fbpx
Call: +370 611 37959 Contact us
  • LT
  • EN
  • RU

Metaphorical cards

Imagination is much more important than knowledge. Knowledge is limited and imagination is limitless. (Albert Einstein)

METAPHORIC CARDS are a great tool that, with the help of images, helps to reveal emotions, repressed feelings, free oneself from the shadows of the past, arouse intuition and deepen knowledge about oneself. The use of metaphorical cards facilitates the creation of an atmosphere of trust, which helps to overcome internal resistance, remove various protective mental barriers.

Sets include: Cards with pictures, stories, faces, archetypes, or abstractions, and words, signs, symbols that provide additional insights or resources to look for.

Definitions:

METAPHORIC – a picturesque saying of a figurative meaning, a hidden comparison, based on the juxtaposition and identification of things that are not actually related, but have similar properties.

ASSOCIATIVE – a connection between phenomena, when one of them is actualized (perceived, imagined, realized), the other arises.

PROJECTIONS – unconscious transfer of human feelings, attitudes, desires to the outside world.

CARDS – a postcard-sized image with or without a verbal meaning.

Areas of application:

Metaphor cards are used in psychological counseling, therapy, work with various social groups, in business – forming a team or resolving conflicts. They make it much easier to refine goals, prioritize, and see real barriers and new solutions. It also improves communication and interpersonal relationships.

The cards are designed for coaching professionals, psychologists, HR professionals, teachers, project managers, lecturers, and many other professionals in a variety of sectors.

Individual consultations and team trainings are provided as needed.

 

CARDS ASSORTMENT

INSIGHT

InSight (Koučinginės Įžvalgų Kortos) rinkinį sudaro 88 kortelės su metaforiniais paveikiais paveikslėliais ir 88 kortelės su prasmingais žodžiais. Naudojant šias korteles galima sudaryti daugiau nei 7 tūkstančius kombinacijų ir pažvelgti į situaciją iš įvairių pusių. Metaforinės kortos leidžia  įžvelgti niuansus galinčius apsunkinti arba palengvinti planų įgyvendinimą.

Kam skirta: – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐– Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Šių kortelių žodžiai ir atvaizdai daugiausiai provokuojantys, verčiantys susimąstyti,  tad ypač tinka ieškant baimių ar neveiksnumo priežasčių, įsivertinat prioritetus, įsitikinimus  ir esmines vertybes.  Skatina kūrybingumą ir pasiryžimą veikti.

Norintiems atrasti daugiau resursų, rekomenduojamos koučinginės resursų kortos ReSource.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Kaina 43 Eur

Order now

RESOURCE

ReSource (Koučinginės Resursų Kortos) rinkinį sudaro 88 kortelės su metaforiniais pozityviais paveikslėliais ir 88 kortelės su palaikančiais žodžiais. Naudojant šias korteles galima sudaryti daugiau nei 7 tūkstančius kombinacijų ir pažvelgti į situaciją iš įvairių pusių. Metaforinės kortos leidžia  įžvelgti niuansus galinčius palengvinti žmogaus būseną ar planų įgyvendinimą.

Kam skirta: – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐– Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Šių kortelių žodžiai ir atvaizdai daugiausiai resursiniai, padedantys įžvelgti pozityviąją situacijos pusę,  tad ypač tinka ieškant nusiraminimo ir naujų požiūrio kampų, padeda įsivardinti esmines vertybes.  Skatina kūrybingumą ir pasiryžimą veikti.

Norintiems pirmiau pasieškoti situacijos priežasčių, rekomenduojamos koučinginės įžvalgų kortos Insight.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Kaina 43 Eur

Order now

GROW

GROW rinkinį sudaro 188 koučingo klausimai, pritaikyti bet kokiai užklausai. Galėsite išsamiai ištyrinėti visus pokyčio etapus, nuo tikslo iki veiksmų plano. Kortelės suteikia netikėtumo ir gylio efektą.

GROW – 188 koučingo klausimai ypač pravers:

  • Koučingo profesionalams. Įneša naujovių ir praturtina, paįvairina koučingo sesijas.
  • Pradedantiesiems. Padeda atrasti tinkamus klausimus, formuoja sesijos vedimo įgūdžius.
  • Supervizoriams. Skatina įsivertinti ir gerinti turimas koučingo kompetencijas.
  • Grupių moderatoriams. Suteikia aiškumo ir nuoseklumo dirbant su grupėmis.
  • Asmeniniam naudojimui. Leidžia patiems lengvai spręsti iškylančias problemas.

Kam skirta: – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐– Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Rinkinį sudaro:

G (Goal). 36 klausimai, padedantys išsigryninti problemą ar siekiamą tikslą.

R (Reality). 36 klausimai, atskleidžiantys esamą situaciją ir ją įtakojančius veiksnius.

O (Options). 36 klausimai, skatinantys atrasti naujus, nešabloniškus sprendimus.

W (Way). 36 klausimai, nukreipiantys į veiksmų plano sudarymą ir pasiryžimą veikti.

Y (Yes!). 8 klausimai kontroliniam pasitikrinimui, kad klientas žino ko nori ir kaip tai pasieks.

S (Supervision). 36 klausimai įvykusios sesijos apžvalgai ir kompetencijų tobulinimui.

Kaina 33 Eur

 

Order now

TEAM

TEAM asociatyvinės komandinės kortos. Rinkinį sudaro 90 kortelių: 60 kortų su įvairiomis situacijomis atspindinčiomis įvairias darbines situacijas, tradicijas, žmonių elgseną, 10 kortų su vaidmenimis, kuriuos prisiimame darbe ir 20 kortų su technikomis, metodais galinčiais palengvinti sprendimų priėmimą.

