fbpx
Paskambinkite: +370 611 37959 Siųskite žinutę
 • LT
 • EN
 • RU

Metaforų ir žaidimų festivalis

Data: 2024 m. Rugsėjo 28-29 d.

Laikas: 10:30 - 18:30 val.

Vieta: Gabijos viešbutis, Vytauto g. 40, PALANGA

Apie programą

Transformacinių žaidimų festivalis – tai  Savęs Pažinimo, Metaforų, vidinių Transformacijų kupinas renginys.  Lietuvoje jis vyksta keltą kartų per metus ir kaskart pritraukia daugybę norinčių augti bei tobulėti žmonių.

Festivalyje pristatomos įvairios asmenybės ugdymo sritys – Transformaciniai žaidimai, Metaforinės asociatyvinės kortos ir darbas su jomis, Energetinės, dvasinės praktikos ir dar daug daugiau!

– – –

FESTIVALIO EIGA:

✅ Renginio dieną sudaro du – trys įvairių praktikų ir meistriškumo dirbtuvių etapai.

✅ Kiekvieno etapo pradžioje vedantieji pristato savo praktikas ir jų sukuriamas vertes.

✅ Dalyviai pasirenka vieną iš 4-6 etape pristatomų praktikų.

✅ Kiekvienoje praktikoje dalyvauja 5-8 dalyviai ir vedantysis.

✅ Vedantysis nuodugniai pristato žaidimo/praktikos eigą ir visą laiką padeda dalyviams. Tad dalyviams nebūtina nieko iš anksto išmanyti ar mokėti.

✅ Pasibaigus vienam etapui daroma pertraukėlė ir ruošiamasi naujam etapui, kurio pristatymas ir dalyvavimas analogiškas pirmajam.

– – –

Transformacinių žaidimų festivalis – tai galimybė pragyventi įvairius gyvenimo scenarijus, gaunant atsakymus į svarbius klausimus įgyjama pasitikėjimą savimi. Tai saugi ir komfortiška bendravimo ir tobulėjimo vieta + transformacija + įvairios praktikos.

– – –

Jei norite ne tik dalyvauti bet ir pravesti žaidimą ar praktiką, prašome užpildyti šią formą: PRAKTIKŲ VEDLIAI

– – –

Jei Jums aktualūs metaforinių kortų Mokymai prašome susisiekti ir mes pateiksime visą dominančią informaciją.

Nauda Jums

Nauja metodika

Susipažinsite ir turėsite galimybę išbandyti įvairias naujas praktikas bei transformacinius žaidimus. Tai puikus būdas, kuomet reikia gilesnio požiūrio, naujų idėjų ir kūrybingumo. Platus praktikų pasirinkimas leidžia atrasti Jums tinkamiausią. Tai saugus ir lengvas būdas susisiekti su pasąmone.

Gilesnis požiūris

Žaidžiant lengviau užmegsti ryšį su savimi, klientu, išlaisvinti kūrybingumą ir atvirumą. Perkėlus probleminę situaciją ar keblius santykius į žaidimą ar metaforines kortas galima lengviau disocijuotis, pažvelgti į viską iš šalies ir priimti emociškai nepaveiktus sprendimus.

Trokštamas rezultatas

Žaidimai ir metaforos atveria žmogaus pasąmoninius norus, įsitikinimus, baimes. Aiškiai supratęs kas stabdo, neramina, klientas gali lengviau priimti sprendimą atsisakyti balasto, svetimų įtaigų, spaudimo ir siekti savo tikrųjų tikslų. Stipri motyvacija veda link norimo rezultato.

Programos sudėtis

Transformaciniai žaidimai - kas tai?

Kas tai yra transformaciniai žaidimai, metaforos ir metaforinės kortos? Koks jų veikimo principas?

Naudojimo atvejai

Kokiais atvejais būtinas, patartinas, o kada nerekomenduotinas jų taikymas? Kokias žmogaus savybes jos padeda apeiti ar sušvelninti?

Žaidimų tipai

Kaip atsirinkti tinkamiausią transformacinį žaidimą? Koks žaidimas ir koks vedantysis labiausiai tinka pagal Jūsų ar kliento asmenines savybes, veiklos sritį?

