fbpx
Paskambinkite: +370 611 37959 Siųskite žinutę
  • LT
  • EN
  • RU

Eneagramos susitikimai

Būdami naudingi kitiems sukuriame priežastį rūpintis savimi.
(Visvaldas Legkauskas)

Eneagramos susitikimai skirti visiems Eneagramos mylėtojams, entuziastams ir tyrinėtojams. Tai galimybė ne tik atnaujinti ar pagilinti savo žinias, bet ir pasidalinti bei išgirsti tikras istorijas, asmeninius patarimus, sėkmingus (ir ne visai) pokyčius.

Bendraujant su įvairių Eneatipų atstovais gausite daugybę įžvalgų dėl ko kyla konfliktai, nesusikalbėjimai ir kokios priemonės veiksmingiausios siekiant kokybiško gyvenimo. Eneagrama apima daugybę sričių, tad temų bus pačių įvairiausių, nuo savęs pažinimo, santykio su apinkiniais, talentų vystymo iki tamsiausių mūsų sąmonės užkaborių bei išsilaisvinimo būdų.

 

ORGANIZACINĖ INFORMACIJA:

Susitikimų formatas: Zoom platforma.
Trukmė: 19.00 – 21:30 val.
Kaina: 8 Eur/susitikimas.


 

SUSITIKIMŲ DATOS IR TEMOS:

2021.11.02 ir 2021.11.16 Eneatipų panašumai ir skirtumai.

Eneagrama žvelgia giliau žmogaus elgesio ar komunikacijos ir ieško tikrojo poreikio. Deja daugelis esame prisiėmę tiek svetimų tikslų, vertybių, įsitikinimų, kad net nebežinome kodėl vienaip ar kitaip elgiamės. Tad įvairių eneatipų elgesys gali būti panašus, bet jo priežastys skirtingos.

Kaina 8 Eur.

Užsisakyti

2021.11.30 Žinomi žmonės ir personažai.

Bandymai nustatyti žinomų žmonių eneatipus yra labiau mokomasis užsiėmimas. Tikrųjų motyvų mes deja nesužinosime, bet tam tikri mąstymo modeliai, vertybės, įsitikinimai vistik išryškėja. Tuo tarpu tikroviškai sukurti personažai, dažnai turi akivaizdų eneatipą.

Kaina 8 Eur.

Užsisakyti

2021.12.14 Asmeninio tobulėjimo kryptys ir būdai.

Universalūs dalykai aišku gali būti geri, jie gali tikti ir patikti, net kai kalbame apie savęs tobulinimą. Bet visgi mes visi labai skirtingi ir unikalūs. Vienam augimas yra savo veiksnumo didinimas, kitam jo mažinimas, kažkam būtina ugdyti kritiškesnį, o kaikam pozityvesnį požiūrį.

Kaina 8 Eur.

Užsisakyti

PLANUOJAMI SUSITIKIMAI:

AMENYBĖS DALYS. Žmogaus psichika sudėtingas dalykas. Iš vienos pusės mes norime atitikti aukštus moralės standartus, laikytis įsidiegtų vertybių, iš kitos pusės mūsų kūniški instinktai reikalauja duoti tai ką laikome smerktinais dalykais. Vidinis konfliktas vyksta priimant net kasdienius sprendimus.

METAPROGRAMOS. Metaprograminio profilio metodas yra psichologinės diagnostikos instrumentas, kuris padeda išsiaiškinti svarbiausius žmogaus mąstymo būdo ypatumus ir leidžia prognozuoti, kaip jis elgsis įvairiose gyvenimiškose situacijose, kaip tvarkysis su užduotimis, kuo pasitikės ir į ką koncentruos savo dėmesį.

ARCHETIPAI.Archetipai simbolizuoja pagrindinius žmogaus motyvus, vertybes ir demonstruojamas bei slepiamas savybes. Dažniausiai tai archaiški, mitiniai simboliai, turintys prasmę ir suprantami visiems. Nors žmogus gali atspindėti keletą jų, vis tik dominuoja kažkuris vienas. Kaip jis išreiškiamas ir realizuojamas, priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant kolektyvinę ir asmeninę patirtį.

