fbpx
Paskambinkite: +370 611 37959 Siųskite žinutę
  • LT
  • EN
  • RU

Komandiniai mokymai

Komandos stiprybė yra kiekvienas narys, o kiekvieno nario jėga - jo komanda. (Phil Jackson)

Komandiniai mokymai yra viena efektyviausių priemonių suvienijanti ir sužadinanti kolektyvą. Visų pirma svarbu atpažinti esminius komandos poreikius ir disfunkcijas. O tuomet, teisingai pasirinkus mokymus, galima ne tik išmokti efektyviau panaudoti laiką, sėkmingiau komunikuoti, susitvarkyti su stesu, bet ir giliau pažinti save bei kolegas, pamatyti kiekvieno vertę, išsiugdyti toleranciją. Esant poreikiui rekomenduojamas ir individualus darbas su vadovais ar konkrečiais darbuotojais.

Mokymai gali būti skirti komandai, padaliniui ar visiems darbuotojams. Jų tikslas – visiems kartu išsigryninti ir aptarti esamas problemas, nusimatyti pageidaujamus pokyčius bei atrasti naujus sprendimo būdus.

Rezultatai Jus nudžiugins: išlaisvintas kūrybingumas, geresnė komunikacija, tolerancija ir noras siekti bendrų tikslų garantuoti.

 


 

Verslo temos

Šiuolaikinė lyderystė. Tai įtraukianti bei pasidalintoji lyderystė, kai vadovas su komandos nariais dalijasi atsakomybe it pyragu. Tai individualizuota lyderystė, kai su kiekvienu darbuotoju kuriamas motyvuojantis ryšys.

Laiko valdymas. Profesionalus laiko vagių gaudymas, treniruotės, kaip pasakyti „ne“, įsidrąsinimas deleguoti darbus bei užslėptų laiko rezervų atradimai pagal asmeninį veiksmų planą.

Streso optimizavimas. Mokymai, kaip pažaboti ir prisijaukinti stresą: nuo stresorių identifikavimo, streso simptomų bei savidiagnozės iki streso įveikimo būdų, emocinio reagavimo įpročių bei meditacijos.

Komandos formavimas. Gebėjimas atpažinti komandos silpnybes ir stiprybes, bei kiekvieno komandos nario potencialą yra pradinė stadija. Toliau būtinos technikos ir pastovus darbas jos rezultatyvumui užtikrinti.

Grįžtamasis ryšys. Negebėjimas tinkamai komunikuoti yra viena pagrindinių problemų dažnoje įmonėje. Kiekvienas komentaras, pamokymas, įvertinimas gali arba motyvuoti arba sunaikinti iniciatyvą.

Užsisakyti

Naujos metodikos

Koučingas. Tai ne psichologija, o vadovavimas, panaudojant koučingo elementus. Tai ugdomasis vadovavimas – Jūsų užduodami taiklūs klausimai darbuotojams, priversiantys juos mąstyti ir ieškoti sprendimų.

NLP. Neurolingvistinis programavimas supranta mūsų mąstymo braižą, todėl keičia mus tiek iš vidaus, tiek iš išorės: pasikeitus mintims, elgesiui, motyvacijai, įsitikinimams ir net vertybėms, neišvengiamai keičiasi gyvenimo kokybė.

Eneagrama. Beveik panacėja kai šlubuoja komunikacija, nevaldomi konfliktai, nusilpusi komanda, sunkiai priimami sprendimai. Eneagrama, lyg stebuklingas veidrodis, leidžia įžvelgti giliau ir suprasti tiek save, tiek kitus.

Metaforinės kortos. Kai nepavyksta išsiaiškinti situacijos ir rasti sprendimų, metaforinės kortos „užkuria“ gilesnį pokalbį ir iškelia į paviršių užslėptas problemas. Jos padeda numatyti pokyčius bei išsigryninti siekiamus rezultatus.

Užsisakyti

Individualūs užsiėmimai

Koučingo sesijos. Atrodytų paprastas, tačiau labai efektyvus būdas, kuris padės Jums išsigryninti poreikius, susidėlioti mintis ir prioritetus bei atrasti savyje resursų tikslų įgyvendinimui. 

Konsultacijos. Naujas iššūkis, netikėtos permainos, ribotas laikas sprendimui rasti – visais šiais atvejais Jums reikalingas konsultantas, specialistas, galintis pateikti keletą alternatyvų pasirinkimui.

Supervizija. Galimybė pažvelgti į situaciją iš šalies padeda kiekvienam norinčiam tobulėti vadovui, personalo ar koučingo specialistui. Išeikite iš aklavietės, kurioje neina rasti sprendimų ir negimsta naujos idėjos.