Kam skirta: – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandoms ⭐⭐ – Psichologams,  psichoterapeutams ⭐⭐ – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐

TEAM yra tobulas instrumentas kiekvienam vadovui, komandos lyderiui, personalo darbuotojui ir verslo konsultantams bei lektoriams. Labai tinka darbui su grupėmis, nes yra didesnio formato, be smulkių detalių. Kiekviena kortelė atskleidžia įmonės funkcijas ir disfunkcijas. Padeda nustatyti stipriąsias ir silpnąsias savybes, atrasti resursų tobulėjimui. Nepamainoma priemonė formuojant komandą ir skatinant verslo augimą.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Kaina 36 Eur

Order now

TYPE

TYPE asociatyvinės tipologinės kortos. Rinkinį sudaro 90 kortelių su įvairiomis situacijomis atspindinčiomis žmonių būsenas, įsitikinimus, emocijas, resursus, troškimus ir baimes. Šios kortelės labiausiai pritaikytos Eneagramos tipologijai, tačiau gali būti labai lengvai naudojamos ir dirbant su kitomis tipologijomis ar tiesiog gilesniam žmonių pažinimui.

Kam skirta: – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandoms ⭐⭐ – Psichologams,  psichoterapeutams ⭐⭐ – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐

TYPE labai tinka darbui su grupėmis, nes yra didesnio formato, be smulkių detalių. Kiekviena kortelė atskleidžia kliento bazinius poreikius ir emocijas. Padeda nustatyti stipriąsias ir silpnąsias savybes, atrasti resursų tobulėjimui. Nepamainoma priemonė mokantis Eneagramos ar testuojant įgytas žinias.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Kaina 29 – 33 Eur

Order now

ROAD

ROAD metaforinių asociatyvinių kortelių rinkinį sudaro 54 kortelės su įvairių kelių, transporto priemonių, keliavimo būdų vaizdais. Jos labiausiai tinka tais atvejais, kai žmogus nori suprasti kokie barjerai jo kelyje į tikslą trukdo labiausiai. Vizualizavus savo kelią, galima atrasti būdus ir priemones kaip kuo lengviau keliauti link savo svajonių.

Kam skirta: – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐  Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐⭐

Viena pagrindinių priežaščių kodėl žmogus nesiekia savo tikslų yra neužtikrintumas dėl pasirinkto kelio. ROAD kortelėse pavaizduoti įvairūs keliai leidžia žmogui ar padedančiam specialistui įžvelgti barjerus ir juos eliminuoti.

Kaina 24 Eur

Order now

HOUSE

HOUSE metaforinių asociatyvinių kortelių rinkinį sudaro 62 kortelės su įvairių pastatų, namų vaizdais pačiose įvairiausiose vietose. Kiekvienas namas, kaip ir žmogus, turi fasadinę pusę ir vidinį pasaulį, apie kurį aplinkiniai gali net neįtarti. Remdamiesi išvaizda, pasirinkta vieta, forma mes darome daug išvadų apie save ir kitus.

Kam skirta: – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐  Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Viena pagrindinių priežaščių kodėl žmogui kylą problemos, nepasitenkinimas savo gyvenimu ar supančia aplinka yra bandymas būti kažkuo kitu, pritapti, atitikti sociumo lūkesčius.  HOUSE kortelėse pavaizduoti įvairūs namai leidžia žmogui ar padedančiam specialistui įžvelgti įsitikinimus ir juos keisti. Kortelės leidžia pažvelgti giliau ir kitu kampu.

Kaina 24 Eur

Order now

PINIGAI

PINIGAI – tai 66 metaforinės asociatyvinės kortelės, kurios padės atskleisti Jūsų ir klientų požiūrį į pinigus, su jais susijusius įsitikinimus. Įvairūs gyvenimiški ir asociatyvūs piešiniai padės suprasti ir kur nuteka mūsų santaupos, ir kaip būtų galima padidinti pajamas. Puikiai tinka ir požiūriui į kitas vertybes nustatyti.

Kam skirta: – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐  Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Viena pagrindinių priežaščių kodėl žmogui kylą problemos, nepasitenkinimas savo gyvenimu ar supančia aplinka yra negebėjimas susikurti finansinio saugumo ir stabilumo. Šių kortelių pagalba galėsi atpažinti įsitikinimus, susijusius su pinigais: kaip jie gaunami, taupomi ir išleidžiami.

Kartu su šiuo kortų rinkiniu tinka naudoti kortų rinkinį RIBOS.

Kaina 28 Eur

Order now

RIBOS

RIBOS – tai 66 metaforinės asociatyvinės kortelės apie asmenines žmonių ribas. Mes visi turime savus poreikius ir lūkesčius, bet dažnai negebame tinkamai jų ištransliuoti aplinkai. Kai kurie su laiku net prarandame gabėjimą atpažinti savas ribas arba jas interpretuojame neteisingai. Tuo sudėtingiau pajaučiamos kitų žmonių ribos.

Kam skirta: – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐  Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Viena pagrindinių priežaščių kodėl žmogui kylą problemos, nepasitenkinimas savo gyvenimu ar supančia aplinka yra bandymas būti kažkuo kitu, pritapti, atitikti sociumo lūkesčius. Šių kortelių pagalba galėsi pastebėti ir įsivardinti savas ribas, atpažinti kitų žmonių ribas ir pagerinti savo bendravimą.

Kaina 28 Eur

Order now

PASAKOS

Pasakos – unikalus kultūrinis paveldas, padedantis išsaugoti tradicijas ir protėvių sukauptą išmintį. Jų nauda daugialypė: lavina kūrybiškumą, atsakomybę, empatiją, gerina kalbėjimo ir skaitymo įgūdžius. Pasakos taikomos ir terapijoje, nes išlaisvina vaizduotę, padeda atsipalaiduoti, mąstyti filosofiškai, kitu kampu pažvelgti į gyvenimo iššūkius ir atrasti naujus, netikėtus sprendimus.

