fbpx
Paskambinkite: +370 611 37959 Siųskite žinutę
 • LT
 • EN
 • RU

Stovykla „Koučerio kelias”

Data: 2024.04.26-28 d.

Vieta: Villa Luxuria, Birštonas.

Apie programą

Senai žinoma tiesa, kad efektyviausiai mokomės, kai esame atsipalaidavę, mums linksma ir smalsu. Koučingo stovykla „Koučerio kelias” atitinka visus šiuos reikalavimus. Ruošdami programą, kėlėme sau iššūkį apjungti tai, kas naudinga, vertinga, prasminga su linksma, gera, šilta ir artima. Stovyklos formatas padės lengviau kurti ryšius, efektyviai ir įdomiai mokytis, o taip pat dalyvauti įvairiapusiškose kūrybinėse veiklose.

Programa paremta GROW modeliu. GROW modelis tai algoritmas, kuris yra universalus, tinka tiek siekiant tikslų, tiek sprendžiant problemas ir ieškant sprendimų. GROW tinka dirbant individualiai, tiek su komandomis.

Šis modelis labai tinkamas:
💡 siekiant išsigryninti tikslą (G/Goal);
💡 susivokti kuo palanki pokyčiui esama situacija (R/Reality);
💡 atrasti naujų, kūrybingų sprendimų (O/Options);
💡 nusimatyti veiksmų planą (W/Way).

Koučingo stovykla „Koučerio kelias” skirta visiems besidomintiems ir praktikuojantiems koučingą. Stovyklos programoje numatyta daug praktinių užduočių, kuriose tyrinėsime būdus, technikas, metodikas, padedančias geriau pažinti save formuojant ir siekiant tikslų. Ieškosime atsakymų, kaip efektyviau nusistatyti tikslus, kaip tapti žmogumi, kuris gali įgyvendinti savo siekius. Kaip įkvėpti, palaikyti savo ir kitų nuoseklią motyvaciją.

Atvyk į Koučingo stovyklą, jei nori atgaivinti ir pagilinti savo žinias, susitikti su bendraminčiais ir kolegomis, išmokti naujų koučingo metodų ir technikų, įgauti naujų įrankių, ugdytis įgūdžius, praplėsti savo koučingo bendruomenės ratą.

Registracija: KOUČINGO STOVYKLA

_ _ _

Informacija norintiems tapti sertifikuotais koučingo specialistais: KOUČINGO MOKYKLA

Nauda Jums

Santykis su koučingu

Turėsite galimybę įvairiapusiškai pajausti savo santykį su koučingu. Suprasite ar tai Jūsų kelias, ar tai Jums tinkama metodika. Kiek giliai norite į jį eiti: kaip koučingo specialistas? kaip žmogus gebantis pritaikyti jį savo veikloje? kaip klientas, gaunantis vertę?

Naudingos praktikos

Daug įvairių praktikų ir praktinių užduočių leis tiesiogiai išbandyti ir pajausti kiekvienos technikos poveikį. Ne tik sužinosite daug naujų būdų kaip padėti sau ar klientui, bet ir praktiškai pritaikysite turėtas (ar naujas) žinias. Kelis kartus išbandyta praktika, atveria jos poveikio platybes.

Naujos pažintys ir partnerystė

Daug kolegų, bendraminčių vienoje vietoje atveria neribotas galimybes bendradarbiavimui. Turėsite galimybę išsakyti ir parodyti savo talentus, įgūdžius ir atrasti Jums trūkstamų resursų kituose žmonėse. Bendrystė ir pažinimas skatina naujų idėjų ir projektų atsiradimą.

Programos sudėtis

BENDRYSTĖ

Kokia koučingo nauda, prasmė ir vizija? Kokią vertę kuria kiekvienas koučingo specialistas? Kokia buvimo bendruomenėje prasmė?

TIKSLAI

Kokių pokyčių norime mes ir mūsų klientai? Kokie tikslai ir užduotys motyvuoja augti? Kaip išlaikyti fokusą?

