instinktyvusis intelektas. Kūno centro atstovų analizė ir aptarimas.

Read more

2020.11.24 d. Eneagrama iš arti. Įsitikinimai ir aistros. Eneatipo nustatymas.

Read more

Jei trūksta žinių apie Eneagramą, jos panaudojimo sritis arba norite geriau pažinti save, artimuosius ar kolektyvą, pasirinkite Jums tinkamiausią būdą:

We had a goal to learn how to work more smoothly, delegate tasks, give feedback. The playful and illustrative presentation of knowledge is definitely the merit of the lecturer. The training simply engulfed and sparked a deeper interest. It is now easier to predict whether an employee is suitable for a particular position, what tasks will perform flawlessly, what motivations motivate them to act.
These trainings are useful not only for productive work in a team, but also in personal life.

Jolita Buračienė

The strength of the training is the work of the lecturer. Structure, clarity, specificity, a lot of information, but everything is arranged on clear shelves. During the lecture, there are many examples that help to better understand, and at the same time become more involved. Eneagrama is a particularly fascinating paradox for me: at first glance, it may seem like it’s putting people on certain shelves, but there are deep mechanisms inside it. When I started studying, it didn't stop, I fell in love and now I see it everywhere.

Paulina Botyriūtė

How to become a good coach? I have been skeptical of coaching and coaching for a long time. It still seemed to me that they were baking like pancakes during Mardi Gras. But after a coaching session with Reda Slavinskaitė, the ice cream moved in the right direction. I want to be a coaching specialist and thank you for that, Reda.
I can confidently recommend you to people who stand at the crossroads of choices and lack the courage to go the right way.

Darius Rupšlaukis

It was important for me to discover a methodology for deeper knowledge of people, to understand their behavioral motives, thinking patterns. The diagram met the requirements. A very great format for training: lectures and their recording for repetition of things heard, a small group, homework done in pairs - a great opportunity to repeat the material and communicate with interesting people. I highly recommend it because Reda sincerely shares and conveys knowledge perfectly.

Agnė Anaitė

Personal development, new knowledge and skills have always been and are important to me in life. But no less important is their applicability in the workplace, in achieving goals and improving relationships with employees and among colleagues.
In Redo’s training, and especially in Eneagram, I found answers to myself on how to work better in a team, to whom to delegate work, and what changes need to be made to make work more productive.

Donata Uchockienė

I had to take part in many of Reda's trainings, which help to improve both himself and the team. The trainings of Coaching and Eneagram were the most useful for me, because I learned about new methodologies that are perfectly applicable both at work and in personal life.
I appreciate the lecturer's work perfectly, the teaching style, speed, timbre and presentation of all info are suitable. I would recommend this training to all companies, starting with managers.

Erika Gudeliūnaitė

I wanted to get to know myself and other people better, to learn what principles to follow in order to select the best employees, to understand them, to motivate them properly, to help a newly hired person to get involved in the company's activities faster.
My sincere thanks to the wonderful lecturer Redai for her ideas and valuable lessons. I gained a lot of new knowledge that I had already started to apply in my company. I am sure it will bring great results both at work and in personal life.

Lina Jokubauskienė

I felt tension at work, which made it difficult to communicate with colleagues and managers. During the sessions, the most enjoyed was the opportunity to get to know and understand oneself better and the specific methods of not taking everything to heart. The ability to separate emerging emotions from the information you actually want to convey is now very helpful.
I think most should improve their emotion management skills. Understand ourselves and what is going on in us. Then it is much easier to come to terms with those around you.

Jekaterina Žilinskaja

Very interesting, relevant and useful trainings. They provided me with both new knowledge and confirmation of the real benefits and applicability of the methods I already use.
Thanks to the lecturer for her professionalism and great adaptation to the audience. I don’t remember such fan training! Telydi success.

Audrius Kurlavičius

The company encouraged me to take part in the training, I wanted to know what it is and how to use it in work practice. I enjoyed all the practical tasks, the theoretical knowledge.
I appreciate the work of the lecturer very positively, I like the presentation of knowledge, great examples and it is very easy to understand everything. I learned to tolerate others more, to listen, not to finger my opinion. The training also gave me more self-confidence and inner peace.

Julija Biveinienė

I participated in distance learning about metaphorical cards. It was a new tool and methodology for working with clients for me, so it was important to get the most comprehensive knowledge and ways to use it. The lecturer presented all the information in a concise, clear and understandable way. I applied the acquired knowledge perfectly at work.
I highly recommend it to all practicing coaching professionals as it is a great tool to help during coaching sessions.

Loreta Kazlauskaitė

It was important for me to learn how to avoid stress in a heavy workload and when interacting with angry customers. I really enjoyed explaining my personality type and how to handle it to keep stress to a minimum. I applied the acquired knowledge not only in work, but also in personal life.
Highly recommended to anyone who wants to get to know and improve themselves better.

Miglė Stumbrienė

I really enjoyed the training because the lecturer led them in an interesting and just enchanting way! Lots of new knowledge and practice. My life has personally changed dramatically thanks to these teachings. I am very grateful and happy!
I definitely recommend Redo’s training to everyone because it teaches you how to overcome both personal and work problems.

Olga Dudoit

Very interesting and relevant coaching application training. During them, you look at yourself, rethink your goals, think about how you interact with others. It becomes clear what and how should be changed for everyone.
Lecturer super! I really enjoyed the many examples of applying practical knowledge in the training.

Monika Rajeckaitė

UŽSISAKYKITE MOKYMUS ARBA ASMENINĘ KONSULTACIJĄ