Užsisakyti

Darbuotojų testavimas

Eneatipų nustatymas. Tai galimybė įsivertinti kandidatų tinkamumą siūlomoms pareigoms, atitikimą įmonės kultūrai bei pritapimą prie esamo kolektyvo. Taip pat atskleidžia esamos komandos stiprybes ir rizikas.

Mikroklimato analizė. Anoniminis testas leidžia atvirai išreikšti savo požiūrį į darbo krūvį, atsakomybių, užduočių paskirstymą, jų aiškumą ir vidinį komandos ar visos įmonės mikroklimatą. Išryškėja komandos disfunkcijos stabdančios veiklos efektyvumą.

Užsisakyti

Turėjom tikslą sužinoti, kaip sklandžiau dirbti, deleguoti užduotis, duoti grįžtamąjį ryšį. Žaismingas ir iliustratyvus žinių pateikimas neabejotinai lektorės nuopelnas. Mokymai tiesiog įtraukė ir paskatino domėtis giliau. Dabar galima lengviau numatyti, ar darbuotojas tinka konkrečiai pozicijai, kokias užduotis atliks nepriekaištingai, kokie motyvai skatina veikti.
Šie mokymai yra naudingi ne tik produktyviam darbui kolektyve, bet ir asmeniniame gyvenime.

Jolita Buračienė / UAB Douglas, Personalo vadovė

Mokymų stiprybė – lektorės darbas. Struktūra, aiškumas, konkretumas, informacijos – daug, bet viskas sudėliota į aiškias lentynėles. Paskaitos metu – daugybė pavyzdžių, padedančių geriau suprasti, kartu ir labiau įsitraukti. Eneagrama man ypač žavus paradoksas: iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai žmonių sudėliojimas į tam tikras lentynėles, tačiau jos viduje slypi gilūs mechanizmai. Pradėjus mokytis – nebepaleido, įsimylėjau ir dabar ją matau visur.

Paulina Botyriūtė / Marketingo vadybininkė

Kaip tapti geru kouču? Aš ilgą laiką skeptiškai vertinau koučingą ir koučerius. Man vis atrodė, kad juos kepa kaip blynus per Užgavėnes. Tačiau po koučingo sesijos su Reda Slavinskaite ledai pajudėjo į gerąją pusę. Aš noriu būti koučingo specialistu ir ačiū tau už tai, Reda.
Galiu drąsiai tave rekomenduoti žmonėms, kurie stovi pasirinkimų kryžkelėje ir jiems trūksta drąsos eiti tinkamu keliu.

Darius Rupšlaukis / Derybos LT, Derybų ir pardavimų treneris

Man buvo svarbu atrasti metodiką gilesniam žmonių pažinimui, suprasti jų elgesio motyvus, mąstymo šablonus. Eneagrama atitiko reikalavimus. Labai puikus mokymų formatas: paskaitos ir jų įrašas išgirstų dalykų pasikartojimui, nedidelė grupė, namų darbai, atliekami poromis - puiki proga pasikartoti medžiagą ir pabendrauti su įdomiais žmonėmis. Labai rekomenduoju, nes Reda nuoširdžiai dalinasi ir puikiai perteikia žinias.

Agnė Anaitė / UAB Eurovaistinė, Žmonių departamento direktorė

Asmeninis tobulėjimas, naujos žinios ir įgūdžiai man visuomet buvo ir yra svarbūs gyvenime. Bet ne mažiau svarbu ir jų pritaikomumas darbinėje veikloje, siekiant tikslų ir gerinant santykius su darbuotojais ir tarp kolegų.
Redos mokymuose, o ypač Eneagramos, radau sau atsakymus, kaip geriau dirbti komandoje, kam kokius darbus deleguoti ir kokius pokyčius būtina įgyvendinti, kad darbas būtų našesnis.

Donata Uchockienė / UAB Gameta, Įmonės vadovė

Teko sudalyvauti ne vienuose Redos mokymuose, padedančiuose tobulėti ir pačiai, ir komandai. Man patys naudingiausi buvo Koučingo ir Eneagramos mokymai, nes sužinojau apie naujas metodikas puikiai pritaikomas tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.
Lektorės darbą vertinu puikiai, tinka dėstymo stilius, greitis, balso tembras ir visos info pateikimas. Šiuos mokymus rekomenduočiau visoms įmonėms, pradedant nuo vadovų.

Erika Gudeliūnaitė / UAB Douglas, Regiono vadovė

Norėjau labiau pažinti save ir kitus žmones, sužinoti kokių principų paisyti, norint atsirinkti geriausius darbuotojus, suprasti juos, tinkamai motyvuoti, padėti naujai priimtam žmogui greičiau įsitraukti į įmonės veiklą.
Nuoširdžiai dėkoju nuostabiai lektorei Redai už idėjas ir vertingas pamokas. Pasisėmiau daug naujų žinių, kurias jau pradėjau taikyti savo įmonėje. Esu tikra, tai duos didelių rezultatų ir darbe, ir asmeniniame gyvenime.

