fbpx
Paskambinkite: +370 611 37959 Siųskite žinutę
  • LT
  • EN
  • RU

Metaforinės kortos

Vaizduotė daug svarbiau už žinias. Žinios ribotos, o vaizduotė beribė. (Albertas Einšteinas)

METAFORINĖS ASOCIATYVINĖS KORTOS yra puikus įrankis, kuris vaizdinių pagalba padeda atskleisti emocijas, užgniaužtus jausmus, išsilaisvinti nuo praeities šešėlių, sužadinti intuiciją ir pagilinti žinias apie save. Naudojantis metaforinėmis kortomis lengviau sukuriama pasitikėjimo atmosfera, o tai padeda įveikti vidinį pasipriešinimą, pašalinti įvairius apsauginius psichikos barjerus.

Rinkinius sudaro: Kortelės su paveikslėliais, istorijomis, veidais, archetipais ar abstrakcijomis ir žodžiai, ženklai, simboliai, suteikiantys papildomų įžvalgų ar ieškomų resursų.

Sąvokos:

METAFORINĖS – vaizdingas perkeltinės reikšmės pasakymas, paslėptas palyginimas, pagrįstas faktiškai nesusijusių, bet panašių savybių turinčių daiktų, reiškinių gretinimu, tapatinimu.

ASOCIATYVINĖS – ryšys tarp reiškinių, kai vieną jų aktualizavus (suvokus, įsivaizdavus, įsisąmoninus), iškyla ir kitas.

PROJEKCINĖS – žmogaus jausmų, nuostatų, troškimų nesąmoningas perkėlimas į išorinį pasaulį.

KORTELĖS – atviruko dydžio vaizdinys su žodine reikšme ar be jos.

Taikymo sritys:

Metaforinės asociatyvinės kortos naudojamos psichologiniame konsultavime, terapijoje, darbe su įvairiomis socialinėmis grupėmis, versle – formuojant komandą ar sprendžiant konfliktus. Jos padeda kur kas lengviau išsigryninti tikslus, susidėlioti prioritetus, įžvelgti tikrąsias kliūtis ir naujus sprendimo būdus. Taip pat gerina komunikaciją ir žmonių tarpusavio santykius.

Kortelės skirtos koučingo specialistams, psichologams, personalo specialistams, mokytojams, projektų vadovams, lektoriams ir daugybei kitų sričių profesionalų įvairiuose sektoriuose.

Pagal poreikį teikiamos individualios konsultacijos ir organizuojami komandiniai mokymai.

KORTELIŲ ASORTIMENTAS:

INSIGHT

InSight (Koučinginės Įžvalgų Kortos) rinkinį sudaro 88 kortelės su metaforiniais paveikiais paveikslėliais ir 88 kortelės su prasmingais žodžiais. Naudojant šias korteles galima sudaryti daugiau nei 7 tūkstančius kombinacijų ir pažvelgti į situaciją iš įvairių pusių. Metaforinės kortos leidžia  įžvelgti niuansus galinčius apsunkinti arba palengvinti planų įgyvendinimą.

Kam skirta: – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐– Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Šių kortelių žodžiai ir atvaizdai daugiausiai provokuojantys, verčiantys susimąstyti,  tad ypač tinka ieškant baimių ar neveiksnumo priežasčių, įsivertinat prioritetus, įsitikinimus  ir esmines vertybes.  Skatina kūrybingumą ir pasiryžimą veikti.

Norintiems atrasti daugiau resursų, rekomenduojamos koučinginės resursų kortos ReSource.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Kaina 43 Eur

Užsisakyti

RESOURCE

ReSource (Koučinginės Resursų Kortos) rinkinį sudaro 88 kortelės su metaforiniais pozityviais paveikslėliais ir 88 kortelės su palaikančiais žodžiais. Naudojant šias korteles galima sudaryti daugiau nei 7 tūkstančius kombinacijų ir pažvelgti į situaciją iš įvairių pusių. Metaforinės kortos leidžia  įžvelgti niuansus galinčius palengvinti žmogaus būseną ar planų įgyvendinimą.

Kam skirta: – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐– Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Šių kortelių žodžiai ir atvaizdai daugiausiai resursiniai, padedantys įžvelgti pozityviąją situacijos pusę,  tad ypač tinka ieškant nusiraminimo ir naujų požiūrio kampų, padeda įsivardinti esmines vertybes.  Skatina kūrybingumą ir pasiryžimą veikti.

Norintiems pirmiau pasieškoti situacijos priežasčių, rekomenduojamos koučinginės įžvalgų kortos Insight.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Kaina 43 Eur

Užsisakyti

GROW

GROW rinkinį sudaro 188 koučingo klausimai, pritaikyti bet kokiai užklausai. Galėsite išsamiai ištyrinėti visus pokyčio etapus, nuo tikslo iki veiksmų plano. Kortelės suteikia netikėtumo ir gylio efektą.

GROW – 188 koučingo klausimai ypač pravers:

  • Koučingo profesionalams. Įneša naujovių ir praturtina, paįvairina koučingo sesijas.
  • Pradedantiesiems. Padeda atrasti tinkamus klausimus, formuoja sesijos vedimo įgūdžius.
  • Supervizoriams. Skatina įsivertinti ir gerinti turimas koučingo kompetencijas.
  • Grupių moderatoriams. Suteikia aiškumo ir nuoseklumo dirbant su grupėmis.
  • Asmeniniam naudojimui. Leidžia patiems lengvai spręsti iškylančias problemas.

Kam skirta: – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐– Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Rinkinį sudaro:

G (Goal). 36 klausimai, padedantys išsigryninti problemą ar siekiamą tikslą.

R (Reality). 36 klausimai, atskleidžiantys esamą situaciją ir ją įtakojančius veiksnius.

O (Options). 36 klausimai, skatinantys atrasti naujus, nešabloniškus sprendimus.

W (Way). 36 klausimai, nukreipiantys į veiksmų plano sudarymą ir pasiryžimą veikti.

Y (Yes!). 8 klausimai kontroliniam pasitikrinimui, kad klientas žino ko nori ir kaip tai pasieks.

S (Supervision). 36 klausimai įvykusios sesijos apžvalgai ir kompetencijų tobulinimui.

Kaina 33 Eur

 

Užsisakyti

TEAM

TEAM asociatyvinės komandinės kortos. Rinkinį sudaro 90 kortelių: 60 kortų su įvairiomis situacijomis atspindinčiomis įvairias darbines situacijas, tradicijas, žmonių elgseną, 10 kortų su vaidmenimis, kuriuos prisiimame darbe ir 20 kortų su technikomis, metodais galinčiais palengvinti sprendimų priėmimą.

