fbpx
Звоните: +370 611 37959 Напишите нам
  • LT
  • EN
  • RU

Встречи эннеаграммы

Būdami naudingi kitiems sukuriame priežastį rūpintis savimi.
(Visvaldas Legkauskas)

Извините, этот техт доступен только в “Литовский”.

SUSITIKIMŲ DATOS IR TEMOS:

2021.03.02 Streso priežastys ir jo įtaka psichinei bei fizinei būsenai.

Stresas neatsiejama kiekvieno žmogaus kasdienybės dalis. Tik pas kai kuriuos, taip vadinamųjų stresorių, didžiulis paketas. Jie keičia vienas kitą, o dažniausiai supuola keli ir žmogaus psichika nebegali atlaikyti. O pakitęs mąstymas kaip žinia keičia ir mūsų elgesį.

Papuolę į uždarą ciklą, kuomet tam tikri sunkumai mus išsekina, o išsękę prisidarome naujų problemų, mes dažnu atveju prarandame energiją ir nebeturime nei jėgų, nei noro kažką iš esmės keisti.

Susitikimo metu aiškinsimės į kokius stresorius labiausiai reaguoja kiekvienas Eneatipas, kaip keičiasi jo mąstymas ir elgesys, bei ką daryti, kad kuo greičiau atsistatyti.

Kaina 8 Eur.

Заказать

2021.03.16 Komfortas ir jo įtaka fizinei bei psichologinei būsenai.

Komfortas yra visuma sąlygų, kuomet žmogų pilnai tenkina buitiniai patogumai, visi fiziniai ir socialiniai poreikiai yra patenkinti, jaučiama vidinė ramybė ir atsipalaidavimas.

Šios būsenos nori ir siekia kiekvienas žmogus, ieško būdų kaip jį užsitikrinti visam laikui ir jautriai reaguoja į visus veiksnius, galinčius juos išstumti iš komforto zonos.

Šiame susitikime aiškinsimė kokia būsena yra komfortiška kiekvienam eneatipui, ar tikrai tai kas teikia pasitenkinimą vienam yra malonu ir kitam žmogui. Aptarsime ko reikia nuolatiniam komforto zonos plėtimui.

Kaina 8 Eur.

Заказать

Komunikacija. Socialiniai elgsenos stiliai.

Su kaikuriais žmonėmis mes labai lengvai randame bendrą kalbą, galime pasitarti, panašiai sprendžiame iškylančius klausimus. Tačiau dažnu atveju nelabai suprantame tų, kurių reakcijos kitokios nei mūsų: kažkas per lėtas, kažkas per agresyvus, kažkas išvis padebesiais plaukioja.

Kaina 8 Eur.

Заказать

Darbas ir lyderystė. Profesijos ir karjeros pasirinkimas.

Galime užsiimti tokia veikla, kuri labiausiai atitinka mūsų temperamentą, polinkį ir pomėgius, arba bandyti atitikti visuomenės standartus mokslo, karjeros klausimais. Kiekvienas galim būti geru autentišku vadovu, o pažinę darbuotojus, padėti jiems tapti labiau motyvuotais ir produktyviais.

Kaina 8 Eur.

Заказать

Tėvystė. Kokie mūsų poreikiai ir auklėjimo įpročiai.

Norime savo vaikams paties geriausio, žinome kokias vertybes ir įgūdžius būtina suformuoti. Deja neretai mūsų taktika nepasiteisina, arba ne visai, arba ne kiekvienam vaikui. Dažniausia klaida yra auklėjimas atsižvelgiant į savo patirtį: ko negavau, ko gavau per daug ir neabejojimas savo teisumu.

Заказать

Šešėlinė asmenybės pusė ir aklosios dėmės.

Visos savybės, kurias mes pastebime kituose žmonėse vienaip ar kitaip atspindi mus pačius. Dalis jų labai mėgstamos, bet kaikurių nenorime, bandome slėpti ar net apsimesti, kad neturime. Kuo labiau stengiamės jas užmaskuoti, tuo ryškiau jos pradeda matytis kitiems.

