fbpx
Paskambinkite: +370 611 37959 Siųskite žinutę
 • LT
 • EN
 • RU

Eneagrama versle

Negali pakeisti to ką kiti galvoja ir kaip elgiasi, bet gali pakeisti savo reakciją į tai. (Mahatma Gandhi)

Apie programą

Šiuolaikiški, pažangūs vadovai puikiai supranta koks svarbus darbuotojų indėlis į verslo sėkmę. Tik gerai besijaučiantys ir motyvuoti žmonės gali kurti, siekti aukštų tikslų ir padėti įgyvendinti įmonės viziją.

Šie mokymai ypatingi tuo, kad jų metu pagrindinis dėmesys skiriamas ne tam tikroms technikoms įvaldyti, o Žmogui. Žmogui, nuo kurio įsitikinimų, požiūrio į save, kolegas, vadovus ir įmonę priklauso atlikto darbo kokybė, klientų pasitenkinimas ir net įmonės reputacija.

Eneagrama yra toks savęs ir aplinkinių pažinimo modelis, kuris leidžia atskyti į klausimą „Kodėl?“. Kodėl mes siekiama karjeros? Kodėl konfliktuojame su kolegomis? Kodėl vengiame tam tikrų darbų?…ir dar daugybė atsakymų. Tik supratę savo ir kolegų motyvus, prioritetus, galime pasirinkti naują elgesio modelį. Eneagrama Versle yra nepamainomas įrankis komandiniam darbe, nes ugdo toleranciją ir gebėjimą pamatyti ir panaudoti stipriąsias kiekvieno nario savybes.

Nauda Jums

Savęs pažinimas

Suprasite savo pasąmoninius elgesio motyvus, atpažinsite ir pakeisite ribojančius įsitikinimus, prigimtines savybes paversite neišsenkančiais resursais.

Tolerancija kolegoms

Lengviau toleruosite įvairius požiūrius ir elgseną, gebėsite prisitaikyti prie skirtingų žmonių ir situacijų.

Komunikacijos gerinimas

Išmoksite atpažinti savo ir kitų informacijos priėmimo būdus, galėsite optimizuoti bendravimą.

Komandinis darbas

Sužinosite savo darbuotojų stipriąsias savybes ir sritis tinkamas joms atsiskleisti. Efektyviau deleguosit darbus.

Užduočių delegavimas

Žinodami kiekvieno stipriąsias savybes galėsite parinkti tinkamiausias užduotis ir tinkamai jas iškomunikuoti.

Tinkama motyvacija

Išsigryninsit kiekvieno darbuotojo svarbiausius poreikius, ir galėsite naudoti veiksmingą motyvaciją.

Nauji įgūdžiai

Išmoksite būti sąmoningesniais, suprasti savo ir kolegų tikruosius poreikius, elgesio modelius, planuoti savo laiką ir suvaldyti stresą.

Darbuotojų pasitenkinimas

Tai investicija į žmogų, jo asmeninį augimą. Žmonės įvertina, kad tai kitokie mokymai, padedantys kurti pilnavertį subalansuotą gyvenimą.

Programos sudėtis

Pirma diena

Eneagramos supratimas. Jos nauda ir pritaikomumas.
Trys intelekto tipai.
Širdies, galvos ir kūno centro tipų charakteristika ir motyvacija.
Socialiniai stiliai ir charizma.
Lyderystės stiliai.

Antra diena

Konfliktai ir atsparumas manipuliacijoms.
Bendravimo ypatumai. Panašumai ir skirtumai.
Darbo stilius ir talentų ugdymas.
Asmeninis tobulėjimas ir stipriosios pusės.
Sertifikacija

Programos treneriai

Reda Slavinskaitė

Aš esu mokymų lektorė, konsultantė ir koučingo specialistė. Akredituota koučingo, nlp, eneagramos ir verslo trenerė. Motyvacinio projekto Re-Act autorė. Pagrindinė aistra visuomet buvo sprendimų paieška, elgesio motyvų analizė ir žinių perteikimas. Daugiau nei 15-os metų vadovavimo patirtis padėjo išsigryninti sritį, kurioje galiu būti naudingiausia. Taip mano gyvenime atsirado verslo įmonių konsultavimas, mokymais paremtas įgūdžių formavimas ir žinoma koučingas - nepamainomas įrankis kiekvienam siekiančiam pokyčių.