Kam skirta: – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandoms ⭐⭐ – Psichologams,  psichoterapeutams ⭐⭐ – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐

TEAM yra tobulas instrumentas kiekvienam vadovui, komandos lyderiui, personalo darbuotojui ir verslo konsultantams bei lektoriams. Labai tinka darbui su grupėmis, nes yra didesnio formato, be smulkių detalių. Kiekviena kortelė atskleidžia įmonės funkcijas ir disfunkcijas. Padeda nustatyti stipriąsias ir silpnąsias savybes, atrasti resursų tobulėjimui. Nepamainoma priemonė formuojant komandą ir skatinant verslo augimą.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Kaina 36 Eur

Užsisakyti

TYPE

TYPE asociatyvinės tipologinės kortos. Rinkinį sudaro 90 kortelių su įvairiomis situacijomis atspindinčiomis žmonių būsenas, įsitikinimus, emocijas, resursus, troškimus ir baimes. Šios kortelės labiausiai pritaikytos Eneagramos tipologijai, tačiau gali būti labai lengvai naudojamos ir dirbant su kitomis tipologijomis ar tiesiog gilesniam žmonių pažinimui.

Kam skirta: – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandoms ⭐⭐ – Psichologams,  psichoterapeutams ⭐⭐ – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐

TYPE labai tinka darbui su grupėmis, nes yra didesnio formato, be smulkių detalių. Kiekviena kortelė atskleidžia kliento bazinius poreikius ir emocijas. Padeda nustatyti stipriąsias ir silpnąsias savybes, atrasti resursų tobulėjimui. Nepamainoma priemonė mokantis Eneagramos ar testuojant įgytas žinias.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Kaina 29 – 33 Eur

Užsisakyti

ROAD

ROAD metaforinių asociatyvinių kortelių rinkinį sudaro 54 kortelės su įvairių kelių, transporto priemonių, keliavimo būdų vaizdais. Jos labiausiai tinka tais atvejais, kai žmogus nori suprasti kokie barjerai jo kelyje į tikslą trukdo labiausiai. Vizualizavus savo kelią, galima atrasti būdus ir priemones kaip kuo lengviau keliauti link savo svajonių.

Kam skirta: – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐  Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐⭐

Viena pagrindinių priežaščių kodėl žmogus nesiekia savo tikslų yra neužtikrintumas dėl pasirinkto kelio. ROAD kortelėse pavaizduoti įvairūs keliai leidžia žmogui ar padedančiam specialistui įžvelgti barjerus ir juos eliminuoti.

Kaina 24 Eur

Užsisakyti

HOUSE

HOUSE metaforinių asociatyvinių kortelių rinkinį sudaro 62 kortelės su įvairių pastatų, namų vaizdais pačiose įvairiausiose vietose. Kiekvienas namas, kaip ir žmogus, turi fasadinę pusę ir vidinį pasaulį, apie kurį aplinkiniai gali net neįtarti. Remdamiesi išvaizda, pasirinkta vieta, forma mes darome daug išvadų apie save ir kitus.

Kam skirta: – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐  Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Viena pagrindinių priežaščių kodėl žmogui kylą problemos, nepasitenkinimas savo gyvenimu ar supančia aplinka yra bandymas būti kažkuo kitu, pritapti, atitikti sociumo lūkesčius.  HOUSE kortelėse pavaizduoti įvairūs namai leidžia žmogui ar padedančiam specialistui įžvelgti įsitikinimus ir juos keisti. Kortelės leidžia pažvelgti giliau ir kitu kampu.

Kaina 24 Eur

Užsisakyti

PINIGAI

PINIGAI – tai 66 metaforinės asociatyvinės kortelės, kurios padės atskleisti Jūsų ir klientų požiūrį į pinigus, su jais susijusius įsitikinimus. Įvairūs gyvenimiški ir asociatyvūs piešiniai padės suprasti ir kur nuteka mūsų santaupos, ir kaip būtų galima padidinti pajamas. Puikiai tinka ir požiūriui į kitas vertybes nustatyti.

Kam skirta: – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐  Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Viena pagrindinių priežaščių kodėl žmogui kylą problemos, nepasitenkinimas savo gyvenimu ar supančia aplinka yra negebėjimas susikurti finansinio saugumo ir stabilumo. Šių kortelių pagalba galėsi atpažinti įsitikinimus, susijusius su pinigais: kaip jie gaunami, taupomi ir išleidžiami.

Kartu su šiuo kortų rinkiniu tinka naudoti kortų rinkinį RIBOS.

Kaina 28 Eur

Užsisakyti

RIBOS

RIBOS – tai 66 metaforinės asociatyvinės kortelės apie asmenines žmonių ribas. Mes visi turime savus poreikius ir lūkesčius, bet dažnai negebame tinkamai jų ištransliuoti aplinkai. Kai kurie su laiku net prarandame gabėjimą atpažinti savas ribas arba jas interpretuojame neteisingai. Tuo sudėtingiau pajaučiamos kitų žmonių ribos.

Kam skirta: – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐  Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Viena pagrindinių priežaščių kodėl žmogui kylą problemos, nepasitenkinimas savo gyvenimu ar supančia aplinka yra bandymas būti kažkuo kitu, pritapti, atitikti sociumo lūkesčius. Šių kortelių pagalba galėsi pastebėti ir įsivardinti savas ribas, atpažinti kitų žmonių ribas ir pagerinti savo bendravimą.

Kaina 28 Eur

Užsisakyti

PASAKOS

Pasakos – unikalus kultūrinis paveldas, padedantis išsaugoti tradicijas ir protėvių sukauptą išmintį. Jų nauda daugialypė: lavina kūrybiškumą, atsakomybę, empatiją, gerina kalbėjimo ir skaitymo įgūdžius. Pasakos taikomos ir terapijoje, nes išlaisvina vaizduotę, padeda atsipalaiduoti, mąstyti filosofiškai, kitu kampu pažvelgti į gyvenimo iššūkius ir atrasti naujus, netikėtus sprendimus.

Kam skirta: – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams  ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams   – Vadovams, komandų lyderiams 

Metaforinių kortų rinkinį PASAKOS sudaro net 92 kortelės. 46-ios kortelės vaizduoja įvairius pasakų peronažus, istorijų herojus, o kitos 46-ios kortelės nukels jus į pasakiškas vietas, kur vyksta stebuklai ir  patys įdomiausi nuotykiai. Kortelių paveikslėliai sužadina vaikystės prisiminimus, kūrybiškumą ir spontaniškumą. Jų pagalba, galima kur kas geriau suprasti vidinį  pasaulį, svajones ir išgyvenimus, atrasti resursų pokyčių įgyvendinimui.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Kaina 31 Eur

Užsisakyti

LANDSCAPE

LANDSCAPE gamtos kortų rinkinį sudaro 55 asociatyvinės kortelės su peizažais, 4 formų kortos ir instrukcijaGamta kuria nuostabius peizažus, atpalaiduoja kūną, nuramina protą ir pripildo širdį. Išmokę ją stebėti atrasime neįkainojamus lobius ir pasaulio stebuklus.