Заказать

PLANUOJAMI SUSITIKIMAI:

SPARNAI (2-i dalys). Kiekvienas žmogus turi gebėjimą būti lanksčiu ir prisitaikyti sociume. Dėl to kartais tenka “įpakuoti” savo poreikius į priimtinesnę kitiems žmonėms formą. Tuo atveju labai padeda požiūrio ir elgesio praplėtimas pasinaudojant kaimyninių eneatipų savybėmis taip pakeičiant savo asmenybę.

INSTINKTAI (2-i dalys). Trys išgyvenimo instinktai: savisaugos, seksualinis ir socialinis. Ar žinote kuris Jūsų dominuojantis instinktas, o kuris snaudžiantis? Kaip tai įtakoja Jūsų mąstymą, elgesį ir pačią asmenybę? Vienas iš instiktų paprastai mažiausiai suderinamas su pačiu eneatipu ir suformuoja kontratipą.

PANAŠUMAI/SKIRTUMAI (2-i dalys). Eneagrama žvelgia giliau žmogaus elgesio ar komunikacijos ir ieško tikrojo poreikio. Deja daugelis esame prisiėmę tiek svetimų tikslų, vertybių, įsitikinimų, kad net nebežinome kodėl vienaip ar kitaip elgiamės. Tad įvairių eneatipų elgesys gali būti panašus, bet jo priežastys skirtingos.

TRITIPAI. Nepriklausomai nuo to kuriam intelekto centrui priklauso mūsų eneatipas, mes visi naudojamės ir kūno, ir širdies, ir mąstymo intelektu. Taip, vienas jų dominuojantis, mums labiausiai įprastas. O kokią strategiją renkamės suabejoję saugumu, siekdami įsitvirtinti sociume ar aplinkoje?

VAIKYSTĖ. Smalsu kaip anksti galime atpažinti dominuojantį eneatipą, kokie buvome patys ir kokie yra mūsų vaikai. Atpažinimas ir net noras geriau pažinti vaiko vidinį pasaulį labai palengvina ne tik auklėjimą, bet ir pilnavertį asmenybės formavimąsi. Ne visos vaikiškos strategijos tebėra naudingos.

TALENTAI. Amžina diskusija – talentingais gimstame ar tampame. Eneagramoje atsakymas vienareikšmis – visi gimstame su didžiuliu talentų rinkiniu. Jų yra pačių įvairiausių, kaip ir sričių, būdų juos išreikšti. Deja daugelis savo gebėjimų nesureikšmina, o kartais net nuvertina, taip pasmerkdami save. Sudėtinga, kai nevertini ar nesinaudoji turimais resursais.

SVEIKATA. Dėl pačių įvairiausių priežaščių žmonės nusprendžia, kad yra nepakankami. Mums trūksta meilės, pagarbos, dėmesio, saugumo, pasitikėjimo. Tuomet ieškome kaip tai kompensuoti. Vieni tampa priklausomi nuo kvaišalų, kitų žmonių dėmesio, kiti atsiriboja nuo savęs ir gyvenimo.

AMENYBĖS DALYS. Žmogaus psichika sudėtingas dalykas. Iš vienos pusės mes norime atitikti aukštus moralės standartus, laikytis įsidiegtų vertybių, iš kitos pusės mūsų kūniški instinktai reikalauja duoti tai ką laikome smerktinais dalykais. Vidinis konfliktas vyksta priimant net kasdienius sprendimus.

SVEIKUMO LYGIAI (2-i dalys). Kiekvienas eneatipas nors ir turėdamas savo bazinį poreikį, priklausomai nuo sveikumo (išsivystymo) lygio gali skirtingai jį išreikšti. Kuo stipriau žmogus jaučia deficitą, tuo labiau yra linkęs dėl jo stengtis, manipuliuoti, kovoti ir net kenkti sau bei kitiems.

ASMENINIS TOBULĖJIMAS. Universalūs dalykai aišku gali būti geri, jie gali tikti ir patikti, net kai kalbame apie savęs tobulinimą. Bet visgi mes visi labai skirtingi ir unikalūs. Vienam augimas yra savo veiksnumo didinimas, kitam jo mažinimas, kažkam būtina ugdyti kritiškesnį, o kaikam pozityvesnį požiūrį.