Naudojimo taisyklės

Kokių darbo ir etikos taisyklių privaloma laikytis žaidžiant ir dirbant su metaforinėmis kortomis? Kokius klausimus verta užduoti klientui? Kas, kaip ir kada gali interpretuoti kliento pasirinkimus?

Išdėstymo būdai

Kokiais būdais galima naudoti korteles? Ar jas verta išsirinkti ar ištraukti nežiūrint? Kiek kortelių galima rinktis ieškant atsakymo į vieną klausimą? Kokie panaudojimo būdai geriausiai atskleidžia kortelių esmę ir kliento pasąmonę?

Programos treneriai

Reda Slavinskaitė

Mokymų lektorė, konsultantė, sertifikuota koučingo specialistė. Akredituota Koučingo, NLP, Eneagramos ir Verslo trenerė, motyvacinio projekto Re-Act autorė. Specializuotų mokymų programų autorė. Metaforinių asociatyvinių kortų autorė, kūrėja, konsultantė ir lektorė. Praktinių dirbtuvių organizatorė. Online koučingo mokyklos dėstytoja. Koučingo stovyklų organizatorė ir bendraautorė.

Lilija Dovgopolova

Psichologė, psichologė-konsultantė, psichologinių transformacinių žaidimų praktikė, verslo trenerė. Lektorė įmonėje Self-Studija “Dešimtas dangus”. Psichologijos mokytoja. Psichologė-konsultantė įmonėje NAU (Nacionalinis aviacijos universitetas) ir įmonėje LT-Game FEST Transformacijos žaidimų, metaforų ir savęs pažinimo Lietuvoje organizatorė ir direktorė.

Mokymų kaina

77 - 140BAZINIS

 • Dalyvavimas pasirinktuose žaidimuose/ užsiėmimuose.
 • Asmeninių užklausų sprendimas.
 • Galimybė įsigyti metaforines kortasir kitas priemones.
 • Vedančiųjų mini konsultacijos.
 • Kavos pertraukėlės.
Registruotis į mokymus

95 - 170MAKSIMALUS

 • Dalyvavimas pasirinktuose žaidimuose/ užsiėmimuose.
 • Asmeninių užklausų sprendimas.
 • Galimybė įsigyti metaforines kortasir kitas priemones.
 • Vedančiųjų mini konsultacijos.
 • Kavos pertraukėlės.
 • Kompleksiniai pietūs.
 • Dalyvio pažymėjimas.
 • Loterija be pralaimėjimų.
Registruotis į mokymus

165 - 300VIP

 • Dalyvavimas pasirinktuose žaidimuose/ užsiėmimuose.
 • Asmeninių užklausų sprendimas.
 • Galimybė įsigyti metaforines kortas ir kitas priemones.
 • Vedančiųjų mini konsultacijos.
 • Kavos pertraukėlė.
 • Kompleksiniai pietūs.
 • Dalyvio pažymėjimas.
 • Loterija be pralaimėjimų.
 • Dovana – Metaforinės kortos.
 • Individuali asmeninė konsultacija sutartu laiku.
Registruotis į mokymus

Organizacinė informacija

 • Data ir laikas: 2024.09.28-29 d. 10:30-18:30 val.
 • Vieta: Gabijos viešbutis, Vytauto g. 40, PALANGA

SVARBU: Jei norite sumokėti tik avansą, o likusią dalį apmokėti vėliau arba renginyje, prašome registruotis užpildant Google Formąhttps://forms.gle/CfDB4mzEEYwZYBsa9

Turėjom tikslą sužinoti, kaip sklandžiau dirbti, deleguoti užduotis, duoti grįžtamąjį ryšį. Žaismingas ir iliustratyvus žinių pateikimas neabejotinai lektorės nuopelnas. Mokymai tiesiog įtraukė ir paskatino domėtis giliau. Dabar galima lengviau numatyti, ar darbuotojas tinka konkrečiai pozicijai, kokias užduotis atliks nepriekaištingai, kokie motyvai skatina veikti.
Šie mokymai yra naudingi ne tik produktyviam darbui kolektyve, bet ir asmeniniame gyvenime.