REALYBĖ

Kaip mes susikurėme esamą realybę? Kiek ji palanki pokyčiams? Kaip prisiimti atsakomybę ir imtis pokyčių?

GALIMYBĖS

Kokie resursai slypi už šabloninio mąstymo ir elgesio? Kaip pakeisti ribojančius įsitikinimus? Kaip pasirinkti optimalius sprendimus?

VEIKSMAI

Kas stabdo nuo pirmojo žingsnio link tikslo? Kokios kliūtis sugrąžina į „žaidimo pradžią”?

VIZIJA

Žvilgsnis į ateitį. Koks aš būsiu, kaip jausiuos, ką darysiu pasiekęs tikslą? Kokia žinutė iš ateities padėtų man dabar?

Programos treneriai

Reda Slavinskaitė

Sertifikuota Koučingo, NLP, Eneagramos ir Verslo trenerė (ICTA). Daugiau nei 15 metų vadovavimo patirtis, specializuoti mokymai verslui, virš 1000 pravestų koučingo sesijų, keletas akredituotų koučingo ir eneagramos programų, metaforinių kortų autorė.

Pagrindinis veiklos fokusas – žmonių efektyvumo didinimas, išlaikant motyvaciją ir gyvenimo sričių balansą. Man įdomios visos metodikos ir priemonės, leidžiančios geriau pažinti save ir kitus, palengvinančios darbą su klientais ir darbuotojais. Autorinės koučingo programos skirtos tikslų pasiekimui ir ekspertiškumo didinimui.

Vitalija Budžiūtė

Koučingo specialistė (ICU), Anthony Robbins „Mastery university“ studentė, sertifikuota „Points of you“ praktikė, Mastermind grupių moderatorė, „KOUČINGO TV“ laidos vedėja, viešojo administravimo bakalaurė, giluminio cirkuliacinio kvėpavimo instruktorė. 15 metų personalo administravimo ir valdymo patirtis.
Fokusuojasi į asmenines koučingo sesijas ir darbą grupėse, apjungus koučingą ir Mastermind metodus. Saviugdos kelionių organizatorė. Kaip koučingo specialistė dirba su žmonėmis, kurie nori pažinti save, kurie nori drąsių pokyčių, tačiau trūksta drąsos, pasitikėjimo, palaikymo. Taip pat su personalo vadovais, kurie nori būti puikiais lyderiais savo komandoje.

Jarūnė Grigienė

Koučingo specialistė (ICU), metaforinių kortelių praktikė, viešojo administravimo bakalaurė, 18 metų vadybinio ir vadovaujamo darbo patirtis pirkimų srityje, kursų moterims organizatorė ir lektorė, transformacinio žaidimo Baltiška Lila meistrė, studijuoja šiuolaikinę Psichosomatiką pagal PSY2.0 metodiką. Asmeninėse koučingo sesijose ir darbe su moterų grupėmis, apjungia koučingą ir mentorystę.
“Transformacija, pokytis – tai mano kelias, kuriuo vedu ir savo klientus į darnų, harmoningą santykį su savimi ir aplinka. Šioje kelionėje kviečiu klientus tapti sąmoningesniais, pažinti save, prisiimti atsakomybę už kuriamą realybę ir kurti ją drąsiai, tokią kokios patys nori. Pagrindinės tematikos sesijose: santykiai, gausa, savirealizacija”. Jarūnė nuolat tobulinasi ir gilina savo žinias psichologijos, sąmoningumo srityse."

Sonata Aaltonen

Mokymų trenerė, sertifikuota koučingo specialistė (Erikcson International (ICF), Maximum International (ICF) programos), NLP meistrė (The society of Neuro-Linquistic Programming), NLP koučingo meistrė (ICTA), sertifikuota meditacijos instruktorė.
Viena iš pirmųjų “freelancerių” Lietuvoje, 18 metų padėjau smulkioms ir vidutinėms įmonėms kurti ir įgyvendinti marketingo strategijas. Įkūriau ir valdžiau keletą verslų. Kaip koučingo specialistė, dirbu su žmonėmis, kurie yra gyvenimo tranzite. Padedu harmoningiau, sąmoningiau, ramiau peržengti pokyčio ribą. Dirbu su individualiais klientais ir poromis.
FB grupės Auginu save įkūrėja. Trijų vaikų mama, tyrinėjanti save ir pasaulį, jau spėjusi patirti, ką reiškia gyventi ir adaptuotis septyniose šalyse Europoje ir Azijoje.