ŽYMŪS ŽMONĖS IR PERSONAŽAI. Bandymai nustatyti žinomų žmonių eneatipus yra labiau mokomasis užsiėmimas. Tikrųjų motyvų mes deja nesužinosime, bet tam tikri mąstymo modeliai, vertybės, įsitikinimai vistik išryškėja. Tuo tarpu tikroviškai sukurti personažai, dažnai turi akivaizdų eneatipą.

MEILĖS KALBOS. Kiekvienas žmogus savitai supranta ir priima meilės ženklus. Kažkas jaučiasi mylimas girdėdamas palaikančius žodžius, kažkas leisdamas laiką kartu, mėgaudamasis fiziniais prisilietimais, paslaugumu ar dovanomis. Svarbu, kad tą pačią savybę kiekvienas Eneatipas interpretuoja šiek tiek skirtingai.

Заказать

ĮVYKĘ SUSITIKIMAI:

2021.02.16 d. Jausmai ir lūkesčiai santykiuose. Porų suderinamumas.

Подробнее

2021.02.02 d. Manipuliacijos ir asmeninių ribų pažeidžiamumas.

Подробнее

2021.01.19 d. Mąstymo ir elgesio šablonai. Jų atpažinimas ir keitimas.

Подробнее

2021.01.05 d. Traukos dėsnis. Svajones pritraukiantys ir žlugdantys įpročiai.

Подробнее

2020.12.15 d. Mąstymo intelektas. Galvos centro atstovų analizė ir aptarimas.

Подробнее

2020.12.08 d. Emocinis intelektas. Širdies centro atstovų analizė ir aptarimas.

Подробнее

2020.12.01 d. Instinktyvusis intelektas. Kūno centro atstovų analizė ir aptarimas.

Подробнее

2020.11.24 d. Eneagrama iš arti. Įsitikinimai ir aistros. Eneatipo nustatymas.

Подробнее

Jei trūksta žinių apie Eneagramą, jos panaudojimo sritis arba norite geriau pažinti save, artimuosius ar kolektyvą, pasirinkite Jums tinkamiausią būdą:

Mokymai labai patiko, nes lektorė juos vedė įdomiai ir tiesiog užburiančiai! Daug naujų žinių ir praktikos. Mano gyvenimas asmeniškai pasikeitė kardinaliai dėka šių mokymų. Esu labai dėkinga ir laiminga!
Tikrai rekomenduoju visiems Redos vedamus mokymus, nes juose išmokstama kaip įveikti tiek asmenines, tiek darbines problemas.

Jolita Buračienė

Сильная сторона тренинга - это работа преподавателя. Структура, четкость, конкретность, много информации, но все разложено по четким полочкам. Во время лекции приводится множество примеров, которые помогают лучше понять и в то же время стать более вовлеченными. Для меня энеаграмма представляет собой особенно увлекательный парадокс: на первый взгляд может показаться, что людей кладут на определенные полки, но внутри нее есть глубокие механизмы. Когда я начал учиться, это не прекратилось, я влюбился и теперь вижу это везде.

Paulina Botyriūtė

Как стать хорошим тренером? Я долгое время скептически относился к коучингу и коучингу. Мне все еще казалось, что на Марди Гра пекут как блины. Но после тренировки с Редой Славинскайте мороженое пошло в правильном направлении. Я хочу быть тренером и спасибо тебе за это, Реда.
Я могу с уверенностью рекомендовать вас людям, которые стоят на перекрестке выбора и которым не хватает смелости идти правильным путем.

Darius Rupšlaukis

Для меня было важно открыть методологию более глубокого познания людей, понять их поведенческие мотивы, модели мышления. Схема соответствовала требованиям. Отличный формат обучения: лекции и их запись для повторения услышанного, небольшая группа, домашнее задание в парах - прекрасная возможность повторить материал и пообщаться с интересными людьми. Я очень рекомендую его, потому что Реда искренне делится знаниями и прекрасно передает их.

Agnė Anaitė

Личностное развитие, новые знания и навыки всегда были и важны для меня в жизни. Но не менее важна их применимость на работе, в достижении целей и улучшении отношений с сотрудниками и между коллегами.
Во время обучения Redo, и особенно в Eneagram, я нашел ответы на вопросы о том, как лучше работать в команде, кому делегировать работу и какие изменения необходимо внести, чтобы сделать работу более продуктивной.