Tiesiog leiskite sau įsijausti ir mintimis bei emocijomis nuklysti į matomą vaizdą. Išjauskite kokias reakcijas jis sukelia, kokius gyvenimo įvykius primena. Neskubėkit, išlikit dėmesingi ir malonūs sau. Atraskite naujų įžvalgų ir resursų.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Psichologams,  psichoterapeutams  ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐  – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐- Vadovams, komandoms ⭐

Emocijos veikia mūsų savijautą, tad būtina gebėti jas atpažinti, išjausti, pakeisti, pripildyti resursų. Landscape asociatyvinės kortos padeda išjausti būseną, lengvai persikelti ten kur ramu ir gera. Puikiai tinka terapijai, meditacijai, sąmoningumo skatinimui, kūno pojūčių atpažinimui ir emocijų keitimui.

Jei trūksta žinių kaip naudoti įvairias kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Kaina 22 Eur

Užsisakyti

LAIKAS KARTU

LAIKAS KARTU – tai bendravimo kortos su 180 klausimų, 5-iomis skirtingomis temomis: asmeniniai, šeima, praeitis bei ateitis, poros santykiai ir intymumas. Tai komunikacinis žaidimas, kurį galite žaisti tiek su savo partneriu ar artimais draugais, tiek ir su vaikais, galbūt išėmus kai kurias klausimų temas.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Psichologams,  psichoterapeutams  ⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐  – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐- Vadovams, komandoms  

LAIKAS KARTU tai labai lengvas ir smagus būdas suartėti su žmonėmis, pradėti pokalbį, pasisakyti, būti išgirstam ir surasti kitus. Rinkinyje yra 180 kausimų kortelių ir instrukcija su keletu jų panaudojimo būdų.

Jei trūksta žinių kaip naudoti įvairias kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Kaina 32 Eur

Užsisakyti

LAIKAS SAU – tai pažinimo kortos. Rinkinį sudaro 50 savęs pažinimo ir priėmimo kortelių. Kiekvienoje jų yra klausimas, afirmacija ir paskatinimas veikti. Klausimai padės Jums lengviau pažinti save, reflektuoti, priimti, didinti savivertę ir meilę SAU. Afirmacija suteiks pasitikėjimo ir palaikymo, padės keisti įsisenėjusius mąstymo įpročius. Veiksmų planas paskatins žengti pirmuosius žingsnius link norimų pokyčių.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Psichologams,  psichoterapeutams  ⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐  – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐- Vadovams, komandoms ⭐

LAIKAS SAU tai labai paprastas būdas kasdien priminti sau, kad esame verti laimės ir meilės. Kiekviena kortelė turi keletą panaudojimo būdų: skatina atvirumui, suteikia palaikymą ir suteikia veiksmų gaires. Galima naudoti asmeniškai, draugų rate ar sąmoningumo mokymuose.

Užsisakyti

OH

OH kortelių rinkinį sudaro 88 paveiksliukai su  gyvenimiškomis situacijomis ir 88 aktualūs žodžiai. Skirtingi deriniai padeda išsiaiškinti nesąmoningus žmogaus elgesio motyvus įvairiose probleminėse situacijose ir rasti vidinių resursų joms išspręsti. Galima rinktis lietuviu, anglų arba rusų kalbomis.

Kam skirta: – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams – Mokymų treneriams, lektoriams

OH kortelėse atsispindi įvairios emocijos, todėl jos tinka ir žmoguje glūdinčių įsitikinimų, neigimo ar nuoskaudų pripažinimui, ir galimų pokyčių paieškai. Jos padeda išlaisvinti vaizduotę, intuiciją, įžvalgą ir pagerinti bendravimą.

Kaina 44 Eur

Užsisakyti

SENSE

SENSE – unikalios asociatyvinės EMOCIJŲ kortelės. Rinkinį sudaro 100 emocijų bei jausmų pavadinimų ir 75 abstraktūs spalvoti piešiniai. Žodinės kortelės apibūdina konkrečią emociją, o vaizdinės visiškai pasiduoda Jūsų fantazijai ir išgyvenimams. Kiekviena jų kelia nuostabą, išryškina keisčiausias formas, skatina vaizduotę. Kiekvienas šiose kortelėse mato visiškai skirtingus dalykus, kurie sukelia įvairius jausmus.

Kam skirta: – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams – Vadovams, komandų lyderiams 

Šios kortelės tinka įvairaus amžiaus ir profesijų žmonėms. Padeda išreikšti jausmus, atveria platesnį ir gilesnį mąstymą. Plačiai naudojamos psichoterapijoje. Žodinės kortelės pažymėtos skirtingomis spalovomis pagal sukeliamus pojūčius, tad galėsite atsirinkti skirtingus rinkinius ieškant resursus ar gilinant išgyvenimus.

Kaina 25 Eur

Užsisakyti

TANDOO

TANDOO Rinkinį sudaro 99 paveikslėliai vaizduojantys scenas iš porų gyvenimo, atskleidžiantys jausmus, norus, poreikius, konfliktus ir 44 kortelės su „kelio ženklų” vaizdais, simbolizuojančiais įvairius įspėjimus, draudimus ir galimas kliūtis.

Kam skirta: – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams  – HR specialistams, personalo darbuotojams  – Vadovams, komandų lyderiams  – Mokymų treneriams, lektoriams 

Tam tikrą santykį atspindinčios kortelės padeda atskleisti užgniaužtus jausmus. Asociacija su kelio ženklais- lengviau apibūdinti pagrindines kliūtis į harmoningą bendravimą. Dirbant su poromis, palengvina požiūrio į santykius skirtumų bei panašumų supratimą

Kaina 38 Eur

Užsisakyti

INUK

INUK metaforinių kortų rinkinį sudaro 88 apvalios kortelės ir 10 forminių, iškerpamų kortelių. Kiekviename paveikslėlyje yra po vieną ar kelias figūrėles. Jos atspindi mus pačius įvairiose gyvenimo situacijose ir būsenose.