Kam skirta: – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams  ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams   – Vadovams, komandų lyderiams 

Metaforinių kortų rinkinį PASAKOS sudaro net 92 kortelės. 46-ios kortelės vaizduoja įvairius pasakų peronažus, istorijų herojus, o kitos 46-ios kortelės nukels jus į pasakiškas vietas, kur vyksta stebuklai ir  patys įdomiausi nuotykiai. Kortelių paveikslėliai sužadina vaikystės prisiminimus, kūrybiškumą ir spontaniškumą. Jų pagalba, galima kur kas geriau suprasti vidinį  pasaulį, svajones ir išgyvenimus, atrasti resursų pokyčių įgyvendinimui.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Kaina 31 Eur

Order now

LANDSCAPE

LANDSCAPE gamtos kortų rinkinį sudaro 55 asociatyvinės kortelės su peizažais, 4 formų kortos ir instrukcijaGamta kuria nuostabius peizažus, atpalaiduoja kūną, nuramina protą ir pripildo širdį. Išmokę ją stebėti atrasime neįkainojamus lobius ir pasaulio stebuklus.

Tiesiog leiskite sau įsijausti ir mintimis bei emocijomis nuklysti į matomą vaizdą. Išjauskite kokias reakcijas jis sukelia, kokius gyvenimo įvykius primena. Neskubėkit, išlikit dėmesingi ir malonūs sau. Atraskite naujų įžvalgų ir resursų.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Psichologams,  psichoterapeutams  ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐  – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐- Vadovams, komandoms ⭐

Emocijos veikia mūsų savijautą, tad būtina gebėti jas atpažinti, išjausti, pakeisti, pripildyti resursų. Landscape asociatyvinės kortos padeda išjausti būseną, lengvai persikelti ten kur ramu ir gera. Puikiai tinka terapijai, meditacijai, sąmoningumo skatinimui, kūno pojūčių atpažinimui ir emocijų keitimui.

Jei trūksta žinių kaip naudoti įvairias kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Kaina 22 Eur

Order now

LAIKAS KARTU

LAIKAS KARTU – tai bendravimo kortos su 180 klausimų, 5-iomis skirtingomis temomis: asmeniniai, šeima, praeitis bei ateitis, poros santykiai ir intymumas. Tai komunikacinis žaidimas, kurį galite žaisti tiek su savo partneriu ar artimais draugais, tiek ir su vaikais, galbūt išėmus kai kurias klausimų temas.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Psichologams,  psichoterapeutams  ⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐  – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐- Vadovams, komandoms  

LAIKAS KARTU tai labai lengvas ir smagus būdas suartėti su žmonėmis, pradėti pokalbį, pasisakyti, būti išgirstam ir surasti kitus. Rinkinyje yra 180 kausimų kortelių ir instrukcija su keletu jų panaudojimo būdų.

Jei trūksta žinių kaip naudoti įvairias kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Kaina 32 Eur

Order now

LAIKAS SAU – tai pažinimo kortos. Rinkinį sudaro 50 savęs pažinimo ir priėmimo kortelių. Kiekvienoje jų yra klausimas, afirmacija ir paskatinimas veikti. Klausimai padės Jums lengviau pažinti save, reflektuoti, priimti, didinti savivertę ir meilę SAU. Afirmacija suteiks pasitikėjimo ir palaikymo, padės keisti įsisenėjusius mąstymo įpročius. Veiksmų planas paskatins žengti pirmuosius žingsnius link norimų pokyčių.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Psichologams,  psichoterapeutams  ⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐  – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐- Vadovams, komandoms ⭐

LAIKAS SAU tai labai paprastas būdas kasdien priminti sau, kad esame verti laimės ir meilės. Kiekviena kortelė turi keletą panaudojimo būdų: skatina atvirumui, suteikia palaikymą ir suteikia veiksmų gaires. Galima naudoti asmeniškai, draugų rate ar sąmoningumo mokymuose.

Order now

OH cards

The OH card set consists of 88 pictures with life situations and 88 relevant words. Different combinations help to find out the unconscious motives of human behavior in various problematic situations and to find internal resources to solve them. You can choose Lithuanian, English or Russian.

Intended for: – Psychologists, psychotherapists ⭐⭐⭐ – Coaching specialists, consultants As – For personal use, training exercises ⭐⭐⭐ – HR specialists, staff Ped – Educators, social workers ⭐⭐ – Managers, team leaders ymų – Training coaches, lecturers ⭐

OH cards reflect a variety of emotions, making them suitable for acknowledging a person’s beliefs, denials, or regrets, as well as for seeking possible change. They help unleash imagination, intuition, insight and improve communication.

Price 43 Eur

Order now

SENSE

SENSE – unikalios asociatyvinės EMOCIJŲ kortelės. Rinkinį sudaro 100 emocijų bei jausmų pavadinimų ir 75 abstraktūs spalvoti piešiniai. Žodinės kortelės apibūdina konkrečią emociją, o vaizdinės visiškai pasiduoda Jūsų fantazijai ir išgyvenimams. Kiekviena jų kelia nuostabą, išryškina keisčiausias formas, skatina vaizduotę. Kiekvienas šiose kortelėse mato visiškai skirtingus dalykus, kurie sukelia įvairius jausmus.

Kam skirta: – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams – Vadovams, komandų lyderiams 

Šios kortelės tinka įvairaus amžiaus ir profesijų žmonėms. Padeda išreikšti jausmus, atveria platesnį ir gilesnį mąstymą. Plačiai naudojamos psichoterapijoje. Žodinės kortelės pažymėtos skirtingomis spalovomis pagal sukeliamus pojūčius, tad galėsite atsirinkti skirtingus rinkinius ieškant resursus ar gilinant išgyvenimus.

Kaina 25 Eur

Order now

TANDOO cards

The TANDOO Collection consists of 99 images depicting scenes from couples ’lives, revealing feelings, desires, needs, conflicts, and 44 cards with images of“ road signs ”symbolizing various warnings, prohibitions, and potential obstacles.

Intended for: – Psychologists, psychotherapists ⭐⭐⭐ – Coaching specialists, consultants ⭐⭐⭐ – Personal use, training exercises ⭐⭐⭐ – Teachers, social workers ⭐ – HR specialists, staff ⭐ – Managers, team leaders ⭐ – Training coaches, for lecturers ⭐

Cards that reflect a certain relationship help reveal stifled feelings. Association with road signs – it is easier to describe the main obstacles to harmonious communication. Working with couples makes it easier to understand differences and similarities in attitudes toward relationships

Price 37 Eur

Order now

INUK

INUK metaforinių kortų rinkinį sudaro 88 apvalios kortelės ir 10 forminių, iškerpamų kortelių. Kiekviename paveikslėlyje yra po vieną ar kelias figūrėles. Jos atspindi mus pačius įvairiose gyvenimo situacijose ir būsenose.

