fbpx
Paskambinkite: +370 611 37959 Siųskite žinutę
 • LT
 • EN
 • RU

Eneagramos koučas ICTA

10-ies modulių online mokymai.

Suteikiamas ICTA sertifikatas.

-

Mokymų kurso pradžia: 2025.02.06 d. 19 val.

Apie programą

Eneagrama atskleidžia žmogaus mąstymo šablonus, elgesio motyvus, vidinius konfliktus ir esminius įsitikinimus. Mąstymo modeliai susiformuoja dar ankstyvoje vaikystės ir įtakoja mūsų elgesį, kuris pamažu tampa automatiniu, nebekontroliuojamu. Eneagramos koučas padeda atskleisti tai, kas dažnu atveju patiems nebepastebima, seniai nebenaudinga, bet sunkiai pakeičiama.

Eneagramos Koučas – tai  kursas skirtas tų profesijų atstovams, kurie savo veikloje padeda kitiems spręsti asmenines vidines ar socialines problemas, išsigryninti ir siekti tikslų, tobulėti, gerinti santykius su savimi ir kitais, atrasti pašaukimą ir pan. Eneagrama padeda suvokti pasikartojančių situacijų priežastis, motyvus ir įsitikinimus.  Išsigryninus ir vadovaujantis tikrosiomis vertybėmis kur kas lengviau sukurti darnius asmeninius ar darbinius santykius.

SVARBU: norintys dalyvauti šiame mokymų kurse, privalo turėti bent bazinį išmanymą apie Eneagramą.

Eneagramos modelis tinka tiek asmeniniam, tiek profesionaliam naudojimui. Šio modelio pagalba, galima padėti sau ir kitiems suprasti vidines baimes, ribojančius įsitikinimus pakeisti palaikančiais. O suvokus tikruosius norus, atrasti optimalų, ekologišką jų įgyvendinimo būdą. Eneagramos Koučas – tai gilaus pažinimo ir kokybiškų pokyčių ekspertas.

REGISTRUOTIS Į MOKYMUS

Nauda Jums

Inovatyvi metodika

Gausite puikų instrumentą darbui su žmonėmis, kurio pagalba galėsite motyvuoti, padėti atsiskleisti ir siekti tikslų. Apjungimas Eneagramos ir Koučingo, dviejų itin efektyvių metodikų, leidžia kur kas lengviau pasiekti norimų pokyčių.

Kliento pažinimas

Suprasite kliento pasąmoninius elgesio motyvus, atpažinsite ir padėsite pakeisti ribojančius įsitikinimus, prigimtines savybes paversite resursais. Laiku nustatysite kliento lūkesčius Jūsų atžvilgiu, įvaizdžio formavimą ir daromą poveikį.

Specialisto augimas

Atrasite savo augimo kryptį, stipriąsias puses ir esminę būseną, kurios pagalba galite tobulėti kaip specialistas. Suprasite kokie pavojai ir resursai slypi mūsų aklojoje zonoje. Išmoksite tinkamai reaguoti į kintantį santykį su klientais.

Asmenybės struktūra

Suprasite kokia yra žmogaus asmenybės struktūra ir kaip ji veikia. Išmoksite atpažinti savo ir kitų vidines baimes bei poreikius, ego pasireiškimus, fasadinę ir šešėlinę pusę. Išmoksite atrasti balansą tarp skirtingų asmenybės dalių.

Terapinis darbas

Gausite visą rinkinį geriausių terapinių technikų, skirtų geresniam savęs ir klientų pažinimui bei būtinai transformacijai. Turėsite galimybę jas išbandyti praktinių užduočių ir namų darbų metu.

Programos sudėtis

1 modulis.
2025.02.06

Eneagramos apžvalga ir bazinės informacijos pakartojimas.
Atnaujinsime ir pasikartosime turimas žinias. Užfiksuosime Eneatipų skirtumus pagal priklausymą skirtingiems centrams, stiliams ir grupėms.