Jolita Buračienė / UAB Douglas, Personalo vadovė

Kad gautumei tokias struktūruotas, koncentruotas, o tuo pačiu pavyzdžiais iliustruotas žinias - nepakaktų ir kalno psichologinių knygų perskaitymo :)
Lektorė Reda - puiki profesionalė! Aiškiai dėliojo akcentus, nuosekliai perteikė medžiagą, atidžiai sekė dalyvių refleksijas.
Man buvo vienas stipriausių ir giliausių seminarų apie savo ir aplinkos elgesį, reakcijas, tarpusavio santykius, plečiantį suvokimą, iš kur tai kyla. Buvo vietų, kai sau pačiai erzulį keliantys "įstrigimai" nušvito iki BINGO!!
Įdomu, naudinga, praktiška ir veiksminga - tereikia nuoseklumo palaikant "vidinio stebėtojo" įgūdį.

Vita Mačiulė / Neuroedukatorė. Neurografikos instruktorė

Mokymų stiprybė – lektorės darbas. Struktūra, aiškumas, konkretumas, informacijos – daug, bet viskas sudėliota į aiškias lentynėles. Paskaitos metu – daugybė pavyzdžių, padedančių geriau suprasti, kartu ir labiau įsitraukti. Eneagrama man ypač žavus paradoksas: iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai žmonių sudėliojimas į tam tikras lentynėles, tačiau jos viduje slypi gilūs mechanizmai. Pradėjus mokytis – nebepaleido, įsimylėjau ir dabar ją matau visur.

Paulina Botyriūtė / Marketingo vadybininkė

Kaip tapti geru kouču? Aš ilgą laiką skeptiškai vertinau koučingą ir koučerius. Man vis atrodė, kad juos kepa kaip blynus per Užgavėnes. Tačiau po koučingo sesijos su Reda Slavinskaite ledai pajudėjo į gerąją pusę. Aš noriu būti koučingo specialistu ir ačiū tau už tai, Reda.
Galiu drąsiai tave rekomenduoti žmonėms, kurie stovi pasirinkimų kryžkelėje ir jiems trūksta drąsos eiti tinkamu keliu.

Darius Rupšlaukis / Derybos LT, Derybų ir pardavimų treneris

Man buvo svarbu atrasti metodiką gilesniam žmonių pažinimui, suprasti jų elgesio motyvus, mąstymo šablonus. Eneagrama atitiko reikalavimus. Labai puikus mokymų formatas: paskaitos ir jų įrašas išgirstų dalykų pasikartojimui, nedidelė grupė, namų darbai, atliekami poromis - puiki proga pasikartoti medžiagą ir pabendrauti su įdomiais žmonėmis. Labai rekomenduoju, nes Reda nuoširdžiai dalinasi ir puikiai perteikia žinias.

Agnė Anaitė / UAB Eurovaistinė, Žmonių departamento direktorė

Mokymo metu labai patiko lektorės kompetencija, patrauklus, betarpiškas, nuoširdus, šiltas, lengvas žinių pateikimas. Buvo naudingos tikslingai skiriamos namų užduotys, kurios padėjo įtvirtinti savo žinias praktikoje. Labai džiaugiuosi konkrečia dalomąja medžiaga, kurią bet kada galiu turėti po ranka.
Labai patiko išsamios žinios apie asmenybės sveikumo ir išsivystymo lygius, apie projekcijas psichoterapiniuose santykiuose. Sužinojau kaip pagal eneagramos tipus suprasti žmonių motyvus, strategijas, pažinti savo pliusus ir minusus.

Aida Bijanskienė / Gimnazijos mokytoja

Asmeninis tobulėjimas, naujos žinios ir įgūdžiai man visuomet buvo ir yra svarbūs gyvenime. Bet ne mažiau svarbu ir jų pritaikomumas darbinėje veikloje, siekiant tikslų ir gerinant santykius su darbuotojais ir tarp kolegų.
Redos mokymuose, o ypač Eneagramos, radau sau atsakymus, kaip geriau dirbti komandoje, kam kokius darbus deleguoti ir kokius pokyčius būtina įgyvendinti, kad darbas būtų našesnis.