Kam skirta: – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams  – Vadovams, komandų lyderiams 

88 INUK kortelės yra apvalios – pirmosios tokios OH kortelių istorijoje. Šios kortelės gali būti sukinėjamos įvairiomis kryptimis. Tai gali padėti atskleisti skirtingus matymus ar platesnes perspektyvas.  Į figūras galite žiūrėti kaip į stovinčias ar gulinčias, o galbūt neriančias gilyn ar kylančias aukštyn.

Kaina 35 Eur

Order now

RESILIO cards

The RESILIO set consists of two types of cards: 99 pictures of stress and resistance to it, and 44 cards with animals whose innate qualities can be useful to us as well. Card combinations help to look at stress and stressors differently, and find internal resources as a way out of a difficult situation.

Intended for: – Psychologists, psychotherapists ⭐⭐⭐ – Coaching specialists, consultants ⭐⭐⭐ – Educators, social workers ⭐⭐⭐ – HR specialists, staff As – Personal use, training exercises ⭐⭐⭐ – Managers, team leaders ⭐ Training for trainers, lecturers

Not everyone in a stressful state wants or can be completely open. Pictures depicting potential stressful situations help to look at everything from the side and make it easier to describe the depressing feeling you would like to change.

Price 37 Eur

Order now

COPE cards

The COPE set consists of 88 images depicting traumatic situations and resource states. Using metaphors, it is possible to look at traumatic events, avoiding re-trauma and creating a safe environment for finding a solution, modeling the stages of recovery. The discovery of a unique way of self-healing accelerates the process of recovery and recovery.

Intended for: – Psychologists, psychotherapists ⭐⭐⭐ – Coaching specialists and consultants ⭐⭐ – Educators, social workers ⭐⭐ – Personal use ⭐⭐ – HR specialists, staff workers ⭐ – Managers, team leaders ⭐ – Training coaches, lecturers ⭐

These cards are suitable for people of all ages who have experienced painful experiences. Helps to take a closer look at a crisis or traumatic situation from a safe psychological distance. Mainly used in psychotherapy.

Price 28 Eur

The TANDOO Collection consists of 99 images depicting scenes from couples ’lives, revealing feelings, desires, needs, conflicts, and 44 cards with images of“ road signs ”symbolizing various warnings, prohibitions, and potential obstacles.

Intended for: – Psychologists, psychotherapists ⭐⭐⭐ – Coaching specialists, consultants ⭐⭐⭐ – Personal use, training exercises ⭐⭐⭐ – Teachers, social workers ⭐ – HR specialists, staff ⭐ – Managers, team leaders ⭐ – Training coaches, for lecturers ⭐

Cards that reflect a certain relationship help reveal stifled feelings. Association with road signs – it is easier to describe the main obstacles to harmonious communication. Working with couples makes it easier to understand differences and similarities in attitudes toward relationships

Price 37 Eur

Order now

HABITAT cards

The HABITAT set consists of 88 cards. They depict the relationship of man with nature and the surrounding environment. The cards are very diverse, from funny to official or even mystical. Very useful for teenagers, children and adults looking for their vocation and place in the world.

Intended for: – Educators, social workers ⭐⭐⭐ – Psychologists, psychotherapists ⭐⭐⭐ – Coaching specialists and consultants ⭐⭐⭐ – Personal use, training exercises ⭐⭐– Training trainers, lecturers ⭐⭐ – HR specialists, staff ⭐ – Managers , for team leaders

The cards show the connections between people, things, nature. Helps to discover oneself, accept and understand the laws of life. Very suitable for working with teenagers.

Price 27 Eur

Order now

SAGA cards

The set of SAGA metaphorical cards consists of 55 cards with various fairy tale plots, various heroes and their adventures. They are perfect for working with adults and children. Helps to discover understanding and motivation in a playful way.

For: – Educators, social workers ⭐⭐⭐ – Psychologists, psychotherapists ⭐⭐⭐ – Personal use, training exercises ⭐⭐⭐ – Coaching specialists and consultants konsult – HR specialists, staff ⭐⭐ – Training coaches, lecturers ⭐ – Managers , for team leaders

The pictures on these cards evoke childhood memories, creativity and spontaneity. With their help, it is possible to better understand the inner world, dreams and experiences of children.

Price 20 Eur

Order now

MYTHOS cards

MYTHOS is a set of metaphorical storytelling cards. It consists of 55 cards with mythical heroes, their adventures. The author’s interest in archetypes is also evident in the drawings. Highly stimulates the imagination and the ability to tell or express thoughts visually.

For: – Teachers, social workers ⭐⭐⭐ – Psychologists, psychotherapists ⭐⭐⭐ – Personal use, training exercises ⭐⭐⭐ – Coaching specialists and consultants ⭐⭐ – Training coaches, lecturers ⭐⭐ – HR specialists, staff person – Managers , for team leaders

Designed to encourage creativity in both children and adults. Helps to see reality through a safer, imaginary world and discover resources in mythology. Larger groups can be used with SAGA cards.

Price 20 Eur

Order now

ECCO cards

ECCO – very exclusive associate cards. The set consists of 99 abstract color drawings. They amaze, highlight the strangest forms, stimulate imagination and fantasies. Everyone on these cards sees completely different things that evoke different feelings.

Intended for: – Psychologists, psychotherapists ⭐⭐⭐ – Educators, social workers ⭐⭐⭐ – Coaching specialists and consultants ⭐⭐⭐ – Personal use, training exercises ⭐⭐ – Training coaches, lecturers ⭐⭐ – HR specialists, staff ⭐– Managers , for team leaders

These cards are suitable for people of all ages. Helps to express feelings, opens wider and deeper thinking for managers, team leaders. Widely used in psychotherapy.