2 modulis.
2025.02.13

Eneatipo nustatymas 1-a dalis: Verbalika; Neverbalika.
Mokinsimės nuskaityti žmogų pagal jo pozą, mimikas, naudojamas frazes, intonacijas ir pan. Gilinsimės į kuriamą ir jau susiformavusį įvaizdį.

3 modulis.
2025.02.19

Eneatipo nustatymas 2-a dalis: Interviu; Panašumai ir skirtumai.
Išgryninsime pokalbio šabloną, kuris leistų kuo įvairiapusiškiau pažinti klientą. Ieškosime klaidinančių panašumų ir esminių skirtumų tarp Eneatipų.


4 modulis.
2025.02.26

Ribojantys įsitikinimai ir jų keitimas.
Sužinosime kaip ir kodėl formavosi baziniai įsitikinimai. Aiškinsimės ar jie vis dar tenkina mūsų bazinius poreikius ir transformuosime į rezursinius įsitikinimus.

5 modulis.
2025.03.06

Neurotiniai vidiniai konfliktai.
Gilinsimės į asmenybės dalis, jų dialogus, stiprumą ir įtaką mūsų sprendimams. Aiškinsimės kokie esminiai vidiniai konfliktai stabdo norimus pokyčius.

6 modulis.
2025.03.13

Psichologinio sveikumo lygiai.
Aiškinsimės kokie faktoriai kenkia mūsų psichinei sveikatai ir kokie pokyčiai, išoriniai bei vidiniai resursai gali ją pagerinti. Atkreipsime dėmesį į pirmuosius pokyčio signalus.

7 modulis.
2025.03.20

Terapinės strategijos parinkimas.
Aiškinsimės kokį deficitą jaučia kiekvienas Eneatipas ir kokiu šabloniniu elgesiu bando jį kompensuoti. Ieškosime individualios terapinės strategijos.

8 modulis.
2025.03.27

Kliento Eneatipas. Pernešimas ir Kontrapernešimas.
Sužinosime kokius pasąmonius lūkesčius koučo atžvilgiu turi klientas ir mokinsimės nepapulti į priklausomybinį ratą. Stebėsime savo reakcijas į klientus.

9 modulis.
2025.04.03

Koučo Eneatipas. Stipriosios ir silpnosios pusės.
Atpažinsime savo darbo stilių. Ieškosime aklųjų dėmių ir stipriųjų pusių savo profesionalumo kėlimui. Sužinosime kokią žinutę siunčiame savo esamiems ir būsimiems klientams.

10 modulis.
2025.04.10

Sertifikacija. Eneagrama ir dvasingumas.
Žinių patikrinimo egzaminas. Įvadas į aukštesnį Eneagramos pažinimo lygmenį. Prisiliesime prie kiekvieno Eneatipo esybės ir tikrosios prigimties.

Programos treneriai

Reda Slavinskaitė

Aš esu mokymų lektorė, konsultantė ir koučingo specialistė. Akredituota koučingo, nlp, eneagramos ir verslo trenerė. Motyvacinio projekto Re-Act autorė. Pagrindinė aistra visuomet buvo sprendimų paieška, elgesio motyvų analizė ir žinių perteikimas. Daugiau nei 15-os metų vadovavimo patirtis padėjo išsigryninti sritį, kurioje galiu būti naudingiausia. Taip mano gyvenime atsirado verslo įmonių konsultavimas, mokymais paremtas įgūdžių formavimas ir žinoma koučingas - nepamainomas įrankis kiekvienam siekiančiam pokyčių.

Eneagrama tapo viską apjungiančiu ir daug ką paaiškinančiu metodu, labai palengvinančiu tiek asmeninį, tiek profesinį bendravimą. Praktinis jos naudojimas palaipsniui peraugo į profesionalų, tiek koučingo sesijose, tiek ruošiant naujus Eneagramos specialistus.