Donata Uchockienė / UAB Gameta, Įmonės vadovė

Teko sudalyvauti ne vienuose Redos mokymuose, padedančiuose tobulėti ir pačiai, ir komandai. Man patys naudingiausi buvo Koučingo ir Eneagramos mokymai, nes sužinojau apie naujas metodikas puikiai pritaikomas tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.
Lektorės darbą vertinu puikiai, tinka dėstymo stilius, greitis, balso tembras ir visos info pateikimas. Šiuos mokymus rekomenduočiau visoms įmonėms, pradedant nuo vadovų.

Erika Gudeliūnaitė / UAB Douglas, Regiono vadovė

Norėjau labiau pažinti save ir kitus žmones, sužinoti kokių principų paisyti, norint atsirinkti geriausius darbuotojus, suprasti juos, tinkamai motyvuoti, padėti naujai priimtam žmogui greičiau įsitraukti į įmonės veiklą.
Nuoširdžiai dėkoju nuostabiai lektorei Redai už idėjas ir vertingas pamokas. Pasisėmiau daug naujų žinių, kurias jau pradėjau taikyti savo įmonėje. Esu tikra, tai duos didelių rezultatų ir darbe, ir asmeniniame gyvenime.

Lina Jokubauskienė / UAB Visrupos servisas, Projektų vadovė

Labai patiko pati mokymų sistema, kuri buvo įvairiapusiška:
- suteikta galimybė "išlipti" iš komforto zonos ir bendrauti, diskutuoti ir mokytis su nepažįstamais žmonėmis, tačiau netrūko ir individualių užduočių;
- užduotys įdomios ir praktiškos. šiuolaikiškos;
- patraukli ir susisteminta mokymų medžiaga;
- buvo suteikta galimybė dalintis savo išgyvenimais, jausmais ir mintimis;
- šilta ir maloni atmosfera;
Lektorė visada gerai nusiteikusi, motyvuojanti ir skatinanti pasitempti.

Karolina Šneiderytė / Grožio specialistė

Jaučiau įtampą darbe, tai apsunkindavo bendravimą su kolegomis ir vadovais. Sesijų metu labiausiai patiko galimybė geriau pažinti ir suprasti save bei konkretūs metodai kaip nepriimti visko į širdį. Dabar labai padeda gebėjimas atskirti sukylančias emocijas nuo realiai norimos perteikti informacijos.
Manau daugumai reikėtų patobulinti savo emocijų valdymo įgūdžius. Suprasti save ir kas mumyse vyksta. Tuomet daug lengviau susitarti su aplinkiniais.

Jekaterina Žilinskaja / UAB Transcom, Grupės vadovė

Labai įdomūs, aktualūs ir naudingi mokymai. Juose gavau ir naujų žinių, ir patvirtinimą apie realią mano jau taikomų metodų naudą ir pritaikomumą.
Ačiū lektorei už profesionalumą ir puikų prisitaikymą prie auditorijos. Nepamenu tokių fainų mokymų! Telydi sėkmė.

Audrius Kurlavičius / Klaipėdos turizmo mokykla, Direktorius

Įmonė paskatino dalyvauti mokymuose, norėjau sužinoti kas tai yra ir kaip naudoti darbo praktikoje. Man patiko visos praktinės užduotys, teorinės žinios.
Lektorės darbą vertinu labai teigiamai, patinka žinių pateikimas, puikūs pavyzdžiai ir labai lengva viską suprasti. Išmokau labiau toleruoti kitus, klausytis, nepiršti savo nuomonės. Mokymai suteikė ir daugiau pasitikėjimo savimi, bei vidinės ramybės.

Julija Biveinienė / UAB Douglas, Mokymų vadovė

Dalyvavau nuotoliniuose mokymuose apie metaforines kortas. Tai man buvo nauja darbo su klientais priemonė ir metodika, tad buvo svarbu gauti kuo išsamesnių žinių ir panaudojimo būdų. Lektorė glaustai, aiškiai ir suprantamai išdėstė visą informaciją. Gautas žinias puikiai pritaikau darbe.
Labai rekomenduoju visiems praktikuojanties koučingo specialistams, nes tai puiki priemonė padedanti koučingo sesijų metu.