Price 27 Eur

Order now

PERSONA cards

PERSONA consists of 77 cards with different human faces and 33 cards reflecting possible interaction schemes. Cards help identify personal and interpersonal conflicts in the client, and discover the most appropriate ways to communicate and interact.

Intended for: – Psychologists, psychotherapists ⭐⭐⭐ – Coaching specialists, consultants ⭐⭐⭐ – Educators, social workers ⭐⭐⭐ – HR specialists, staff workers ⭐⭐ – Managers, team leaders ⭐⭐ – Personal use, training exercises ⭐ – Training coaches, lecturers ⭐

When it comes to the image on the card, it is much easier and safer to list the repulsive or attractive qualities that usually lie within us or the people we interact with. And a little change in their arrangement in space highlights the nature of the relationship, which we can recognize and begin to change.

Price 32 Eur

Order now

PERSONITA cards

PERSONITA is 77 cards with portraits of children and young people from different parts of the world and cultures. The other 44 cards depict relationships and various communication situations. They help to better understand the position of a child or young person in different communities, family or friends.

Intended for: – Psychologists, psychotherapists ⭐⭐⭐ – Educators, social workers ⭐⭐⭐ – Coaching specialists, consultants ⭐⭐⭐ – Personal use, training exercises ⭐⭐ – HR specialists, staff ⭐ – Managers, team leaders ⭐ – Training coaches , for lecturers ⭐

These cards help to exchange associations in the form of a game, to recount negative experiences safely, to change attitudes through imagination, to discover inner resource traits.

Price 32 Eur

Order now

STILIAUS kortos

STYLE cards are not simple pictures depicting different styles. It is a special diagnostic tool developed based on specific knowledge of fashion, style, psychology and archetypes. Their creation took almost a decade of searching before the original sources were discovered and the true teachers who knew the secrets were found. All this path led to the knowledge of archetypes and the meaning of our life, the role of the person in history, to the sacral moments of reincarnation – the metamorphosis of personality.

Intended for: – Coaching specialists and consultants ⭐⭐⭐ – Specialty teachers ⭐⭐⭐ – Personal use ⭐⭐⭐ – Psychologists, psychotherapists ⭐ – Managers, team leaders ⭐ – Training coaches, lecturers ⭐ – HR specialists, staff ⭐

Style cards are designed to help achieve personal or subject metamorphosis. The set consists of 64 pictures depicting different clothing styles and a booklet of detailed instructions.

Price 93 Eur

Order now

AFIRMACIJOS

AFIRMACIJŲ kortelių rinkinį sudaro 44 autoriniai piešiniai su afirmacijomis- pozityviais, lengvumo suteikiančiais teiginiais. Afirmacijos atskleidžia mūsų svajones, teikia energijos ir skatina labiau tikėti savimi bei pasitikėti visata. Viskas mūsų gyvenime prasideda nuo minties, kuri vėliau tampa žodžiu, veiksmu, o tuo pačiu ir charakteriu, bei likimu, tad labai svarbu kasdien gauti būtiną kiekį pozityvaus nusiteikimo. Rinkinyje yra knygelė su platesniais afirmacijų aprašymais.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ –Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐ – Vadovams, komandoms ⭐

Korteles galite naudoti labai įvairiai: išsitraukti intuityviai ir panaudoti kaip įžvalgą visai dienai; pasirinkti afirmaciją pagal Jūsų kionkretų poreikį; nusiųsti kortelės nuotrauką ar net ją pačią kaip atviruką su palinkėjimu savo artimiesiems. Kartokite Jums svarbią afirmaciją kuo dažniau ir Jūsų savajonės išsipildys.

Kaina 20 Eur

Order now

POREIKIAI

POREIKIŲ KORTELĖS turi pagrindinį ir papildančius žodžius, tačiau gali būti, kad Jums tinka tik vienas ar keli kortelėje esantys žodžiai – sekite savo vidiniu balsu ir pasitikėkite juo. Šios kortelės  paklūsta Jūsų sugalvotoms idėjoms.

Poreikių kortelės pravers kiekvienam, norinčiam:

• geriau suprasti save bei kitus;
• atrasti tikrąsias konfliktų šaknis ir juos spręsti priežasčių, o ne pasekmių lygmenyje;
• sugrąžinti dėmesį į ašinę visų veiksmų ir žodžių motyvaciją – poreikius;
• ugdyti naujus įpročius, padedančius kurti artimesnius santykius su savimi ir kitais;
• sulėtėti, skirti laiko savo vidiniam Pasauliui, tikrajam Aš.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ –Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐ – Vadovams, komandoms ⭐

Rinkinyje yra ir knygelė, kurioje rasite siūlomus naudojimo būdus. Bet jauskitės laisvai, atrasti savus metodus. Naudodamiesi kortelėmis, leiskite kalbėti savo intuicijai, pasitikėkite savo vidiniu vedimu.

Kaina 22 Eur

Order now

VAIKŲ EMOCIJOS

VAIKŲ GERŲ EMOCIJŲ KORTELĖS – tai 24 kortelės, skirtos vaikams nuo 3 iki 12 metų amžiaus, padedančios ugdyti teigiamus mąstymo modelius. Žaismingi pandos, vilko, voverytės, dramblio ir kitų gyvūnų paveikslėliai, su tarsi pačių gyvūnų tariamais sakiniais, skatins vaikus labiau pasitikėti savimi, stiprins savivertę bei padės nubrėžti ribas.
Gyvūnų iliustracijos padeda lengviau įsisavinti ir priimti afirmacijos žodžius. Kortelėse vaikai ras ir nespalvotą paveikslėlį, kurį nuspalvinus, žodžiai tvirčiau nuguls ir mintyse, ir širdyse.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ –Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐ – Vadovams, komandoms ⭐

Naudojimo būdai:

• Išsitraukite kortelę, aptarkite paveiksliuką. Pakartokite afirmaciją kartu su vaiku kelis kartus. Paklauskite, kaip jis jaučiasi, tardamas užrašytus žodžius.
• Kai vaikas yra sudėtingoje situacijoje, nerimauja, graužiasi ar bijo, galima išsitraukti kortelę ir sužinoti, ką apie tai sako gyvūnai. Pozityvi afirmacija padės išeiti iš užsisukusio blogų minčių rato.
• Vaidinkite šaradas, sekite pasakas. Būkite kūrybingi, žaiskite su vaikais.