Eneagrama tapo viską apjungiančiu ir daug ką paaiškinančiu metodu, labai palengvinančiu tiek asmeninį, tiek profesinį bendravimą. Praktinis jos naudojimas palaipsniui peraugo į profesionalų, tiek koučingo sesijose, tiek ruošiant naujus Eneagramos specialistus.

Veikla: Eneagramos, Koučingo ir NLP specialistų ruošimas. Verslo konsultacijos ir mokymai. Kryptis - motyvacijos ir komunikacijos gerinimas, procesų optimizavimas. Individualios koučingo sesijos (daugiau nei 700 val.).

Sertifikatai: NLP trenerė, Koučingo trenerė, Eneagramos trenerė, Verslo trenerė (ICTA). NLP ir Koučingo specialistė (ICU). Papildomos specializacijos: Eriksoninė hipnozė, Eneagrama koučinge ir konsultavime, Metaforinės kortos. Tarptautinio verslo ir Finansų magistrė.

Mokymų kaina

1.000

VIENOS DIENOS MOKYMAI

 • Trukmė 8 ak. val.
 • Dalomoji medžiaga.
 • Mokymų video medžiaga.
 • Dėmesys įmonės darbo specifikai.
Registruotis į mokymus

2.000

DVIEJŲ DIENŲ MOKYMAI

 • Trukmė 16 ak. val.
 • Dalomoji medžiaga.
 • Mokymų video medžiaga.
 • Namų darbų užduotys.
 • Dėmesys įmonės darbo specifikai.
 • Sertifikatai dalyviams.
Registruotis į mokymus

4×250

ONLINE MOKYMAI

 • 4-i online susitikimai po  2,5 val
 • Dalomoji medžiaga.
 • Mokymų video medžiaga.
 • Namų darbų užduotys.
 • Dėmesys įmonės darbo specifikai.
Registruotis į mokymus

Organizacinė informacija

 • TRUKMĖ: 2 dienos po 8 val. bruto (galima rinktis ir 1-os dienos mokymus). Rekomenduojamas tarpas tarp modulių 1-3 savaitės. Konkrečios datos ir laikai suderinami individualiai.
 • SERTIFIKATAS: 2-iejų dienų mokymų dalyviai gauna ICTA (International Coach and Trainer Association) sertifikatą „Eneagrama Versle ICTA“

Turėjom tikslą sužinoti, kaip sklandžiau dirbti, deleguoti užduotis, duoti grįžtamąjį ryšį. Žaismingas ir iliustratyvus žinių pateikimas neabejotinai lektorės nuopelnas. Mokymai tiesiog įtraukė ir paskatino domėtis giliau. Dabar galima lengviau numatyti, ar darbuotojas tinka konkrečiai pozicijai, kokias užduotis atliks nepriekaištingai, kokie motyvai skatina veikti.
Šie mokymai yra naudingi ne tik produktyviam darbui kolektyve, bet ir asmeniniame gyvenime.

Jolita Buračienė / UAB Douglas, Personalo vadovė

Mokymų stiprybė – lektorės darbas. Struktūra, aiškumas, konkretumas, informacijos – daug, bet viskas sudėliota į aiškias lentynėles. Paskaitos metu – daugybė pavyzdžių, padedančių geriau suprasti, kartu ir labiau įsitraukti. Eneagrama man ypač žavus paradoksas: iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai žmonių sudėliojimas į tam tikras lentynėles, tačiau jos viduje slypi gilūs mechanizmai. Pradėjus mokytis – nebepaleido, įsimylėjau ir dabar ją matau visur.