Veikla: Eneagramos, Koučingo ir NLP specialistų ruošimas. Verslo konsultacijos ir mokymai. Kryptis - motyvacijos ir komunikacijos gerinimas, procesų optimizavimas. Individualios koučingo sesijos.

Sertifikatai: NLP trenerė, Koučingo trenerė, Eneagramos trenerė, Verslo trenerė (ICTA). NLP ir Koučingo specialistė (ICU). Papildomos specializacijos: Eriksoninė hipnozė, Eneagrama koučinge ir konsultavime, Metaforinės kortos. Tarptautinio verslo ir Finansų magistrė.

Mokymų kaina

490 € 325
galioja iki 2024.06.30

PROFESIONALUS paketas

 • Grupiniai Eneagramos taikymo Koučinge mokymai (10 modulių);
 • Mokomoji medžiaga (dalomoji teorinė medžiaga, praktinės užduotys, skaidrės);
 • Mokymų video įrašai;
 • Praktinių užduočių vertinimas;
 • Dėmesys asmeninėms užklausoms mokymų metu;
 • Žinių patikrinimas testas;
 • 50 kvalifikacijos kėlimo valandų;
 • Enneagram Coach ICTA sertifikatas.
Registruotis į mokymus

625Data ir laikas derinami individualiai.

VIP paketas (Individualūs mokymai)

 • Individualūs Eneagramos taikymo Koučinge mokymai (10 modulių);
 • Mokomoji medžiaga (dalomoji teorinė medžiaga, praktinės užduotys, skaidrės);
 • Mokymų video įrašai;
 • Praktinių užduočių vertinimas;
 • Pasirinktos temos platesnė analizė;
 • Individualios konsultacijos mokymų metu;
 • Nemokamas dalyvavimas 3-uose Eneagramos susitikimuose;
 • Žinių patikrinimo testas;
 • 50 kvalifikacijos kėlimo valandų;
 • Enneagram Coach ICTA sertifikatas.
Registruotis į mokymus

Organizacinė informacija

 • Mokymai vykdomi nuotoliniu (online) būdu Zoom platformoje.
 • Trukmė apie 1,5 mėnesio, susitikimų periodiškumas – 1-2 kartai į savaitę.
 • Vieno modulio trukmė 2-2,5 val. (19:00-21:30 val.)
 • Metodinė dalomoji medžiaga pateikiama prieš kiekvieną modulį.
 • Po kiekvieno modulio atsiunčiamas video įrašas ir skaidrės.
 • Tarp modulių skiriamos individualios ir grupinės praktinės užduotys.
 • Aktyvi neribota narystė uždaroje Facebook grupėje.
 • Dalyvavusiems visuose moduliuose ir sėkmingai išlaikiusiems testą suteikiamas Enneagram Coach ICTA sertifikatas.*

* max 2 modulius galima praleisti, su sąlyga, kad bus peržiūrėtas video įrašas ir atlikti namų darbai.


 

Turėjom tikslą sužinoti, kaip sklandžiau dirbti, deleguoti užduotis, duoti grįžtamąjį ryšį. Žaismingas ir iliustratyvus žinių pateikimas neabejotinai lektorės nuopelnas. Mokymai tiesiog įtraukė ir paskatino domėtis giliau. Dabar galima lengviau numatyti, ar darbuotojas tinka konkrečiai pozicijai, kokias užduotis atliks nepriekaištingai, kokie motyvai skatina veikti.
Šie mokymai yra naudingi ne tik produktyviam darbui kolektyve, bet ir asmeniniame gyvenime.

Jolita Buračienė / UAB Douglas, Personalo vadovė

Kad gautumei tokias struktūruotas, koncentruotas, o tuo pačiu pavyzdžiais iliustruotas žinias - nepakaktų ir kalno psichologinių knygų perskaitymo :)
Lektorė Reda - puiki profesionalė! Aiškiai dėliojo akcentus, nuosekliai perteikė medžiagą, atidžiai sekė dalyvių refleksijas.
Man buvo vienas stipriausių ir giliausių seminarų apie savo ir aplinkos elgesį, reakcijas, tarpusavio santykius, plečiantį suvokimą, iš kur tai kyla. Buvo vietų, kai sau pačiai erzulį keliantys "įstrigimai" nušvito iki BINGO!!
Įdomu, naudinga, praktiška ir veiksminga - tereikia nuoseklumo palaikant "vidinio stebėtojo" įgūdį.