MEILĖS KALBOS. Kiekvienas žmogus savitai supranta ir priima meilės ženklus. Kažkas jaučiasi mylimas girdėdamas palaikančius žodžius, kažkas leisdamas laiką kartu, mėgaudamasis fiziniais prisilietimais, paslaugumu ar dovanomis. Svarbu, kad tą pačią savybę kiekvienas Eneatipas interpretuoja šiek tiek skirtingai.

GYVENIMO SCENARIJAI. Jau ankstyvoje vaikystėje suprantame, kad gyvenimas permainingas, mus supantys žmonės gali būti mylintys, palaikantys, bet gali netikėtai mus palikti, apleisti emociškai. Jų elgesys ir mūsų pačių reakcijos formuoja įsitikinimus, požiūrį į gyvenimą. Mes įprantame prie tam tikro scenarijaus, kuris deja dažnai tampa mums patiems kenksmingu.

VERBALIKA IR NEVERBALIKA. Viena pagrindinių NLP (neuro lingvistinio programavimo) prezupozicijų yra tai, kad žmogus negali nekomunikuoti. Net jei tylime, mes vistiek siunčiame tam tikrą žinutę aplinkiniams. Viskas turi reikšmę. Pagal tai kokia mūsų veido išraiška, kokia kūno poza, mūsų buvimo vieta, apranga, turimi daiktai, aplinka, mus stebintys žmonės pasidarys atitinkamas išvadas ir interpretacijas.

Užsisakyti

2021.10.19 Tipologijų įvairovė ir jų suderinamumas su Eneagrama.

Daugiau

2021.09.21 ir 2021.10.05 Sparnai ir jų įtaka mūsų elgesiui.

Daugiau

2021.09.07 Tritipai kūno, širdies ir galvos centruose.

Daugiau

2021.08.10 ir 2021.08.24 Sveikumo lygiai. Augimas ir degradavimas.

Daugiau

ĮVYKĘ SUSITIKIMAI:

2021.07.27 Talentai ir ypatingi gabumai. Tinkamas jų panaudojimas.

Daugiau

2021.06.29 ir 2021.07.13 Dominuojantys instinkai ir jų įtaka eneatipams.

Daugiau

2021.06.15 Psichinė ir fizinė sveikata. Žalingi ir naudingi įpročiai.

Daugiau

2021.06.01 Asmenybės susiformavimas ir (ne) laiminga vaikystė.

Daugiau

2021.05.25 Šešėlinė asmenybės pusė ir aklosios dėmės.

Daugiau

2021.05.04 Tėvystė. Kokie mūsų poreikiai ir auklėjimo įpročiai.

Daugiau

2021.04.20 Profesijos pasirinkimas. Karjeros galimybės ir lyderystės stiliai.

Daugiau

2021.04.06 Socialiniai stiliai. Elgesio ir komunikacijos ypatumai.

Daugiau

2021.03.16 Komfortas ir jo įtaka fizinei bei psichologinei būsenai.

Daugiau

2021.03.02 Streso priežastys ir jo įtaka psichinei bei fizinei būsenai.

Daugiau

2021.02.16 d. Jausmai ir lūkesčiai santykiuose. Porų suderinamumas.

Daugiau

2021.02.02 d. Manipuliacijos ir asmeninių ribų pažeidžiamumas.

Daugiau

2021.01.19 d. Mąstymo ir elgesio šablonai. Jų atpažinimas ir keitimas.

Daugiau

2021.01.05 d. Traukos dėsnis. Svajones pritraukiantys ir žlugdantys įpročiai.

Daugiau

2020.12.15 d. Mąstymo intelektas. Galvos centro atstovų analizė ir aptarimas.

Daugiau

2020.12.08 d. Emocinis intelektas. Širdies centro atstovų analizė ir aptarimas.

Daugiau

2020.12.01 d. Instinktyvusis intelektas. Kūno centro atstovų analizė ir aptarimas.

Daugiau

2020.11.24 d. Eneagrama iš arti. Įsitikinimai ir aistros. Eneatipo nustatymas.

Daugiau

Jei trūksta žinių apie Eneagramą, jos panaudojimo sritis arba norite geriau pažinti save, artimuosius ar kolektyvą, pasirinkite Jums tinkamiausią būdą:

Turėjom tikslą sužinoti, kaip sklandžiau dirbti, deleguoti užduotis, duoti grįžtamąjį ryšį. Žaismingas ir iliustratyvus žinių pateikimas neabejotinai lektorės nuopelnas. Mokymai tiesiog įtraukė ir paskatino domėtis giliau. Dabar galima lengviau numatyti, ar darbuotojas tinka konkrečiai pozicijai, kokias užduotis atliks nepriekaištingai, kokie motyvai skatina veikti.
Šie mokymai yra naudingi ne tik produktyviam darbui kolektyve, bet ir asmeniniame gyvenime.