Birutė Velykienė

Koučingo specialistė (ICF, ICTA), vadybos magistrė (KTU), Bendravimo akademijos vadovė. Daugiau nei 25 metai vadovavimo, konsultacinės ir mokymų patirties. Manau, kad vienas svarbiausių įgūdžių yra gebėjimas bendrauti. Padedu išmokti klausyti ir išgirsti, kalbėti ir susikalbėti, suprasti save ir kitus. Vedu mokymus bendravimo įgūdžių temomis: komandos stiprinimas, vadovavimas, konfliktų prevencija/sprendimas, klientų aptarnavimas, motyvacija, EQ.
Sertifikatai: koučingo trenerė (ICTA), verslo trenerė (ICTA), NLP trenerė (ICTA). NLP studijavau The society of Neuro-Linquistic Programming, Judith DeLozier ir World Wisdom, Makany Academy, Вектор роста. Socialinės panoramos konsultantė (The International Laborotary for Mental Space Research). Eneagramos meistrė (ICTA, IEA). „Points of you“ praktikė. Žmonių psichologija ir santykiai bei konfliktų sprendimas pagal Wu-Xing 5 elementų sistemą. Psichoemocinio intelekto valdymas (Oraculum).​

Ramunė Danileviciutė

Asmeninio, grupių ir komandų koučingo specialistė (ACC), sertifikuota įvairių asmenybės vertinimo įrankių ekspertė ir įsisąmoninimu (mindfulness) grįsto streso valdymo instruktorė, kognityvinės elgesio terapijos praktikė.
Turi ilgametę verslo ir personalo valdymo patirtį, tokiose įmonėse kaip „Statoil“, „Audimas“, Inter IKEA grupė. Sukaupta patirtis įgalina geriau suprasti kaip derinti skirtingus poreikius ir efektyvinti organizacijų darbuotojų ir komandų darbą. Veda asmenybės augimo, lyderystės, komandų ugdymo mokymus. Dirbdama su vadovais ir komandomis skatina lyderystę, kuri įgalina ir apjungia žmones, komandas bei kuria abipusio pasitikėjimo atmosferą.
Savo koučingo specialisto veikloje mato didžiausią prasmę tada, kai paskatina žmonėms maksimaliai atskleisti savo galimybes ir patirti harmoningą buvimą pasaulyje.

Mokymų kaina

450 € 366
iki kovo 31 d.

 • Skirta koučingo specialistams, studentams ir besidomintiems koučingu.
 • Teorinės ir praktinės žinios, įgūdžių pratybos.
 • Bendrystė ir kooperacijos galimybės.
 • Apgyvendinimas ir pilnas maitinimas.
 • Daugiau nei 10 lektorių ir kuratorių.
Registruotis į mokymus

Organizacinė informacija

 • Data ir laikas: 2024.04.26 d. 18 val.- 04.28 d. 14 val.
 • Vieta: Villa Luxuria, Birštonas
 • Dalyvių skaičius: apie 50-70
 • Apgyvendinimas ir pilnas maitinimas.

Naujausią informaciją rasite FB grupėje: KOUČERIO KELIAS

Turėjom tikslą sužinoti, kaip sklandžiau dirbti, deleguoti užduotis, duoti grįžtamąjį ryšį. Žaismingas ir iliustratyvus žinių pateikimas neabejotinai lektorės nuopelnas. Mokymai tiesiog įtraukė ir paskatino domėtis giliau. Dabar galima lengviau numatyti, ar darbuotojas tinka konkrečiai pozicijai, kokias užduotis atliks nepriekaištingai, kokie motyvai skatina veikti.
Šie mokymai yra naudingi ne tik produktyviam darbui kolektyve, bet ir asmeniniame gyvenime.