Vita Mačiulė / Neuroedukatorė. Neurografikos instruktorė

Mokymų stiprybė – lektorės darbas. Struktūra, aiškumas, konkretumas, informacijos – daug, bet viskas sudėliota į aiškias lentynėles. Paskaitos metu – daugybė pavyzdžių, padedančių geriau suprasti, kartu ir labiau įsitraukti. Eneagrama man ypač žavus paradoksas: iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai žmonių sudėliojimas į tam tikras lentynėles, tačiau jos viduje slypi gilūs mechanizmai. Pradėjus mokytis – nebepaleido, įsimylėjau ir dabar ją matau visur.

Paulina Botyriūtė / Marketingo vadybininkė

Kaip tapti geru kouču? Aš ilgą laiką skeptiškai vertinau koučingą ir koučerius. Man vis atrodė, kad juos kepa kaip blynus per Užgavėnes. Tačiau po koučingo sesijos su Reda Slavinskaite ledai pajudėjo į gerąją pusę. Aš noriu būti koučingo specialistu ir ačiū tau už tai, Reda.
Galiu drąsiai tave rekomenduoti žmonėms, kurie stovi pasirinkimų kryžkelėje ir jiems trūksta drąsos eiti tinkamu keliu.

Darius Rupšlaukis / Derybos LT, Derybų ir pardavimų treneris

Man buvo svarbu atrasti metodiką gilesniam žmonių pažinimui, suprasti jų elgesio motyvus, mąstymo šablonus. Eneagrama atitiko reikalavimus. Labai puikus mokymų formatas: paskaitos ir jų įrašas išgirstų dalykų pasikartojimui, nedidelė grupė, namų darbai, atliekami poromis - puiki proga pasikartoti medžiagą ir pabendrauti su įdomiais žmonėmis. Labai rekomenduoju, nes Reda nuoširdžiai dalinasi ir puikiai perteikia žinias.

Agnė Anaitė / UAB Eurovaistinė, Žmonių departamento direktorė

Mokymo metu labai patiko lektorės kompetencija, patrauklus, betarpiškas, nuoširdus, šiltas, lengvas žinių pateikimas. Buvo naudingos tikslingai skiriamos namų užduotys, kurios padėjo įtvirtinti savo žinias praktikoje. Labai džiaugiuosi konkrečia dalomąja medžiaga, kurią bet kada galiu turėti po ranka.
Labai patiko išsamios žinios apie asmenybės sveikumo ir išsivystymo lygius, apie projekcijas psichoterapiniuose santykiuose. Sužinojau kaip pagal eneagramos tipus suprasti žmonių motyvus, strategijas, pažinti savo pliusus ir minusus.

Aida Bijanskienė / Gimnazijos mokytoja

Asmeninis tobulėjimas, naujos žinios ir įgūdžiai man visuomet buvo ir yra svarbūs gyvenime. Bet ne mažiau svarbu ir jų pritaikomumas darbinėje veikloje, siekiant tikslų ir gerinant santykius su darbuotojais ir tarp kolegų.
Redos mokymuose, o ypač Eneagramos, radau sau atsakymus, kaip geriau dirbti komandoje, kam kokius darbus deleguoti ir kokius pokyčius būtina įgyvendinti, kad darbas būtų našesnis.