Paulina Botyriūtė / Marketingo vadybininkė

Kaip tapti geru kouču? Aš ilgą laiką skeptiškai vertinau koučingą ir koučerius. Man vis atrodė, kad juos kepa kaip blynus per Užgavėnes. Tačiau po koučingo sesijos su Reda Slavinskaite ledai pajudėjo į gerąją pusę. Aš noriu būti koučingo specialistu ir ačiū tau už tai, Reda.
Galiu drąsiai tave rekomenduoti žmonėms, kurie stovi pasirinkimų kryžkelėje ir jiems trūksta drąsos eiti tinkamu keliu.

Darius Rupšlaukis / Derybos LT, Derybų ir pardavimų treneris

Man buvo svarbu atrasti metodiką gilesniam žmonių pažinimui, suprasti jų elgesio motyvus, mąstymo šablonus. Eneagrama atitiko reikalavimus. Labai puikus mokymų formatas: paskaitos ir jų įrašas išgirstų dalykų pasikartojimui, nedidelė grupė, namų darbai, atliekami poromis - puiki proga pasikartoti medžiagą ir pabendrauti su įdomiais žmonėmis. Labai rekomenduoju, nes Reda nuoširdžiai dalinasi ir puikiai perteikia žinias.

Agnė Anaitė / UAB Eurovaistinė, Žmonių departamento direktorė

Asmeninis tobulėjimas, naujos žinios ir įgūdžiai man visuomet buvo ir yra svarbūs gyvenime. Bet ne mažiau svarbu ir jų pritaikomumas darbinėje veikloje, siekiant tikslų ir gerinant santykius su darbuotojais ir tarp kolegų.
Redos mokymuose, o ypač Eneagramos, radau sau atsakymus, kaip geriau dirbti komandoje, kam kokius darbus deleguoti ir kokius pokyčius būtina įgyvendinti, kad darbas būtų našesnis.

Donata Uchockienė / UAB Gameta, Įmonės vadovė

Teko sudalyvauti ne vienuose Redos mokymuose, padedančiuose tobulėti ir pačiai, ir komandai. Man patys naudingiausi buvo Koučingo ir Eneagramos mokymai, nes sužinojau apie naujas metodikas puikiai pritaikomas tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.
Lektorės darbą vertinu puikiai, tinka dėstymo stilius, greitis, balso tembras ir visos info pateikimas. Šiuos mokymus rekomenduočiau visoms įmonėms, pradedant nuo vadovų.

Erika Gudeliūnaitė / UAB Douglas, Regiono vadovė

Norėjau labiau pažinti save ir kitus žmones, sužinoti kokių principų paisyti, norint atsirinkti geriausius darbuotojus, suprasti juos, tinkamai motyvuoti, padėti naujai priimtam žmogui greičiau įsitraukti į įmonės veiklą.
Nuoširdžiai dėkoju nuostabiai lektorei Redai už idėjas ir vertingas pamokas. Pasisėmiau daug naujų žinių, kurias jau pradėjau taikyti savo įmonėje. Esu tikra, tai duos didelių rezultatų ir darbe, ir asmeniniame gyvenime.

Lina Jokubauskienė / UAB Visrupos servisas, Projektų vadovė

Jaučiau įtampą darbe, tai apsunkindavo bendravimą su kolegomis ir vadovais. Sesijų metu labiausiai patiko galimybė geriau pažinti ir suprasti save bei konkretūs metodai kaip nepriimti visko į širdį. Dabar labai padeda gebėjimas atskirti sukylančias emocijas nuo realiai norimos perteikti informacijos.
Manau daugumai reikėtų patobulinti savo emocijų valdymo įgūdžius. Suprasti save ir kas mumyse vyksta. Tuomet daug lengviau susitarti su aplinkiniais.