Jolita Buračienė / UAB Douglas, Personalo vadovė

Kad gautumei tokias struktūruotas, koncentruotas, o tuo pačiu pavyzdžiais iliustruotas žinias - nepakaktų ir kalno psichologinių knygų perskaitymo :)
Lektorė Reda - puiki profesionalė! Aiškiai dėliojo akcentus, nuosekliai perteikė medžiagą, atidžiai sekė dalyvių refleksijas.
Man buvo vienas stipriausių ir giliausių seminarų apie savo ir aplinkos elgesį, reakcijas, tarpusavio santykius, plečiantį suvokimą, iš kur tai kyla. Buvo vietų, kai sau pačiai erzulį keliantys "įstrigimai" nušvito iki BINGO!!
Įdomu, naudinga, praktiška ir veiksminga - tereikia nuoseklumo palaikant "vidinio stebėtojo" įgūdį.

Vita Mačiulė / Neuroedukatorė. Neurografikos instruktorė

Mokymų stiprybė – lektorės darbas. Struktūra, aiškumas, konkretumas, informacijos – daug, bet viskas sudėliota į aiškias lentynėles. Paskaitos metu – daugybė pavyzdžių, padedančių geriau suprasti, kartu ir labiau įsitraukti. Eneagrama man ypač žavus paradoksas: iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai žmonių sudėliojimas į tam tikras lentynėles, tačiau jos viduje slypi gilūs mechanizmai. Pradėjus mokytis – nebepaleido, įsimylėjau ir dabar ją matau visur.

Paulina Botyriūtė / Marketingo vadybininkė

Kaip tapti geru kouču? Aš ilgą laiką skeptiškai vertinau koučingą ir koučerius. Man vis atrodė, kad juos kepa kaip blynus per Užgavėnes. Tačiau po koučingo sesijos su Reda Slavinskaite ledai pajudėjo į gerąją pusę. Aš noriu būti koučingo specialistu ir ačiū tau už tai, Reda.
Galiu drąsiai tave rekomenduoti žmonėms, kurie stovi pasirinkimų kryžkelėje ir jiems trūksta drąsos eiti tinkamu keliu.

Darius Rupšlaukis / Derybos LT, Derybų ir pardavimų treneris

Man buvo svarbu atrasti metodiką gilesniam žmonių pažinimui, suprasti jų elgesio motyvus, mąstymo šablonus. Eneagrama atitiko reikalavimus. Labai puikus mokymų formatas: paskaitos ir jų įrašas išgirstų dalykų pasikartojimui, nedidelė grupė, namų darbai, atliekami poromis - puiki proga pasikartoti medžiagą ir pabendrauti su įdomiais žmonėmis. Labai rekomenduoju, nes Reda nuoširdžiai dalinasi ir puikiai perteikia žinias.

Agnė Anaitė / UAB Eurovaistinė, Žmonių departamento direktorė

Mokymo metu labai patiko lektorės kompetencija, patrauklus, betarpiškas, nuoširdus, šiltas, lengvas žinių pateikimas. Buvo naudingos tikslingai skiriamos namų užduotys, kurios padėjo įtvirtinti savo žinias praktikoje. Labai džiaugiuosi konkrečia dalomąja medžiaga, kurią bet kada galiu turėti po ranka.
Labai patiko išsamios žinios apie asmenybės sveikumo ir išsivystymo lygius, apie projekcijas psichoterapiniuose santykiuose. Sužinojau kaip pagal eneagramos tipus suprasti žmonių motyvus, strategijas, pažinti savo pliusus ir minusus.

Aida Bijanskienė / Gimnazijos mokytoja

Asmeninis tobulėjimas, naujos žinios ir įgūdžiai man visuomet buvo ir yra svarbūs gyvenime. Bet ne mažiau svarbu ir jų pritaikomumas darbinėje veikloje, siekiant tikslų ir gerinant santykius su darbuotojais ir tarp kolegų.
Redos mokymuose, o ypač Eneagramos, radau sau atsakymus, kaip geriau dirbti komandoje, kam kokius darbus deleguoti ir kokius pokyčius būtina įgyvendinti, kad darbas būtų našesnis.