Kaina 17 Eur

Order now

KAK cards

The KAK (Coaching Association Cards) collection consists of 88 cards with metaphorical pictures and 88 cards with words in Lithuanian. More than 7 thousand possible combinations help to look at the situation from different angles, to see the nuances that can help to implement the plans or complicate them.

Intended for: – Coaching specialists, consultants ⭐⭐⭐- Managers, team leaders ⭐⭐⭐ – HR specialists, staff ⭐⭐⭐ – Personal use, training exercises ⭐⭐⭐ – Psychologists, psychotherapists ⭐⭐ – Educators, social workers ⭐⭐ – Training for trainers, lecturers ⭐⭐

The words and images on these cards are mostly resource-based, so they are especially useful for setting and refining future plans, finding new solutions or ways to overcome problems. Encourages creativity and determination to act.

Price 38 Eur

Order now

ENNEAGRAM cards

The ENNEAGRAM set consists of 87 cards. They reflect states, beliefs, emotions, resources, desires, and fears. Author Irina Makrak selected the right photos and redrawn them, adding depth to each image. Although the cards reflect the nine types of Eneagram, their basic needs and motives, they are easy to use and unfamiliar with this model.

Intended for: – Training coaches, lecturers ⭐⭐⭐ – HR specialists, staff darbuot – Coaching specialists, consultants Ped – Educators, social workers ⭐⭐⭐ – Managers, teams ⭐⭐ – Psychologists, psychotherapists ⭐⭐ – Personal for improvement ⭐⭐

Great for working with groups as it is in a larger format with no small details. Each card reveals the client’s basic needs and emotions. Helps identify strengths and weaknesses, discover resources for improvement. An indispensable tool for learning Eneagrams or testing acquired knowledge.

Price 30 Eur

Order now

GALIOS GYVŪNAI

GALIOS GYVŪNŲ rinkinį sudaro 34 skirtingų gyvūnų ir 4 abstrakčios – intuicijos kortos. Stiprūs gyvūnų archetipai ir afirmacijos padės išjausti savo įgimtas galias, atrasti atsakymus į rūpimus klausimus ir paskatins norimiems pokyčiams.  Pasinaudokite galios gyvūnų kortomis savęs pažinimui, saviugdai, sąmoningumui ir pastabumui didinti. Įsijauskite ir susitapatinkite su savo galios gyvūnu ir taip atraskite naujų spalvų, skonių, potyrių. Leiskite sau eiti tiek giliai, kiek jaučiatės pajėgūs, tiek plačiai, kiek tik pavyks, ir taip lengvai, kad atsipalaiduotumėt ir pasimėgautumėt.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ –Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐ – Vadovams, komandoms ⭐

Korteles galite naudoti labai įvairiai: išsitraukti intuityviai, išjausti gyvūno savybes ir pritaikyti sau; pasirinkti galios gyvūno kortą pagal Jūsų konkretų poreikį. Taip pat rinkinyje esančioje knygelėje rasite nuorodą į rekomenduojamą meditaciją, kuri padės Jums sutikti savąjį galios gyvūną.

Kaina 26 Eur

Order now

PATARLĖS

PATARLĖS, PRIEŽODŽIAI IR MĮSLĖS – tai edukacinės lavinamosios kortelės su vaizdingais posakiais, atspindinčiais gyvenimo vertybes, reiškinius ir žmonių poelgius. Rinkinius sudaro po 52 kortelės su įvairiomis patarlėmis, priežodžiais ar mįslėmis. Jos puikiai tinka darbui su suaugusiais ir su vaikais.

Kam skirta: – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐– Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐  – Vadovams, komandų lyderiams – Psichologams, psichoterapeutams

Šias korteles galima naudoti tiek pramogai, tiek edukacijai, įvairaus amžiaus ir išsilavinimo žmonėms, nes yra keletas sunkumo lygių: nuo pačių lengviausių, lengvai suprantamų ir perteikimų iki sunkių, ar skirtų suaugusiems (N14). Yra instrukcija, kur rasite ne vieną jų panaudojimo būdą.

Kaina 15  Eur

Order now

ŽODŽIAI

Žodžių kortos (papildomos žodžių kortos)gali labai praplėsti matomo vaizdo supratimą, suteikti papildomų įžvalgų, pakreipti mąstymą nauja kryptimi. Dažniausiai šios kortelės naudojamos su vaizdinėmis kortelėmis (HabitatPersonaMythosRoad ir pan.), tačiau labai tinka ir su tekstinėmis kortomis (Patarlės). Jos labai praturtina  ir padeda susisteminti visas kilusias mintis. Taip pat žodžių kortos gali būti naudojamos ir atskirai, norint papildomos įžvalgos ar temos pamąstymui.

Kam skirta: – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐– Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Žodžių kortelės jau yra tokiuose rinkiniuose kaip InSightReSource ir OH. Tačiau jos labai vertingos ir su kitais rinkiniais. Be to galima rinktis lietuvišką arba anglišką žodžių variantą.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Kaina 15 Eur

Order now

JOGA

PLAY-PAUSE-BE – tai jogos kortelės, padedančios išbandyti, pamėgti ir praktikuoti jogą kiekvienam. Rinkinį sudaro 72 kortos su įvairaus fizinio sudėtingumo pratimais. Kiekviena kortelė turi aiškų žymėjimą nuo pozos pavadinimo iki paskirties. P.S. Užrašai ant kortelių Anglų kalba, o išsami instrukcija Lietuvių kalba.