Donata Uchockienė

Мне приходилось принимать участие во многих тренировках Реды, которые помогают улучшить и его самого, и команду. Тренинг по Коучингу и Энеаграмме оказался для меня самым полезным, потому что я узнал о новых методологиях, которые прекрасно применимы как на работе, так и в личной жизни.
Прекрасно оцениваю работу лектора, подходят стиль преподавания, скорость, тембр голоса и подача всей информации. Я бы рекомендовал этот тренинг всем компаниям, начиная с менеджеров.

Erika Gudeliūnaitė

Я хотел лучше узнать себя и других людей, узнать, каким принципам нужно следовать, чтобы отбирать лучших сотрудников, понимать их, правильно их мотивировать, чтобы помочь новичку быстрее включиться в деятельность компании.
Выражаю искреннюю благодарность замечательному лектору Редай за ее идеи и ценные уроки. Я получил много новых знаний, которые уже начал применять в своей компании. Уверен, что это принесет отличные результаты как на работе, так и в личной жизни.

Lina Jokubauskienė

Я чувствовал напряжение на работе, из-за чего было сложно общаться с коллегами и руководителями. Во время занятий больше всего понравилась возможность лучше узнать и понять себя и конкретные методы, как не принимать все близко к сердцу. Теперь очень помогает способность отличать возникающие эмоции от фактически передаваемой информации.
Я думаю, что большинству следует улучшить свои навыки управления эмоциями. Разберись в себе и в том, что в нас происходит. Тогда гораздо легче примириться с окружающими.

Jekaterina Žilinskaja

Очень интересные, актуальные и полезные тренинги. Они предоставили мне как новые знания, так и подтверждение реальных преимуществ и применимости методов, которые я уже использую.
Спасибо преподавателю за профессионализм и отличную адаптацию к аудитории. Такого фанатского тренинга не припомню! Телиди успехов.

Audrius Kurlavičius

Компания подтолкнула меня к участию в тренинге, я хотел узнать, что это такое и как использовать его на практике. Мне понравились все практические задания, теоретические знания.
Я очень положительно оцениваю работу лектора, мне нравится изложение знаний, отличные примеры, все очень легко понять. Я научился больше терпеть других, слушать, а не трогать свое мнение. Тренинг также дал мне больше уверенности в себе и душевного покоя.

Julija Biveinienė

Я участвовал в дистанционном обучении метафорическим картам. Для меня это был новый инструмент и методология работы с клиентами, поэтому было важно получить наиболее полные знания и способы их использования. Лектор изложил всю информацию лаконично, четко и понятно. Полученные знания отлично применила в работе.
Я настоятельно рекомендую его всем практикующим профессионалам в области коучинга, так как это отличный инструмент для помощи во время тренировок.

Loreta Kazlauskaitė

Для меня было важно научиться избегать стресса при большой нагрузке и при общении с рассерженными клиентами. Мне очень понравилось объяснять свой тип личности и как с ним справляться, чтобы свести стресс к минимуму. Полученные знания применил не только в работе, но и в личной жизни.
Настоятельно рекомендуется всем, кто хочет лучше узнать и улучшить себя.

Miglė Stumbrienė

Тренинг мне очень понравился, потому что лектор вела их интересно и просто завораживающе! Много новых знаний и практики. Моя жизнь кардинально изменилась благодаря этим учениям. Я очень благодарен и счастлив!
Я определенно рекомендую тренинг Redo всем, потому что он учит, как преодолевать личные и рабочие проблемы.

Olga Dudoit

Очень интересный и актуальный тренинг по применению коучинга. Во время них вы смотрите на себя, переосмысливаете свои цели, думаете о том, как вы взаимодействуете с другими. Становится понятно, что и как нужно менять каждому.
Лектор супер! Мне очень понравилось множество примеров применения практических знаний на тренинге.

Monika Rajeckaitė

UŽSISAKYKITE MOKYMUS ARBA ASMENINĘ KONSULTACIJĄ