Kam skirta: – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams  – Vadovams, komandų lyderiams 

88 INUK kortelės yra apvalios – pirmosios tokios OH kortelių istorijoje. Šios kortelės gali būti sukinėjamos įvairiomis kryptimis. Tai gali padėti atskleisti skirtingus matymus ar platesnes perspektyvas.  Į figūras galite žiūrėti kaip į stovinčias ar gulinčias, o galbūt neriančias gilyn ar kylančias aukštyn.

Kaina 35 Eur

Užsisakyti

RESILIO

RESILIO rinkinys susideda iš dviejų tipų kortelių: 99 paveikslėliai apie stresą ir atsparumą jam, bei 44 kortelės su gyvūnais, kurių prigimtinės savybės gali būti naudingos ir mums. Kortelių deriniai padeda kitaip pažvelgti į stresą ir stresorius, ir rasti vidinių resursų kaip išeiti iš sudėtingos padėties.

Kam skirta: – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams

Ne kiekvienas žmogus stresinėje būsenoje nori ar gali būti visiškai atviras. Paveikslėliai su atvaizduotomis galimomis stresinėmis situacijomis padeda į viską pažvelgti lyg iš šono ir lengviau apibūdinti slegiančią savijautą, kurią norėtųsi pakeisti.

Kaina 38 Eur

Užsisakyti

COPE

COPE rinkinį sudaro 88 paveikslėliai, vaizduojantys traumines situacijas ir resursines būsenas. Naudojant metaforas galima pažvelgti į traumuojančus įvykius, išvengiant pakartotinio traumavimo ir sukuria saugią aplinką sprendimo paieškai, sveikimo etapų modeliavimui. Unikalaus savigydos būdo atradimas, pagreitina sveikimo ir atsistatymo procesą.

Kam skirta: – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams – Vadovams, komandų lyderiams – Mokymų treneriams, lektoriams

Šios kortelės tinka įvairaus amžiaus žmonėms, patyrusiems skaudžių išgyvenimų. Padeda iš arčiau pažvelgti į krizinę ar traumuojančią situaciją per saugų psichologinį atstumą. Daugiausiai naudojamos psichoterapijoje.

Kaina 29 Eur

Užsisakyti

HABITAT

HABITAT rinkinį sudaro 88 kortelės. Jose atvaizduotas žmogaus santykis su gamta ir supančia aplinka. Kortelės labai įvairios, nuo juokingų, iki oficialių ar net mistiškų. Labai naudingos paaugliams, vaikams ir suaugusiems ieškantiems savo pašaukimo ir vietos pasaulyje.

Kam skirta: – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐– Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams – Vadovams, komandų lyderiams

Kortelės rodo sąsajas tarp žmonių, daiktų, gamtos. Padeda atrasti save, priimti ir suprasti gyvenimo dėsnius. Labai tinka darbui su paaugliais.

Kaina 28 Eur

Užsisakyti

SAGA

SAGA metaforinių kortelių rinkinį sudaro 55 kortelės su įvairių pasakų siužetais, įvairiais herojais ir jų nuotykiais. Jos puikiai tinka darbui su suaugusiais ir su vaikais. Padeda atrasti supratimą ir motyvaciją žaidyminiu būdu.

Kam skirta: – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams  – Vadovams, komandų lyderiams 

Šių kortelių paveikslėliai sužadina vaikystės prisiminimus, kūrybiškumą ir spontaniškumą. Jų pagalba, galima kur kas geriau suprasti vidinį vaikų pasaulį, svajones ir išgyvenimus.

Kaina 21 Eur

Užsisakyti

MYTHOS

MYTHOS – metaforinių pasakojamųjų kortelių rinkinys. Jį sudaro 55 kortelės su mitiniais herojais, jų patirtais nuotykiais. Piešiniuose akivaizdus ir autoriaus domėjimasis archeatipais. Labai skatina vaizduotę ir gebėjimą pasakoti ar vaizdingai reikšti mintis.

Kam skirta: – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams  – Vadovams, komandų lyderiams 

Skirtos tiek vaikų, tiek suaugusiųjų kūrybingumo skatinimui. Padeda pamatyti realybę per saugesnį, įsivaizduojamą pasaulį ir atrasti resursų mitologijoje. Didesnėse grupėse galima naudoti su SAGA kortelėmis.

Kaina 21 Eur

Užsisakyti

ECCO

ECCO – labai išskirtinės asociatyvinės kortelės. Rinkinį sudaro 99 abstraktūs spalvoti piešiniai. Jie kelia nuostabą, išryškina keisčiausias formas, skatina vaizduotę ir fantazijas. Kiekvienas šiose kortelėse mato visiškai skirtingus dalykus, kurie sukelia įvairius jausmus.

Kam skirta: – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams – Vadovams, komandų lyderiams 

Šios kortelės tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Padeda išreikšti jausmus, atveria plates– Vadovams, komandų lyderiams nį ir gilesnį mąstymą. Plačiai naudojamos psichoterapijoje.

Kaina 28 Eur

Užsisakyti

PERSONA

PERSONA – tai 77 kortelės su įvairių žmonių veidais ir 33 kortelės, atspindinčios galimas tarpusavio sąveikos schemas. Kortelės padeda nustatyti asmeninius ir tarpasmeninius kliento konfliktus, ir atrasti tinkamiausius bendravimo bei sąveikos būdus.

Kam skirta: – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams – Mokymų treneriams, lektoriams

Kalbant apie atvaizdą kortelėje kur kas lengviau ir saugiau išvardinti atstumiančias ar traukiančias savybes, kurios dažniausiai glūdi mumyse, ar žmonėse, su kuriais bendraujame. O šiek tiek pakeitus jų išdėstymą erdvėje, išryškėja santykio pobūdis, kurį galime pripažinti ir pradėti keisti.

Kaina 33 Eur

Užsisakyti

PERSONITA

PERSONITA – tai 77 kortelės su vaikų ir jaunuolių iš įvairių pasaulio kraštų ir kultūrų portretais. Kitos 44 kortelės vaizduoja tarpusavio santykius ir įvairias bendravimo situacijas. Jos padeda geriau suprasti vaiko ar jaunuolio poziciją įvairiose bendruomenėse, šeimos ar draugų rate.

Kam skirta: – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams – Vadovams, komandų lyderiams – Mokymų treneriams, lektoriams

Šios kortelės padeda žaidimo forma keistis asociacijomis, saugiai atpasakoti negatyvius išgyvenimus, pasitelkiant fantaziją keisti požiūrį, atrasti vidinių resursinių savybių.