Galima rinktis:

PAGRINDINIS – tai pagrindinys 72-jų jogos kortelių rinkinys su visomis pagrindinėmis pozomis ir išsamia instrukcija (anglų kalba)

PAPILDYMAS – tai 82-jų kortelių papildomas rinkinys, kuriose dubliuojamos tos Pagrindinio rinkio kortelės, kurias per praktiką atliekame keletą kartų. Taip pat yra keletas spec.kortelių.

KOMPLEKTAS – tai Pagrindinių ir Papildomų kortelių rinkinių komplektas.

Kam skirta: – Jogos mokytojams ir praktikuotojams  ⭐⭐⭐ – Sveikos gyvensenos propaguotojams ⭐⭐⭐ – Sveikatinimo srities darbuotojams ⭐⭐⭐

Šias korteles galima naudoti tiek fiziniam lavinimui, tiek edukacijai, įvairaus profesionalumo jogos praktikuotojams. Rinkinyje yra išsami instrukcija (anglų kalba), bet ir kortelėse rasite visą būtiną informaciją. Jų yra keletas kategorijų: nuo apšilimo iki atsipalaidavimo.

Kaina 31 Eur

Order now

VEIKLOS LABIRINTAI

KNYGA „VEIKLOS LABIRINTAI” – tai lyg pilnas mokymų kursas popieriuje. Ji skirta kiekvienam šiek tiek pasiklydusiam savo gyvenime, veikloje ir mintyse. Kai klausimų daugiau nei atsakymų verta stabtelti ir apgalvoti savo norus, veiksmus, galimybes. Knygoje „Veiklos labirintai“ yra daugybė  klausimų, užduočių, pratimų ir įvairių metodikų.

Kam skirta: – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams  ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐  Psichologams, psichoterapeutams  ⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐

Knygos autorė Paulina Botyriūtė skatina atrasti stebuklingą sėkmingų pokyčių piliulę, bet tikrai ne išorėje, o savyje.  Stebuklas neįvyksta per vieną naktį, tam reikia laiko – stebėti ir tyrinėti save, kalbėtis su savimi, ieškoti atsakymų į klausimus, bandyti, eksperimentuoti. Tai procesas, o ši knyga yra tam, kad šis kelias būtų bent kuo paprastesnis ir smagesnis.

Jei trūksta žinių kaip taikyti koučingą sau ir kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Order now

Jei trūksta žinių apie metaforines kortas, jų panaudojimo būdus arba norite išbandyti asmeniškai ar su visu kolektyvu, pasirinkite Jums tinkamiausią būdą:

We had a goal to learn how to work more smoothly, delegate tasks, give feedback. The playful and illustrative presentation of knowledge is definitely the merit of the lecturer. The training simply engulfed and sparked a deeper interest. It is now easier to predict whether an employee is suitable for a particular position, what tasks will perform flawlessly, what motivations motivate them to act.
These trainings are useful not only for productive work in a team, but also in personal life.

Jolita Buračienė

Kad gautumei tokias struktūruotas, koncentruotas, o tuo pačiu pavyzdžiais iliustruotas žinias - nepakaktų ir kalno psichologinių knygų perskaitymo :)
Lektorė Reda - puiki profesionalė! Aiškiai dėliojo akcentus, nuosekliai perteikė medžiagą, atidžiai sekė dalyvių refleksijas.
Man buvo vienas stipriausių ir giliausių seminarų apie savo ir aplinkos elgesį, reakcijas, tarpusavio santykius, plečiantį suvokimą, iš kur tai kyla. Buvo vietų, kai sau pačiai erzulį keliantys "įstrigimai" nušvito iki BINGO!!
Įdomu, naudinga, praktiška ir veiksminga - tereikia nuoseklumo palaikant "vidinio stebėtojo" įgūdį.

Vita Mačiulė / Neuroedukatorė. Neurografikos instruktorė

The strength of the training is the work of the lecturer. Structure, clarity, specificity, a lot of information, but everything is arranged on clear shelves. During the lecture, there are many examples that help to better understand, and at the same time become more involved. Eneagrama is a particularly fascinating paradox for me: at first glance, it may seem like it’s putting people on certain shelves, but there are deep mechanisms inside it. When I started studying, it didn't stop, I fell in love and now I see it everywhere.

Paulina Botyriūtė

How to become a good coach? I have been skeptical of coaching and coaching for a long time. It still seemed to me that they were baking like pancakes during Mardi Gras. But after a coaching session with Reda Slavinskaitė, the ice cream moved in the right direction. I want to be a coaching specialist and thank you for that, Reda.
I can confidently recommend you to people who stand at the crossroads of choices and lack the courage to go the right way.

Darius Rupšlaukis

It was important for me to discover a methodology for deeper knowledge of people, to understand their behavioral motives, thinking patterns. The diagram met the requirements. A very great format for training: lectures and their recording for repetition of things heard, a small group, homework done in pairs - a great opportunity to repeat the material and communicate with interesting people. I highly recommend it because Reda sincerely shares and conveys knowledge perfectly.

Agnė Anaitė

Mokymo metu labai patiko lektorės kompetencija, patrauklus, betarpiškas, nuoširdus, šiltas, lengvas žinių pateikimas. Buvo naudingos tikslingai skiriamos namų užduotys, kurios padėjo įtvirtinti savo žinias praktikoje. Labai džiaugiuosi konkrečia dalomąja medžiaga, kurią bet kada galiu turėti po ranka.
Labai patiko išsamios žinios apie asmenybės sveikumo ir išsivystymo lygius, apie projekcijas psichoterapiniuose santykiuose. Sužinojau kaip pagal eneagramos tipus suprasti žmonių motyvus, strategijas, pažinti savo pliusus ir minusus.

Aida Bijanskienė / Gimnazijos mokytoja

Personal development, new knowledge and skills have always been and are important to me in life. But no less important is their applicability in the workplace, in achieving goals and improving relationships with employees and among colleagues.
In Redo’s training, and especially in Eneagram, I found answers to myself on how to work better in a team, to whom to delegate work, and what changes need to be made to make work more productive.