Donata Uchockienė / UAB Gameta, Įmonės vadovė

Teko sudalyvauti ne vienuose Redos mokymuose, padedančiuose tobulėti ir pačiai, ir komandai. Man patys naudingiausi buvo Koučingo ir Eneagramos mokymai, nes sužinojau apie naujas metodikas puikiai pritaikomas tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.
Lektorės darbą vertinu puikiai, tinka dėstymo stilius, greitis, balso tembras ir visos info pateikimas. Šiuos mokymus rekomenduočiau visoms įmonėms, pradedant nuo vadovų.

Erika Gudeliūnaitė / UAB Douglas, Regiono vadovė

Norėjau labiau pažinti save ir kitus žmones, sužinoti kokių principų paisyti, norint atsirinkti geriausius darbuotojus, suprasti juos, tinkamai motyvuoti, padėti naujai priimtam žmogui greičiau įsitraukti į įmonės veiklą.
Nuoširdžiai dėkoju nuostabiai lektorei Redai už idėjas ir vertingas pamokas. Pasisėmiau daug naujų žinių, kurias jau pradėjau taikyti savo įmonėje. Esu tikra, tai duos didelių rezultatų ir darbe, ir asmeniniame gyvenime.

Lina Jokubauskienė / UAB Visrupos servisas, Projektų vadovė

Labai patiko pati mokymų sistema, kuri buvo įvairiapusiška:
- suteikta galimybė "išlipti" iš komforto zonos ir bendrauti, diskutuoti ir mokytis su nepažįstamais žmonėmis, tačiau netrūko ir individualių užduočių;
- užduotys įdomios ir praktiškos. šiuolaikiškos;
- patraukli ir susisteminta mokymų medžiaga;
- buvo suteikta galimybė dalintis savo išgyvenimais, jausmais ir mintimis;
- šilta ir maloni atmosfera;
Lektorė visada gerai nusiteikusi, motyvuojanti ir skatinanti pasitempti.

Karolina Šneiderytė / Grožio specialistė

Jaučiau įtampą darbe, tai apsunkindavo bendravimą su kolegomis ir vadovais. Sesijų metu labiausiai patiko galimybė geriau pažinti ir suprasti save bei konkretūs metodai kaip nepriimti visko į širdį. Dabar labai padeda gebėjimas atskirti sukylančias emocijas nuo realiai norimos perteikti informacijos.
Manau daugumai reikėtų patobulinti savo emocijų valdymo įgūdžius. Suprasti save ir kas mumyse vyksta. Tuomet daug lengviau susitarti su aplinkiniais.

Jekaterina Žilinskaja / UAB Transcom, Grupės vadovė

Labai įdomūs, aktualūs ir naudingi mokymai. Juose gavau ir naujų žinių, ir patvirtinimą apie realią mano jau taikomų metodų naudą ir pritaikomumą.
Ačiū lektorei už profesionalumą ir puikų prisitaikymą prie auditorijos. Nepamenu tokių fainų mokymų! Telydi sėkmė.

Audrius Kurlavičius / Klaipėdos turizmo mokykla, Direktorius

Įmonė paskatino dalyvauti mokymuose, norėjau sužinoti kas tai yra ir kaip naudoti darbo praktikoje. Man patiko visos praktinės užduotys, teorinės žinios.
Lektorės darbą vertinu labai teigiamai, patinka žinių pateikimas, puikūs pavyzdžiai ir labai lengva viską suprasti. Išmokau labiau toleruoti kitus, klausytis, nepiršti savo nuomonės. Mokymai suteikė ir daugiau pasitikėjimo savimi, bei vidinės ramybės.

Julija Biveinienė / UAB Douglas, Mokymų vadovė

Dalyvavau nuotoliniuose mokymuose apie metaforines kortas. Tai man buvo nauja darbo su klientais priemonė ir metodika, tad buvo svarbu gauti kuo išsamesnių žinių ir panaudojimo būdų. Lektorė glaustai, aiškiai ir suprantamai išdėstė visą informaciją. Gautas žinias puikiai pritaikau darbe.
Labai rekomenduoju visiems praktikuojanties koučingo specialistams, nes tai puiki priemonė padedanti koučingo sesijų metu.