Kaina 33 Eur

Užsisakyti

STILIAUS kortos

STILIAUS kortos nėra paprasti paveikslėliai, vaizduojantys skirtingus stilius. Tai ypatinga diagnostikos priemonė, sukurta remiantis specifinėmis mados, stiliaus, psichologijos ir archetipų žiniomis. Jų kūrimas užtruko beveik dešimtmetį paieškų, kol buvo atrasti pirminiai šaltiniai ir surasti tikrieji paslaptis žinantys mokytojai. Visas šis kelias vedė į archetipų ir mūsų gyvenimo prasmės, asmens vaidmens istorijoje pažinimą, prie sakralinių persikūnijimo momentų – asmenybės metamorfozės.

Kam skirta: – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐ – Sspecialybės mokytojams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐

Stiliaus kortos sukurtos siekiant padėti pasiekti asmeninę ar dalykinę metamorfozę. Rinkinį sudaro 64 paveikslėliai, vaizduojantys skirtingus aprangos stilius ir išsamios instrukcijos knygelė.

Kaina 93 Eur

Užsisakyti

AFIRMACIJOS

AFIRMACIJŲ kortelių rinkinį sudaro 44 autoriniai piešiniai su afirmacijomis- pozityviais, lengvumo suteikiančiais teiginiais. Afirmacijos atskleidžia mūsų svajones, teikia energijos ir skatina labiau tikėti savimi bei pasitikėti visata. Viskas mūsų gyvenime prasideda nuo minties, kuri vėliau tampa žodžiu, veiksmu, o tuo pačiu ir charakteriu, bei likimu, tad labai svarbu kasdien gauti būtiną kiekį pozityvaus nusiteikimo. Rinkinyje yra knygelė su platesniais afirmacijų aprašymais.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ –Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐ – Vadovams, komandoms ⭐

Korteles galite naudoti labai įvairiai: išsitraukti intuityviai ir panaudoti kaip įžvalgą visai dienai; pasirinkti afirmaciją pagal Jūsų kionkretų poreikį; nusiųsti kortelės nuotrauką ar net ją pačią kaip atviruką su palinkėjimu savo artimiesiems. Kartokite Jums svarbią afirmaciją kuo dažniau ir Jūsų savajonės išsipildys.

Kaina 20 Eur

Užsisakyti

POREIKIAI

POREIKIŲ KORTELĖS turi pagrindinį ir papildančius žodžius, tačiau gali būti, kad Jums tinka tik vienas ar keli kortelėje esantys žodžiai – sekite savo vidiniu balsu ir pasitikėkite juo. Šios kortelės  paklūsta Jūsų sugalvotoms idėjoms.

Poreikių kortelės pravers kiekvienam, norinčiam:

• geriau suprasti save bei kitus;
• atrasti tikrąsias konfliktų šaknis ir juos spręsti priežasčių, o ne pasekmių lygmenyje;
• sugrąžinti dėmesį į ašinę visų veiksmų ir žodžių motyvaciją – poreikius;
• ugdyti naujus įpročius, padedančius kurti artimesnius santykius su savimi ir kitais;
• sulėtėti, skirti laiko savo vidiniam Pasauliui, tikrajam Aš.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ –Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐ – Vadovams, komandoms ⭐

Rinkinyje yra ir knygelė, kurioje rasite siūlomus naudojimo būdus. Bet jauskitės laisvai, atrasti savus metodus. Naudodamiesi kortelėmis, leiskite kalbėti savo intuicijai, pasitikėkite savo vidiniu vedimu.

Kaina 22 Eur

Užsisakyti

VAIKŲ EMOCIJOS

VAIKŲ GERŲ EMOCIJŲ KORTELĖS – tai 24 kortelės, skirtos vaikams nuo 3 iki 12 metų amžiaus, padedančios ugdyti teigiamus mąstymo modelius. Žaismingi pandos, vilko, voverytės, dramblio ir kitų gyvūnų paveikslėliai, su tarsi pačių gyvūnų tariamais sakiniais, skatins vaikus labiau pasitikėti savimi, stiprins savivertę bei padės nubrėžti ribas.
Gyvūnų iliustracijos padeda lengviau įsisavinti ir priimti afirmacijos žodžius. Kortelėse vaikai ras ir nespalvotą paveikslėlį, kurį nuspalvinus, žodžiai tvirčiau nuguls ir mintyse, ir širdyse.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ –Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐ – Vadovams, komandoms ⭐

Naudojimo būdai:

• Išsitraukite kortelę, aptarkite paveiksliuką. Pakartokite afirmaciją kartu su vaiku kelis kartus. Paklauskite, kaip jis jaučiasi, tardamas užrašytus žodžius.
• Kai vaikas yra sudėtingoje situacijoje, nerimauja, graužiasi ar bijo, galima išsitraukti kortelę ir sužinoti, ką apie tai sako gyvūnai. Pozityvi afirmacija padės išeiti iš užsisukusio blogų minčių rato.
• Vaidinkite šaradas, sekite pasakas. Būkite kūrybingi, žaiskite su vaikais.

Kaina 17 Eur

Užsisakyti

KAK

Deja šių kortelių nebeturime. Bet galime pasiūlyti išties puikius analogus InSight (įžvalgų) ir ReSource (resursų) koučingines kortas.

KAK (Koučinginių Asociatyvinių Kortelių) rinkinį sudaro 88 kortelės su metaforiniais paveikslėliais ir 88 kortelės su žodžiais lietuvių kalba. Daugiau nei 7 tūkstančiai galimų kombinacijų padeda į situaciją pažiūrėti iš įvairių pusių, įžvelgti niuansus galinčius padėti įgyvendinti planus ar juos apsunkinti.

Kam skirta: – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐– Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Šių kortelių žodžiai ir atvaizdai daugiausiai resursiniai, tad ypač tinka nusistatant ir išsigryninant ateities planus, ieškant naujų sprendimų ar problemų įveikimo būdų. Skatina kūrybingumą ir pasiryžimą veikti.

Kaina 45 Eur

Užsisakyti

ENNEAGRAM

Deja šiuo metu neturime.

ENNEAGRAM rinkinį sudaro 87 kortelės. Jos atspindi būsenas, įsitikinimus, emocijas, resursus, troškimus ir baimes. Autorė Irina Makrak atrinko tinkamas nuotraukas ir jas perpiešė, priduodama gylio kiekvienam atvaizdui. Nors kortelės atspindi devynis Eneagramos tipus, jų pagrindinius poreikius ir motyvus, jos lengvai naudojamos ir nesusipažinus su šiuo modeliu.

Kam skirta: – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Vadovams, komandoms ⭐⭐ – Psichologams,  psichoterapeutams ⭐⭐ – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐

Labai tinka darbui su grupėmis, nes yra didesnio formato, be smulkių detalių. Kiekviena kortelė atskleidžia kliento bazinius poreikius ir emocijas. Padeda nustatyti stipriąsias ir silpnąsias savybes, atrasti resursų tobulėjimui. Nepamainoma priemonė mokantis Eneagramos ar testuojant įgytas žinias.