Donata Uchockienė / UAB Gameta, Įmonės vadovė

Teko sudalyvauti ne vienuose Redos mokymuose, padedančiuose tobulėti ir pačiai, ir komandai. Man patys naudingiausi buvo Koučingo ir Eneagramos mokymai, nes sužinojau apie naujas metodikas puikiai pritaikomas tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.
Lektorės darbą vertinu puikiai, tinka dėstymo stilius, greitis, balso tembras ir visos info pateikimas. Šiuos mokymus rekomenduočiau visoms įmonėms, pradedant nuo vadovų.

Erika Gudeliūnaitė / UAB Douglas, Regiono vadovė

Norėjau labiau pažinti save ir kitus žmones, sužinoti kokių principų paisyti, norint atsirinkti geriausius darbuotojus, suprasti juos, tinkamai motyvuoti, padėti naujai priimtam žmogui greičiau įsitraukti į įmonės veiklą.
Nuoširdžiai dėkoju nuostabiai lektorei Redai už idėjas ir vertingas pamokas. Pasisėmiau daug naujų žinių, kurias jau pradėjau taikyti savo įmonėje. Esu tikra, tai duos didelių rezultatų ir darbe, ir asmeniniame gyvenime.

Lina Jokubauskienė / UAB Visrupos servisas, Projektų vadovė

Labai patiko pati mokymų sistema, kuri buvo įvairiapusiška:
- suteikta galimybė "išlipti" iš komforto zonos ir bendrauti, diskutuoti ir mokytis su nepažįstamais žmonėmis, tačiau netrūko ir individualių užduočių;
- užduotys įdomios ir praktiškos. šiuolaikiškos;
- patraukli ir susisteminta mokymų medžiaga;
- buvo suteikta galimybė dalintis savo išgyvenimais, jausmais ir mintimis;
- šilta ir maloni atmosfera;
Lektorė visada gerai nusiteikusi, motyvuojanti ir skatinanti pasitempti.

Karolina Šneiderytė / Grožio specialistė

Jaučiau įtampą darbe, tai apsunkindavo bendravimą su kolegomis ir vadovais. Sesijų metu labiausiai patiko galimybė geriau pažinti ir suprasti save bei konkretūs metodai kaip nepriimti visko į širdį. Dabar labai padeda gebėjimas atskirti sukylančias emocijas nuo realiai norimos perteikti informacijos.
Manau daugumai reikėtų patobulinti savo emocijų valdymo įgūdžius. Suprasti save ir kas mumyse vyksta. Tuomet daug lengviau susitarti su aplinkiniais.

Jekaterina Žilinskaja / UAB Transcom, Grupės vadovė

Labai įdomūs, aktualūs ir naudingi mokymai. Juose gavau ir naujų žinių, ir patvirtinimą apie realią mano jau taikomų metodų naudą ir pritaikomumą.
Ačiū lektorei už profesionalumą ir puikų prisitaikymą prie auditorijos. Nepamenu tokių fainų mokymų! Telydi sėkmė.

Audrius Kurlavičius / Klaipėdos turizmo mokykla, Direktorius

Įmonė paskatino dalyvauti mokymuose, norėjau sužinoti kas tai yra ir kaip naudoti darbo praktikoje. Man patiko visos praktinės užduotys, teorinės žinios.
Lektorės darbą vertinu labai teigiamai, patinka žinių pateikimas, puikūs pavyzdžiai ir labai lengva viską suprasti. Išmokau labiau toleruoti kitus, klausytis, nepiršti savo nuomonės. Mokymai suteikė ir daugiau pasitikėjimo savimi, bei vidinės ramybės.

Julija Biveinienė / UAB Douglas, Mokymų vadovė

Dalyvavau nuotoliniuose mokymuose apie metaforines kortas. Tai man buvo nauja darbo su klientais priemonė ir metodika, tad buvo svarbu gauti kuo išsamesnių žinių ir panaudojimo būdų. Lektorė glaustai, aiškiai ir suprantamai išdėstė visą informaciją. Gautas žinias puikiai pritaikau darbe.
Labai rekomenduoju visiems praktikuojanties koučingo specialistams, nes tai puiki priemonė padedanti koučingo sesijų metu.