Jolita Buračienė / UAB Douglas, Personalo vadovė

Mokymų stiprybė – lektorės darbas. Struktūra, aiškumas, konkretumas, informacijos – daug, bet viskas sudėliota į aiškias lentynėles. Paskaitos metu – daugybė pavyzdžių, padedančių geriau suprasti, kartu ir labiau įsitraukti. Eneagrama man ypač žavus paradoksas: iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai žmonių sudėliojimas į tam tikras lentynėles, tačiau jos viduje slypi gilūs mechanizmai. Pradėjus mokytis – nebepaleido, įsimylėjau ir dabar ją matau visur.

Paulina Botyriūtė / Marketingo vadybininkė

Kaip tapti geru kouču? Aš ilgą laiką skeptiškai vertinau koučingą ir koučerius. Man vis atrodė, kad juos kepa kaip blynus per Užgavėnes. Tačiau po koučingo sesijos su Reda Slavinskaite ledai pajudėjo į gerąją pusę. Aš noriu būti koučingo specialistu ir ačiū tau už tai, Reda.
Galiu drąsiai tave rekomenduoti žmonėms, kurie stovi pasirinkimų kryžkelėje ir jiems trūksta drąsos eiti tinkamu keliu.

Darius Rupšlaukis / Derybos LT, Derybų ir pardavimų treneris

Man buvo svarbu atrasti metodiką gilesniam žmonių pažinimui, suprasti jų elgesio motyvus, mąstymo šablonus. Eneagrama atitiko reikalavimus. Labai puikus mokymų formatas: paskaitos ir jų įrašas išgirstų dalykų pasikartojimui, nedidelė grupė, namų darbai, atliekami poromis - puiki proga pasikartoti medžiagą ir pabendrauti su įdomiais žmonėmis. Labai rekomenduoju, nes Reda nuoširdžiai dalinasi ir puikiai perteikia žinias.

Agnė Anaitė / UAB Eurovaistinė, Žmonių departamento direktorė

Asmeninis tobulėjimas, naujos žinios ir įgūdžiai man visuomet buvo ir yra svarbūs gyvenime. Bet ne mažiau svarbu ir jų pritaikomumas darbinėje veikloje, siekiant tikslų ir gerinant santykius su darbuotojais ir tarp kolegų.
Redos mokymuose, o ypač Eneagramos, radau sau atsakymus, kaip geriau dirbti komandoje, kam kokius darbus deleguoti ir kokius pokyčius būtina įgyvendinti, kad darbas būtų našesnis.

Donata Uchockienė / UAB Gameta, Įmonės vadovė

Teko sudalyvauti ne vienuose Redos mokymuose, padedančiuose tobulėti ir pačiai, ir komandai. Man patys naudingiausi buvo Koučingo ir Eneagramos mokymai, nes sužinojau apie naujas metodikas puikiai pritaikomas tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.
Lektorės darbą vertinu puikiai, tinka dėstymo stilius, greitis, balso tembras ir visos info pateikimas. Šiuos mokymus rekomenduočiau visoms įmonėms, pradedant nuo vadovų.

Erika Gudeliūnaitė / UAB Douglas, Regiono vadovė

Norėjau labiau pažinti save ir kitus žmones, sužinoti kokių principų paisyti, norint atsirinkti geriausius darbuotojus, suprasti juos, tinkamai motyvuoti, padėti naujai priimtam žmogui greičiau įsitraukti į įmonės veiklą.
Nuoširdžiai dėkoju nuostabiai lektorei Redai už idėjas ir vertingas pamokas. Pasisėmiau daug naujų žinių, kurias jau pradėjau taikyti savo įmonėje. Esu tikra, tai duos didelių rezultatų ir darbe, ir asmeniniame gyvenime.