Kaina 33 Eur

Užsisakyti

GALIOS GYVŪNAI

GALIOS GYVŪNŲ rinkinį sudaro 34 skirtingų gyvūnų ir 4 abstrakčios – intuicijos kortos. Stiprūs gyvūnų archetipai ir afirmacijos padės išjausti savo įgimtas galias, atrasti atsakymus į rūpimus klausimus ir paskatins norimiems pokyčiams.  Pasinaudokite galios gyvūnų kortomis savęs pažinimui, saviugdai, sąmoningumui ir pastabumui didinti. Įsijauskite ir susitapatinkite su savo galios gyvūnu ir taip atraskite naujų spalvų, skonių, potyrių. Leiskite sau eiti tiek giliai, kiek jaučiatės pajėgūs, tiek plačiai, kiek tik pavyks, ir taip lengvai, kad atsipalaiduotumėt ir pasimėgautumėt.

Kam skirta: – Asmeniniam tobulėjimui ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐⭐ –Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐ – Vadovams, komandoms ⭐

Korteles galite naudoti labai įvairiai: išsitraukti intuityviai, išjausti gyvūno savybes ir pritaikyti sau; pasirinkti galios gyvūno kortą pagal Jūsų konkretų poreikį. Taip pat rinkinyje esančioje knygelėje rasite nuorodą į rekomenduojamą meditaciją, kuri padės Jums sutikti savąjį galios gyvūną.

Kaina 26 Eur

Užsisakyti

PATARLĖS

PATARLĖS, PRIEŽODŽIAI IR MĮSLĖS – tai edukacinės lavinamosios kortelės su vaizdingais posakiais, atspindinčiais gyvenimo vertybes, reiškinius ir žmonių poelgius. Rinkinius sudaro po 52 kortelės su įvairiomis patarlėmis, priežodžiais ar mįslėmis. Jos puikiai tinka darbui su suaugusiais ir su vaikais.

Kam skirta: – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐⭐– Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐  – Vadovams, komandų lyderiams – Psichologams, psichoterapeutams

Šias korteles galima naudoti tiek pramogai, tiek edukacijai, įvairaus amžiaus ir išsilavinimo žmonėms, nes yra keletas sunkumo lygių: nuo pačių lengviausių, lengvai suprantamų ir perteikimų iki sunkių, ar skirtų suaugusiems (N14). Yra instrukcija, kur rasite ne vieną jų panaudojimo būdą.

Kaina 15  Eur

Užsisakyti

ŽODŽIAI

Žodžių kortos (papildomos žodžių kortos)gali labai praplėsti matomo vaizdo supratimą, suteikti papildomų įžvalgų, pakreipti mąstymą nauja kryptimi. Dažniausiai šios kortelės naudojamos su vaizdinėmis kortelėmis (HabitatPersonaMythosRoad ir pan.), tačiau labai tinka ir su tekstinėmis kortomis (Patarlės). Jos labai praturtina  ir padeda susisteminti visas kilusias mintis. Taip pat žodžių kortos gali būti naudojamos ir atskirai, norint papildomos įžvalgos ar temos pamąstymui.

Kam skirta: – Koučingo specialistams, konsultantams ⭐⭐⭐– Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐⭐ – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Psichologams, psichoterapeutams ⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams ⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐

Žodžių kortelės jau yra tokiuose rinkiniuose kaip InSightReSource ir OH. Tačiau jos labai vertingos ir su kitais rinkiniais. Be to galima rinktis lietuvišką arba anglišką žodžių variantą.

Jei trūksta žinių kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Kaina 15 Eur

Užsisakyti

JOGA

PLAY-PAUSE-BE – tai jogos kortelės, padedančios išbandyti, pamėgti ir praktikuoti jogą kiekvienam. Rinkinį sudaro 72 kortos su įvairaus fizinio sudėtingumo pratimais. Kiekviena kortelė turi aiškų žymėjimą nuo pozos pavadinimo iki paskirties. P.S. Užrašai ant kortelių Anglų kalba, o išsami instrukcija Lietuvių kalba.

Galima rinktis:

PAGRINDINIS – tai pagrindinys 72-jų jogos kortelių rinkinys su visomis pagrindinėmis pozomis ir išsamia instrukcija (anglų kalba)

PAPILDYMAS – tai 82-jų kortelių papildomas rinkinys, kuriose dubliuojamos tos Pagrindinio rinkio kortelės, kurias per praktiką atliekame keletą kartų. Taip pat yra keletas spec.kortelių.

KOMPLEKTAS – tai Pagrindinių ir Papildomų kortelių rinkinių komplektas.

Kam skirta: – Jogos mokytojams ir praktikuotojams  ⭐⭐⭐ – Sveikos gyvensenos propaguotojams ⭐⭐⭐ – Sveikatinimo srities darbuotojams ⭐⭐⭐

Šias korteles galima naudoti tiek fiziniam lavinimui, tiek edukacijai, įvairaus profesionalumo jogos praktikuotojams. Rinkinyje yra išsami instrukcija (anglų kalba), bet ir kortelėse rasite visą būtiną informaciją. Jų yra keletas kategorijų: nuo apšilimo iki atsipalaidavimo.

Kaina 31 Eur

Užsisakyti

VEIKLOS LABIRINTAI

KNYGA „VEIKLOS LABIRINTAI” – tai lyg pilnas mokymų kursas popieriuje. Ji skirta kiekvienam šiek tiek pasiklydusiam savo gyvenime, veikloje ir mintyse. Kai klausimų daugiau nei atsakymų verta stabtelti ir apgalvoti savo norus, veiksmus, galimybes. Knygoje „Veiklos labirintai“ yra daugybė  klausimų, užduočių, pratimų ir įvairių metodikų.

Kam skirta: – Asmeniniam naudojimui, lavinimo pratimams ⭐⭐⭐ – Koučingo specialistams ir konsultantams ⭐⭐⭐ – Pedagogams, socialiniams darbuotojams  ⭐⭐⭐ – Mokymų treneriams, lektoriams ⭐⭐⭐ – HR specialistams, personalo darbuotojams ⭐⭐  Psichologams, psichoterapeutams  ⭐⭐ – Vadovams, komandų lyderiams ⭐⭐

Knygos autorė Paulina Botyriūtė skatina atrasti stebuklingą sėkmingų pokyčių piliulę, bet tikrai ne išorėje, o savyje.  Stebuklas neįvyksta per vieną naktį, tam reikia laiko – stebėti ir tyrinėti save, kalbėtis su savimi, ieškoti atsakymų į klausimus, bandyti, eksperimentuoti. Tai procesas, o ši knyga yra tam, kad šis kelias būtų bent kuo paprastesnis ir smagesnis.