Donata Uchockienė

I had to take part in many of Reda's trainings, which help to improve both himself and the team. The trainings of Coaching and Eneagram were the most useful for me, because I learned about new methodologies that are perfectly applicable both at work and in personal life.
I appreciate the lecturer's work perfectly, the teaching style, speed, timbre and presentation of all info are suitable. I would recommend this training to all companies, starting with managers.

Erika Gudeliūnaitė

I wanted to get to know myself and other people better, to learn what principles to follow in order to select the best employees, to understand them, to motivate them properly, to help a newly hired person to get involved in the company's activities faster.
My sincere thanks to the wonderful lecturer Redai for her ideas and valuable lessons. I gained a lot of new knowledge that I had already started to apply in my company. I am sure it will bring great results both at work and in personal life.

Lina Jokubauskienė

Labai patiko pati mokymų sistema, kuri buvo įvairiapusiška:
- suteikta galimybė "išlipti" iš komforto zonos ir bendrauti, diskutuoti ir mokytis su nepažįstamais žmonėmis, tačiau netrūko ir individualių užduočių;
- užduotys įdomios ir praktiškos. šiuolaikiškos;
- patraukli ir susisteminta mokymų medžiaga;
- buvo suteikta galimybė dalintis savo išgyvenimais, jausmais ir mintimis;
- šilta ir maloni atmosfera;
Lektorė visada gerai nusiteikusi, motyvuojanti ir skatinanti pasitempti.

Karolina Šneiderytė / Grožio specialistė

I felt tension at work, which made it difficult to communicate with colleagues and managers. During the sessions, the most enjoyed was the opportunity to get to know and understand oneself better and the specific methods of not taking everything to heart. The ability to separate emerging emotions from the information you actually want to convey is now very helpful.
I think most should improve their emotion management skills. Understand ourselves and what is going on in us. Then it is much easier to come to terms with those around you.

Jekaterina Žilinskaja

Very interesting, relevant and useful trainings. They provided me with both new knowledge and confirmation of the real benefits and applicability of the methods I already use.
Thanks to the lecturer for her professionalism and great adaptation to the audience. I don’t remember such fan training! Telydi success.

Audrius Kurlavičius

The company encouraged me to take part in the training, I wanted to know what it is and how to use it in work practice. I enjoyed all the practical tasks, the theoretical knowledge.
I appreciate the work of the lecturer very positively, I like the presentation of knowledge, great examples and it is very easy to understand everything. I learned to tolerate others more, to listen, not to finger my opinion. The training also gave me more self-confidence and inner peace.

Julija Biveinienė

I participated in distance learning about metaphorical cards. It was a new tool and methodology for working with clients for me, so it was important to get the most comprehensive knowledge and ways to use it. The lecturer presented all the information in a concise, clear and understandable way. I applied the acquired knowledge perfectly at work.
I highly recommend it to all practicing coaching professionals as it is a great tool to help during coaching sessions.

Loreta Kazlauskaitė

It was important for me to learn how to avoid stress in a heavy workload and when interacting with angry customers. I really enjoyed explaining my personality type and how to handle it to keep stress to a minimum. I applied the acquired knowledge not only in work, but also in personal life.
Highly recommended to anyone who wants to get to know and improve themselves better.

Miglė Stumbrienė

I really enjoyed the training because the lecturer led them in an interesting and just enchanting way! Lots of new knowledge and practice. My life has personally changed dramatically thanks to these teachings. I am very grateful and happy!
I definitely recommend Redo’s training to everyone because it teaches you how to overcome both personal and work problems.

Olga Dudoit

Very interesting and relevant coaching application training. During them, you look at yourself, rethink your goals, think about how you interact with others. It becomes clear what and how should be changed for everyone.
Lecturer super! I really enjoyed the many examples of applying practical knowledge in the training.

Monika Rajeckaitė

Mokymai išties naudingi ir dėkinga Redai, kad skatino aktyviai dalyvauti, domėtis, galima buvo drąsiai klausti ir į kiekvieną klausimą gautas atsakymas. Patiko, kad tai nėra sausa teorija, o daug praktikos, įžvalgų, atradimų, situacijų aptarimų ir pavyzdžių. Nors Eneagrama yra apie tipus ir lyg suponuoja, kad viskas yra apibrėžta ir niekur čia nesidėti, bet savo ir kitų tipų pažinimas man suteikė tam tikros laisvės, kad turiu "savybių rinkinį", polinkį reaguoti į situacijas ir kitus žmones tam tikru būdu, bet tuo pačiu Eneagrama yra ir apie dinamiką, galimybes augti.

Tatjana Voitechovič / Personalo specialistė

Man svarbu pažinti save ir aplinką, žmonių mąstymo šablonus ir elgesio modelius. Lektorės profesionalumo ir išsamių mokymų dėka, įgyjau daug naudingų žinių asmenybės tipus, jų vertybes ir įsitikinimus.
Rekomenduoju visiems einantiems sąmoningu raidos keliu. Taip pat įmonių vadovams siekiantiems inovatyvių perspektyvų dirbant su kolektyvu, bei sprendžiant komandos suderinamumo klausimus.

Mindaugas Staniulis / ,,Massage Therapy & Body Energy Balance", Savininkas

Lektorė nuostabi, dėmesinga, išmananti savo darbą. Mokymai priminė, kad tą pačią situaciją mes matome skirtingai, todėl nereikia primetinėti savo įžvalgų ar nuomonės klientui, o SVARBIAUSIAI visi atsakymai ir sprendimo būdai yra mūsų viduje, tik reikia padėti tai išsiaiškinti.
Patiko teorija, praktika ir namų darbai, galėjau iškart pajausti kortelių teikiamą naudą. Mokymai praverstų visiems, norintiems labiau pažinti save, savo šeimą, aplinką. Dirbantiems su vaikais, jaunimu, suaugusiais, darbuotojų kolektyve: mokytojams, psichologams, personalo specialistams ir kt.

Vilija Austienė / VŠĮ Medicinos ir socialinių tyrimų institutas

ORDER TRAINING OR PERSONAL CONSULTATION