Loreta Kazlauskaitė / Koučingo specialistė

Man buvo aktualu sužinoti kaip išvengti streso esant dideliam darbo krūviui ir bendraujant su piktais klientais. Labai patiko, kad buvo paaiškintas mano asmenybės tipas ir kaip reikia tvarkytis, kad streso būtų kuo mažiau. Gautas žinias pritaikiau ne tik darbinėje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime.
Labai rekomenduoju visiems, norintiems geriau save pažinti ir patobulėti.

Miglė Stumbrienė / UAB Transcom, Klientų aptarnavimo ekspertė

Mokymai labai patiko, nes lektorė juos vedė įdomiai ir tiesiog užburiančiai! Daug naujų žinių ir praktikos. Mano gyvenimas asmeniškai pasikeitė kardinaliai dėka šių mokymų. Esu labai dėkinga ir laiminga!
Tikrai rekomenduoju visiems Redos vedamus mokymus, nes juose išmokstama kaip įveikti tiek asmenines, tiek darbines problemas.

Olga Dudoit / UAB Douglas, Parduotuvės vadovė

Labai įdomūs ir aktualūs koučingo taikymo mokymai. Jų metu pažvelgi į save, permąstai savo tikslus, susimąstai kaip bendrauji su kitais. Pasidaro aišku, ką ir kaip kiekvienam reikėtų pakeisti.
Lektorė super! Labai patiko, kad mokymuose daug praktinių žinių taikymo pavyzdžių.

Monika Rajeckaitė / SMPF, Projektų koordinatorė

Mokymai išties naudingi ir dėkinga Redai, kad skatino aktyviai dalyvauti, domėtis, galima buvo drąsiai klausti ir į kiekvieną klausimą gautas atsakymas. Patiko, kad tai nėra sausa teorija, o daug praktikos, įžvalgų, atradimų, situacijų aptarimų ir pavyzdžių. Nors Eneagrama yra apie tipus ir lyg suponuoja, kad viskas yra apibrėžta ir niekur čia nesidėti, bet savo ir kitų tipų pažinimas man suteikė tam tikros laisvės, kad turiu "savybių rinkinį", polinkį reaguoti į situacijas ir kitus žmones tam tikru būdu, bet tuo pačiu Eneagrama yra ir apie dinamiką, galimybes augti.

Tatjana Voitechovič / Personalo specialistė

Man svarbu pažinti save ir aplinką, žmonių mąstymo šablonus ir elgesio modelius. Lektorės profesionalumo ir išsamių mokymų dėka, įgyjau daug naudingų žinių asmenybės tipus, jų vertybes ir įsitikinimus.
Rekomenduoju visiems einantiems sąmoningu raidos keliu. Taip pat įmonių vadovams siekiantiems inovatyvių perspektyvų dirbant su kolektyvu, bei sprendžiant komandos suderinamumo klausimus.

Mindaugas Staniulis / ,,Massage Therapy & Body Energy Balance", Savininkas

Lektorė nuostabi, dėmesinga, išmananti savo darbą. Mokymai priminė, kad tą pačią situaciją mes matome skirtingai, todėl nereikia primetinėti savo įžvalgų ar nuomonės klientui, o SVARBIAUSIAI visi atsakymai ir sprendimo būdai yra mūsų viduje, tik reikia padėti tai išsiaiškinti.
Patiko teorija, praktika ir namų darbai, galėjau iškart pajausti kortelių teikiamą naudą. Mokymai praverstų visiems, norintiems labiau pažinti save, savo šeimą, aplinką. Dirbantiems su vaikais, jaunimu, suaugusiais, darbuotojų kolektyve: mokytojams, psichologams, personalo specialistams ir kt.

Vilija Austienė / VŠĮ Medicinos ir socialinių tyrimų institutas

Užsisakykite mokymusARBA susisiekite konsultacijai