Jei trūksta žinių kaip taikyti koučingą sau ir kaip naudoti metaforines kortas savo veikloje, žiūrėti čia: MOKYMAI

Užsisakyti

Jei trūksta žinių apie metaforines kortas, jų panaudojimo būdus arba norite išbandyti asmeniškai ar su visu kolektyvu, pasirinkite Jums tinkamiausią būdą:

Turėjom tikslą sužinoti, kaip sklandžiau dirbti, deleguoti užduotis, duoti grįžtamąjį ryšį. Žaismingas ir iliustratyvus žinių pateikimas neabejotinai lektorės nuopelnas. Mokymai tiesiog įtraukė ir paskatino domėtis giliau. Dabar galima lengviau numatyti, ar darbuotojas tinka konkrečiai pozicijai, kokias užduotis atliks nepriekaištingai, kokie motyvai skatina veikti.
Šie mokymai yra naudingi ne tik produktyviam darbui kolektyve, bet ir asmeniniame gyvenime.

Jolita Buračienė / UAB Douglas, Personalo vadovė

Kad gautumei tokias struktūruotas, koncentruotas, o tuo pačiu pavyzdžiais iliustruotas žinias - nepakaktų ir kalno psichologinių knygų perskaitymo :)
Lektorė Reda - puiki profesionalė! Aiškiai dėliojo akcentus, nuosekliai perteikė medžiagą, atidžiai sekė dalyvių refleksijas.
Man buvo vienas stipriausių ir giliausių seminarų apie savo ir aplinkos elgesį, reakcijas, tarpusavio santykius, plečiantį suvokimą, iš kur tai kyla. Buvo vietų, kai sau pačiai erzulį keliantys "įstrigimai" nušvito iki BINGO!!
Įdomu, naudinga, praktiška ir veiksminga - tereikia nuoseklumo palaikant "vidinio stebėtojo" įgūdį.

Vita Mačiulė / Neuroedukatorė. Neurografikos instruktorė

Mokymų stiprybė – lektorės darbas. Struktūra, aiškumas, konkretumas, informacijos – daug, bet viskas sudėliota į aiškias lentynėles. Paskaitos metu – daugybė pavyzdžių, padedančių geriau suprasti, kartu ir labiau įsitraukti. Eneagrama man ypač žavus paradoksas: iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai žmonių sudėliojimas į tam tikras lentynėles, tačiau jos viduje slypi gilūs mechanizmai. Pradėjus mokytis – nebepaleido, įsimylėjau ir dabar ją matau visur.

Paulina Botyriūtė / Marketingo vadybininkė

Kaip tapti geru kouču? Aš ilgą laiką skeptiškai vertinau koučingą ir koučerius. Man vis atrodė, kad juos kepa kaip blynus per Užgavėnes. Tačiau po koučingo sesijos su Reda Slavinskaite ledai pajudėjo į gerąją pusę. Aš noriu būti koučingo specialistu ir ačiū tau už tai, Reda.
Galiu drąsiai tave rekomenduoti žmonėms, kurie stovi pasirinkimų kryžkelėje ir jiems trūksta drąsos eiti tinkamu keliu.

Darius Rupšlaukis / Derybos LT, Derybų ir pardavimų treneris

Man buvo svarbu atrasti metodiką gilesniam žmonių pažinimui, suprasti jų elgesio motyvus, mąstymo šablonus. Eneagrama atitiko reikalavimus. Labai puikus mokymų formatas: paskaitos ir jų įrašas išgirstų dalykų pasikartojimui, nedidelė grupė, namų darbai, atliekami poromis - puiki proga pasikartoti medžiagą ir pabendrauti su įdomiais žmonėmis. Labai rekomenduoju, nes Reda nuoširdžiai dalinasi ir puikiai perteikia žinias.

Agnė Anaitė / UAB Eurovaistinė, Žmonių departamento direktorė

Mokymo metu labai patiko lektorės kompetencija, patrauklus, betarpiškas, nuoširdus, šiltas, lengvas žinių pateikimas. Buvo naudingos tikslingai skiriamos namų užduotys, kurios padėjo įtvirtinti savo žinias praktikoje. Labai džiaugiuosi konkrečia dalomąja medžiaga, kurią bet kada galiu turėti po ranka.
Labai patiko išsamios žinios apie asmenybės sveikumo ir išsivystymo lygius, apie projekcijas psichoterapiniuose santykiuose. Sužinojau kaip pagal eneagramos tipus suprasti žmonių motyvus, strategijas, pažinti savo pliusus ir minusus.

Aida Bijanskienė / Gimnazijos mokytoja

Asmeninis tobulėjimas, naujos žinios ir įgūdžiai man visuomet buvo ir yra svarbūs gyvenime. Bet ne mažiau svarbu ir jų pritaikomumas darbinėje veikloje, siekiant tikslų ir gerinant santykius su darbuotojais ir tarp kolegų.
Redos mokymuose, o ypač Eneagramos, radau sau atsakymus, kaip geriau dirbti komandoje, kam kokius darbus deleguoti ir kokius pokyčius būtina įgyvendinti, kad darbas būtų našesnis.

Donata Uchockienė / UAB Gameta, Įmonės vadovė

Teko sudalyvauti ne vienuose Redos mokymuose, padedančiuose tobulėti ir pačiai, ir komandai. Man patys naudingiausi buvo Koučingo ir Eneagramos mokymai, nes sužinojau apie naujas metodikas puikiai pritaikomas tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.
Lektorės darbą vertinu puikiai, tinka dėstymo stilius, greitis, balso tembras ir visos info pateikimas. Šiuos mokymus rekomenduočiau visoms įmonėms, pradedant nuo vadovų.

Erika Gudeliūnaitė / UAB Douglas, Regiono vadovė

Norėjau labiau pažinti save ir kitus žmones, sužinoti kokių principų paisyti, norint atsirinkti geriausius darbuotojus, suprasti juos, tinkamai motyvuoti, padėti naujai priimtam žmogui greičiau įsitraukti į įmonės veiklą.
Nuoširdžiai dėkoju nuostabiai lektorei Redai už idėjas ir vertingas pamokas. Pasisėmiau daug naujų žinių, kurias jau pradėjau taikyti savo įmonėje. Esu tikra, tai duos didelių rezultatų ir darbe, ir asmeniniame gyvenime.