Jekaterina Žilinskaja / UAB Transcom, Grupės vadovė

Labai įdomūs, aktualūs ir naudingi mokymai. Juose gavau ir naujų žinių, ir patvirtinimą apie realią mano jau taikomų metodų naudą ir pritaikomumą.
Ačiū lektorei už profesionalumą ir puikų prisitaikymą prie auditorijos. Nepamenu tokių fainų mokymų! Telydi sėkmė.

Audrius Kurlavičius / Klaipėdos turizmo mokykla, Direktorius

Įmonė paskatino dalyvauti mokymuose, norėjau sužinoti kas tai yra ir kaip naudoti darbo praktikoje. Man patiko visos praktinės užduotys, teorinės žinios.
Lektorės darbą vertinu labai teigiamai, patinka žinių pateikimas, puikūs pavyzdžiai ir labai lengva viską suprasti. Išmokau labiau toleruoti kitus, klausytis, nepiršti savo nuomonės. Mokymai suteikė ir daugiau pasitikėjimo savimi, bei vidinės ramybės.

Julija Biveinienė / UAB Douglas, Mokymų vadovė

Dalyvavau nuotoliniuose mokymuose apie metaforines kortas. Tai man buvo nauja darbo su klientais priemonė ir metodika, tad buvo svarbu gauti kuo išsamesnių žinių ir panaudojimo būdų. Lektorė glaustai, aiškiai ir suprantamai išdėstė visą informaciją. Gautas žinias puikiai pritaikau darbe.
Labai rekomenduoju visiems praktikuojanties koučingo specialistams, nes tai puiki priemonė padedanti koučingo sesijų metu.

Loreta Kazlauskaitė / Koučingo specialistė

Man buvo aktualu sužinoti kaip išvengti streso esant dideliam darbo krūviui ir bendraujant su piktais klientais. Labai patiko, kad buvo paaiškintas mano asmenybės tipas ir kaip reikia tvarkytis, kad streso būtų kuo mažiau. Gautas žinias pritaikiau ne tik darbinėje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime.
Labai rekomenduoju visiems, norintiems geriau save pažinti ir patobulėti.

Miglė Stumbrienė / UAB Transcom, Klientų aptarnavimo ekspertė

Mokymai labai patiko, nes lektorė juos vedė įdomiai ir tiesiog užburiančiai! Daug naujų žinių ir praktikos. Mano gyvenimas asmeniškai pasikeitė kardinaliai dėka šių mokymų. Esu labai dėkinga ir laiminga!
Tikrai rekomenduoju visiems Redos vedamus mokymus, nes juose išmokstama kaip įveikti tiek asmenines, tiek darbines problemas.

Olga Dudoit / UAB Douglas, Parduotuvės vadovė

Labai įdomūs ir aktualūs koučingo taikymo mokymai. Jų metu pažvelgi į save, permąstai savo tikslus, susimąstai kaip bendrauji su kitais. Pasidaro aišku, ką ir kaip kiekvienam reikėtų pakeisti.
Lektorė super! Labai patiko, kad mokymuose daug praktinių žinių taikymo pavyzdžių.

Monika Rajeckaitė / SMPF, Projektų koordinatorė

Man svarbu pažinti save ir aplinką, žmonių mąstymo šablonus ir elgesio modelius. Lektorės profesionalumo ir išsamių mokymų dėka, įgyjau daug naudingų žinių asmenybės tipus, jų vertybes ir įsitikinimus.
Rekomenduoju visiems einantiems sąmoningu raidos keliu. Taip pat įmonių vadovams siekiantiems inovatyvių perspektyvų dirbant su kolektyvu, bei sprendžiant komandos suderinamumo klausimus.

Mindaugas Staniulis / ,,Massage Therapy & Body Energy Balance", Savininkas

Užsisakykite mokymusARBA susisiekite konsultacijai