Loreta Kazlauskaitė / Koučingo specialistė

Man buvo aktualu sužinoti kaip išvengti streso esant dideliam darbo krūviui ir bendraujant su piktais klientais. Labai patiko, kad buvo paaiškintas mano asmenybės tipas ir kaip reikia tvarkytis, kad streso būtų kuo mažiau. Gautas žinias pritaikiau ne tik darbinėje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime.
Labai rekomenduoju visiems, norintiems geriau save pažinti ir patobulėti.

Miglė Stumbrienė / UAB Transcom, Klientų aptarnavimo ekspertė

Mokymai labai patiko, nes lektorė juos vedė įdomiai ir tiesiog užburiančiai! Daug naujų žinių ir praktikos. Mano gyvenimas asmeniškai pasikeitė kardinaliai dėka šių mokymų. Esu labai dėkinga ir laiminga!
Tikrai rekomenduoju visiems Redos vedamus mokymus, nes juose išmokstama kaip įveikti tiek asmenines, tiek darbines problemas.

Olga Dudoit / UAB Douglas, Parduotuvės vadovė

Labai įdomūs ir aktualūs koučingo taikymo mokymai. Jų metu pažvelgi į save, permąstai savo tikslus, susimąstai kaip bendrauji su kitais. Pasidaro aišku, ką ir kaip kiekvienam reikėtų pakeisti.
Lektorė super! Labai patiko, kad mokymuose daug praktinių žinių taikymo pavyzdžių.

Monika Rajeckaitė / SMPF, Projektų koordinatorė

Mokymai išties naudingi ir dėkinga Redai, kad skatino aktyviai dalyvauti, domėtis, galima buvo drąsiai klausti ir į kiekvieną klausimą gautas atsakymas. Patiko, kad tai nėra sausa teorija, o daug praktikos, įžvalgų, atradimų, situacijų aptarimų ir pavyzdžių. Nors Eneagrama yra apie tipus ir lyg suponuoja, kad viskas yra apibrėžta ir niekur čia nesidėti, bet savo ir kitų tipų pažinimas man suteikė tam tikros laisvės, kad turiu "savybių rinkinį", polinkį reaguoti į situacijas ir kitus žmones tam tikru būdu, bet tuo pačiu Eneagrama yra ir apie dinamiką, galimybes augti.

Tatjana Voitechovič / Personalo specialistė

Man svarbu pažinti save ir aplinką, žmonių mąstymo šablonus ir elgesio modelius. Lektorės profesionalumo ir išsamių mokymų dėka, įgyjau daug naudingų žinių asmenybės tipus, jų vertybes ir įsitikinimus.
Rekomenduoju visiems einantiems sąmoningu raidos keliu. Taip pat įmonių vadovams siekiantiems inovatyvių perspektyvų dirbant su kolektyvu, bei sprendžiant komandos suderinamumo klausimus.

Mindaugas Staniulis / ,,Massage Therapy & Body Energy Balance", Savininkas

Lektorė nuostabi, dėmesinga, išmananti savo darbą. Mokymai priminė, kad tą pačią situaciją mes matome skirtingai, todėl nereikia primetinėti savo įžvalgų ar nuomonės klientui, o SVARBIAUSIAI visi atsakymai ir sprendimo būdai yra mūsų viduje, tik reikia padėti tai išsiaiškinti.
Patiko teorija, praktika ir namų darbai, galėjau iškart pajausti kortelių teikiamą naudą. Mokymai praverstų visiems, norintiems labiau pažinti save, savo šeimą, aplinką. Dirbantiems su vaikais, jaunimu, suaugusiais, darbuotojų kolektyve: mokytojams, psichologams, personalo specialistams ir kt.

Vilija Austienė / VŠĮ Medicinos ir socialinių tyrimų institutas

Užsisakykite mokymusARBA susisiekite konsultacijai