Lina Jokubauskienė / UAB Visrupos servisas, Projektų vadovė

Labai patiko pati mokymų sistema, kuri buvo įvairiapusiška:
- suteikta galimybė "išlipti" iš komforto zonos ir bendrauti, diskutuoti ir mokytis su nepažįstamais žmonėmis, tačiau netrūko ir individualių užduočių;
- užduotys įdomios ir praktiškos. šiuolaikiškos;
- patraukli ir susisteminta mokymų medžiaga;
- buvo suteikta galimybė dalintis savo išgyvenimais, jausmais ir mintimis;
- šilta ir maloni atmosfera;
Lektorė visada gerai nusiteikusi, motyvuojanti ir skatinanti pasitempti.

Karolina Šneiderytė / Grožio specialistė

Jaučiau įtampą darbe, tai apsunkindavo bendravimą su kolegomis ir vadovais. Sesijų metu labiausiai patiko galimybė geriau pažinti ir suprasti save bei konkretūs metodai kaip nepriimti visko į širdį. Dabar labai padeda gebėjimas atskirti sukylančias emocijas nuo realiai norimos perteikti informacijos.
Manau daugumai reikėtų patobulinti savo emocijų valdymo įgūdžius. Suprasti save ir kas mumyse vyksta. Tuomet daug lengviau susitarti su aplinkiniais.

Jekaterina Žilinskaja / UAB Transcom, Grupės vadovė

Labai įdomūs, aktualūs ir naudingi mokymai. Juose gavau ir naujų žinių, ir patvirtinimą apie realią mano jau taikomų metodų naudą ir pritaikomumą.
Ačiū lektorei už profesionalumą ir puikų prisitaikymą prie auditorijos. Nepamenu tokių fainų mokymų! Telydi sėkmė.

Audrius Kurlavičius / Klaipėdos turizmo mokykla, Direktorius

Įmonė paskatino dalyvauti mokymuose, norėjau sužinoti kas tai yra ir kaip naudoti darbo praktikoje. Man patiko visos praktinės užduotys, teorinės žinios.
Lektorės darbą vertinu labai teigiamai, patinka žinių pateikimas, puikūs pavyzdžiai ir labai lengva viską suprasti. Išmokau labiau toleruoti kitus, klausytis, nepiršti savo nuomonės. Mokymai suteikė ir daugiau pasitikėjimo savimi, bei vidinės ramybės.

Julija Biveinienė / UAB Douglas, Mokymų vadovė

Dalyvavau nuotoliniuose mokymuose apie metaforines kortas. Tai man buvo nauja darbo su klientais priemonė ir metodika, tad buvo svarbu gauti kuo išsamesnių žinių ir panaudojimo būdų. Lektorė glaustai, aiškiai ir suprantamai išdėstė visą informaciją. Gautas žinias puikiai pritaikau darbe.
Labai rekomenduoju visiems praktikuojanties koučingo specialistams, nes tai puiki priemonė padedanti koučingo sesijų metu.

Loreta Kazlauskaitė / Koučingo specialistė

Man buvo aktualu sužinoti kaip išvengti streso esant dideliam darbo krūviui ir bendraujant su piktais klientais. Labai patiko, kad buvo paaiškintas mano asmenybės tipas ir kaip reikia tvarkytis, kad streso būtų kuo mažiau. Gautas žinias pritaikiau ne tik darbinėje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime.
Labai rekomenduoju visiems, norintiems geriau save pažinti ir patobulėti.

Miglė Stumbrienė / UAB Transcom, Klientų aptarnavimo ekspertė

Mokymai labai patiko, nes lektorė juos vedė įdomiai ir tiesiog užburiančiai! Daug naujų žinių ir praktikos. Mano gyvenimas asmeniškai pasikeitė kardinaliai dėka šių mokymų. Esu labai dėkinga ir laiminga!
Tikrai rekomenduoju visiems Redos vedamus mokymus, nes juose išmokstama kaip įveikti tiek asmenines, tiek darbines problemas.

Olga Dudoit / UAB Douglas, Parduotuvės vadovė

Labai įdomūs ir aktualūs koučingo taikymo mokymai. Jų metu pažvelgi į save, permąstai savo tikslus, susimąstai kaip bendrauji su kitais. Pasidaro aišku, ką ir kaip kiekvienam reikėtų pakeisti.
Lektorė super! Labai patiko, kad mokymuose daug praktinių žinių taikymo pavyzdžių.

Monika Rajeckaitė / SMPF, Projektų koordinatorė

Mokymai išties naudingi ir dėkinga Redai, kad skatino aktyviai dalyvauti, domėtis, galima buvo drąsiai klausti ir į kiekvieną klausimą gautas atsakymas. Patiko, kad tai nėra sausa teorija, o daug praktikos, įžvalgų, atradimų, situacijų aptarimų ir pavyzdžių. Nors Eneagrama yra apie tipus ir lyg suponuoja, kad viskas yra apibrėžta ir niekur čia nesidėti, bet savo ir kitų tipų pažinimas man suteikė tam tikros laisvės, kad turiu "savybių rinkinį", polinkį reaguoti į situacijas ir kitus žmones tam tikru būdu, bet tuo pačiu Eneagrama yra ir apie dinamiką, galimybes augti.

Tatjana Voitechovič / Personalo specialistė

Man svarbu pažinti save ir aplinką, žmonių mąstymo šablonus ir elgesio modelius. Lektorės profesionalumo ir išsamių mokymų dėka, įgyjau daug naudingų žinių asmenybės tipus, jų vertybes ir įsitikinimus.
Rekomenduoju visiems einantiems sąmoningu raidos keliu. Taip pat įmonių vadovams siekiantiems inovatyvių perspektyvų dirbant su kolektyvu, bei sprendžiant komandos suderinamumo klausimus.

Mindaugas Staniulis / ,,Massage Therapy & Body Energy Balance", Savininkas

Lektorė nuostabi, dėmesinga, išmananti savo darbą. Mokymai priminė, kad tą pačią situaciją mes matome skirtingai, todėl nereikia primetinėti savo įžvalgų ar nuomonės klientui, o SVARBIAUSIAI visi atsakymai ir sprendimo būdai yra mūsų viduje, tik reikia padėti tai išsiaiškinti.
Patiko teorija, praktika ir namų darbai, galėjau iškart pajausti kortelių teikiamą naudą. Mokymai praverstų visiems, norintiems labiau pažinti save, savo šeimą, aplinką. Dirbantiems su vaikais, jaunimu, suaugusiais, darbuotojų kolektyve: mokytojams, psichologams, personalo specialistams ir kt.

Vilija Austienė / VŠĮ Medicinos ir socialinių tyrimų institutas

UŽSISAKYKITE MOKYMUS ARBA ASMENINĘ KONSULTACIJĄ