Lina Jokubauskienė / UAB Visrupos servisas, Projektų vadovė

Jaučiau įtampą darbe, tai apsunkindavo bendravimą su kolegomis ir vadovais. Sesijų metu labiausiai patiko galimybė geriau pažinti ir suprasti save bei konkretūs metodai kaip nepriimti visko į širdį. Dabar labai padeda gebėjimas atskirti sukylančias emocijas nuo realiai norimos perteikti informacijos.
Manau daugumai reikėtų patobulinti savo emocijų valdymo įgūdžius. Suprasti save ir kas mumyse vyksta. Tuomet daug lengviau susitarti su aplinkiniais.

Jekaterina Žilinskaja / UAB Transcom, Grupės vadovė

Labai įdomūs, aktualūs ir naudingi mokymai. Juose gavau ir naujų žinių, ir patvirtinimą apie realią mano jau taikomų metodų naudą ir pritaikomumą.
Ačiū lektorei už profesionalumą ir puikų prisitaikymą prie auditorijos. Nepamenu tokių fainų mokymų! Telydi sėkmė.

Audrius Kurlavičius / Klaipėdos turizmo mokykla, Direktorius

Įmonė paskatino dalyvauti mokymuose, norėjau sužinoti kas tai yra ir kaip naudoti darbo praktikoje. Man patiko visos praktinės užduotys, teorinės žinios.
Lektorės darbą vertinu labai teigiamai, patinka žinių pateikimas, puikūs pavyzdžiai ir labai lengva viską suprasti. Išmokau labiau toleruoti kitus, klausytis, nepiršti savo nuomonės. Mokymai suteikė ir daugiau pasitikėjimo savimi, bei vidinės ramybės.

Julija Biveinienė / UAB Douglas, Mokymų vadovė

Dalyvavau nuotoliniuose mokymuose apie metaforines kortas. Tai man buvo nauja darbo su klientais priemonė ir metodika, tad buvo svarbu gauti kuo išsamesnių žinių ir panaudojimo būdų. Lektorė glaustai, aiškiai ir suprantamai išdėstė visą informaciją. Gautas žinias puikiai pritaikau darbe.
Labai rekomenduoju visiems praktikuojanties koučingo specialistams, nes tai puiki priemonė padedanti koučingo sesijų metu.

Loreta Kazlauskaitė / Koučingo specialistė

Man buvo aktualu sužinoti kaip išvengti streso esant dideliam darbo krūviui ir bendraujant su piktais klientais. Labai patiko, kad buvo paaiškintas mano asmenybės tipas ir kaip reikia tvarkytis, kad streso būtų kuo mažiau. Gautas žinias pritaikiau ne tik darbinėje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime.
Labai rekomenduoju visiems, norintiems geriau save pažinti ir patobulėti.

Miglė Stumbrienė / UAB Transcom, Klientų aptarnavimo ekspertė

Mokymai labai patiko, nes lektorė juos vedė įdomiai ir tiesiog užburiančiai! Daug naujų žinių ir praktikos. Mano gyvenimas asmeniškai pasikeitė kardinaliai dėka šių mokymų. Esu labai dėkinga ir laiminga!
Tikrai rekomenduoju visiems Redos vedamus mokymus, nes juose išmokstama kaip įveikti tiek asmenines, tiek darbines problemas.

Olga Dudoit / UAB Douglas, Parduotuvės vadovė

Labai įdomūs ir aktualūs koučingo taikymo mokymai. Jų metu pažvelgi į save, permąstai savo tikslus, susimąstai kaip bendrauji su kitais. Pasidaro aišku, ką ir kaip kiekvienam reikėtų pakeisti.
Lektorė super! Labai patiko, kad mokymuose daug praktinių žinių taikymo pavyzdžių.

Monika Rajeckaitė / SMPF, Projektų koordinatorė

Man svarbu pažinti save ir aplinką, žmonių mąstymo šablonus ir elgesio modelius. Lektorės profesionalumo ir išsamių mokymų dėka, įgyjau daug naudingų žinių asmenybės tipus, jų vertybes ir įsitikinimus.
Rekomenduoju visiems einantiems sąmoningu raidos keliu. Taip pat įmonių vadovams siekiantiems inovatyvių perspektyvų dirbant su kolektyvu, bei sprendžiant komandos suderinamumo klausimus.

Mindaugas Staniulis / ,,Massage Therapy & Body Energy Balance", Savininkas

UŽSISAKYKITE MOKYMUS ARBA ASMENINĘ KONSULTACIJĄ