Loreta Kazlauskaitė / Koučingo specialistė

Man buvo aktualu sužinoti kaip išvengti streso esant dideliam darbo krūviui ir bendraujant su piktais klientais. Labai patiko, kad buvo paaiškintas mano asmenybės tipas ir kaip reikia tvarkytis, kad streso būtų kuo mažiau. Gautas žinias pritaikiau ne tik darbinėje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime.
Labai rekomenduoju visiems, norintiems geriau save pažinti ir patobulėti.

Miglė Stumbrienė / UAB Transcom, Klientų aptarnavimo ekspertė

Mokymai labai patiko, nes lektorė juos vedė įdomiai ir tiesiog užburiančiai! Daug naujų žinių ir praktikos. Mano gyvenimas asmeniškai pasikeitė kardinaliai dėka šių mokymų. Esu labai dėkinga ir laiminga!
Tikrai rekomenduoju visiems Redos vedamus mokymus, nes juose išmokstama kaip įveikti tiek asmenines, tiek darbines problemas.

Olga Dudoit / UAB Douglas, Parduotuvės vadovė

Labai įdomūs ir aktualūs koučingo taikymo mokymai. Jų metu pažvelgi į save, permąstai savo tikslus, susimąstai kaip bendrauji su kitais. Pasidaro aišku, ką ir kaip kiekvienam reikėtų pakeisti.
Lektorė super! Labai patiko, kad mokymuose daug praktinių žinių taikymo pavyzdžių.

Monika Rajeckaitė / SMPF, Projektų koordinatorė

Mokymai išties naudingi ir dėkinga Redai, kad skatino aktyviai dalyvauti, domėtis, galima buvo drąsiai klausti ir į kiekvieną klausimą gautas atsakymas. Patiko, kad tai nėra sausa teorija, o daug praktikos, įžvalgų, atradimų, situacijų aptarimų ir pavyzdžių. Nors Eneagrama yra apie tipus ir lyg suponuoja, kad viskas yra apibrėžta ir niekur čia nesidėti, bet savo ir kitų tipų pažinimas man suteikė tam tikros laisvės, kad turiu "savybių rinkinį", polinkį reaguoti į situacijas ir kitus žmones tam tikru būdu, bet tuo pačiu Eneagrama yra ir apie dinamiką, galimybes augti.

Tatjana Voitechovič / Personalo specialistė

Man svarbu pažinti save ir aplinką, žmonių mąstymo šablonus ir elgesio modelius. Lektorės profesionalumo ir išsamių mokymų dėka, įgyjau daug naudingų žinių asmenybės tipus, jų vertybes ir įsitikinimus.
Rekomenduoju visiems einantiems sąmoningu raidos keliu. Taip pat įmonių vadovams siekiantiems inovatyvių perspektyvų dirbant su kolektyvu, bei sprendžiant komandos suderinamumo klausimus.

Mindaugas Staniulis / ,,Massage Therapy & Body Energy Balance", Savininkas

Lektorė nuostabi, dėmesinga, išmananti savo darbą. Mokymai priminė, kad tą pačią situaciją mes matome skirtingai, todėl nereikia primetinėti savo įžvalgų ar nuomonės klientui, o SVARBIAUSIAI visi atsakymai ir sprendimo būdai yra mūsų viduje, tik reikia padėti tai išsiaiškinti.
Patiko teorija, praktika ir namų darbai, galėjau iškart pajausti kortelių teikiamą naudą. Mokymai praverstų visiems, norintiems labiau pažinti save, savo šeimą, aplinką. Dirbantiems su vaikais, jaunimu, suaugusiais, darbuotojų kolektyve: mokytojams, psichologams, personalo specialistams ir kt.

Vilija Austienė / VŠĮ Medicinos ir socialinių tyrimų institutas

REGISTRUOKITĖS Į MOKYMUS ARBA SUSISIEKITE KONSULTACIJAI