Lina Jokubauskienė / UAB Visrupos servisas, Projektų vadovė

Jaučiau įtampą darbe, tai apsunkindavo bendravimą su kolegomis ir vadovais. Sesijų metu labiausiai patiko galimybė geriau pažinti ir suprasti save bei konkretūs metodai kaip nepriimti visko į širdį. Dabar labai padeda gebėjimas atskirti sukylančias emocijas nuo realiai norimos perteikti informacijos.
Manau daugumai reikėtų patobulinti savo emocijų valdymo įgūdžius. Suprasti save ir kas mumyse vyksta. Tuomet daug lengviau susitarti su aplinkiniais.

Jekaterina Žilinskaja / UAB Transcom, Grupės vadovė

Labai įdomūs, aktualūs ir naudingi mokymai. Juose gavau ir naujų žinių, ir patvirtinimą apie realią mano jau taikomų metodų naudą ir pritaikomumą.
Ačiū lektorei už profesionalumą ir puikų prisitaikymą prie auditorijos. Nepamenu tokių fainų mokymų! Telydi sėkmė.

Audrius Kurlavičius / Klaipėdos turizmo mokykla, Direktorius

Įmonė paskatino dalyvauti mokymuose, norėjau sužinoti kas tai yra ir kaip naudoti darbo praktikoje. Man patiko visos praktinės užduotys, teorinės žinios.
Lektorės darbą vertinu labai teigiamai, patinka žinių pateikimas, puikūs pavyzdžiai ir labai lengva viską suprasti. Išmokau labiau toleruoti kitus, klausytis, nepiršti savo nuomonės. Mokymai suteikė ir daugiau pasitikėjimo savimi, bei vidinės ramybės.

Julija Biveinienė / UAB Douglas, Mokymų vadovė

Dalyvavau nuotoliniuose mokymuose apie metaforines kortas. Tai man buvo nauja darbo su klientais priemonė ir metodika, tad buvo svarbu gauti kuo išsamesnių žinių ir panaudojimo būdų. Lektorė glaustai, aiškiai ir suprantamai išdėstė visą informaciją. Gautas žinias puikiai pritaikau darbe.
Labai rekomenduoju visiems praktikuojanties koučingo specialistams, nes tai puiki priemonė padedanti koučingo sesijų metu.

Loreta Kazlauskaitė / Koučingo specialistė

Man buvo aktualu sužinoti kaip išvengti streso esant dideliam darbo krūviui ir bendraujant su piktais klientais. Labai patiko, kad buvo paaiškintas mano asmenybės tipas ir kaip reikia tvarkytis, kad streso būtų kuo mažiau. Gautas žinias pritaikiau ne tik darbinėje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime.
Labai rekomenduoju visiems, norintiems geriau save pažinti ir patobulėti.

Miglė Stumbrienė / UAB Transcom, Klientų aptarnavimo ekspertė

Mokymai labai patiko, nes lektorė juos vedė įdomiai ir tiesiog užburiančiai! Daug naujų žinių ir praktikos. Mano gyvenimas asmeniškai pasikeitė kardinaliai dėka šių mokymų. Esu labai dėkinga ir laiminga!
Tikrai rekomenduoju visiems Redos vedamus mokymus, nes juose išmokstama kaip įveikti tiek asmenines, tiek darbines problemas.

Olga Dudoit / UAB Douglas, Parduotuvės vadovė

Labai įdomūs ir aktualūs koučingo taikymo mokymai. Jų metu pažvelgi į save, permąstai savo tikslus, susimąstai kaip bendrauji su kitais. Pasidaro aišku, ką ir kaip kiekvienam reikėtų pakeisti.
Lektorė super! Labai patiko, kad mokymuose daug praktinių žinių taikymo pavyzdžių.

Monika Rajeckaitė / SMPF, Projektų koordinatorė

Man svarbu pažinti save ir aplinką, žmonių mąstymo šablonus ir elgesio modelius. Lektorės profesionalumo ir išsamių mokymų dėka, įgyjau daug naudingų žinių asmenybės tipus, jų vertybes ir įsitikinimus.
Rekomenduoju visiems einantiems sąmoningu raidos keliu. Taip pat įmonių vadovams siekiantiems inovatyvių perspektyvų dirbant su kolektyvu, bei sprendžiant komandos suderinamumo klausimus.

Mindaugas Staniulis / ,,Massage Therapy & Body Energy Balance", Savininkas

Užsisakykite mokymusARBA susisiekite konsultacijai