fbpx
Звоните: +370 611 37959 Напишите нам
 • LT
 • EN
 • RU

Коуч эннеаграммы ICTA

10-ies modulių online mokymai.

Suteikiamas ICTA sertifikatas.

-

Mokymų kurso pradžia: 2025.02.06 d. 19 val.

Об программе

Извините, этот техт доступен только в “LT”.

Об программе

Inovatyvi metodika

Gausite puikų instrumentą darbui su žmonėmis, kurio pagalba galėsite motyvuoti, padėti atsiskleisti ir siekti tikslų. Apjungimas Eneagramos ir Koučingo, dviejų itin efektyvių metodikų, leidžia kur kas lengviau pasiekti norimų pokyčių.

Kliento pažinimas

Suprasite kliento pasąmoninius elgesio motyvus, atpažinsite ir padėsite pakeisti ribojančius įsitikinimus, prigimtines savybes paversite resursais. Laiku nustatysite kliento lūkesčius Jūsų atžvilgiu, įvaizdžio formavimą ir daromą poveikį.

Specialisto augimas

Atrasite savo augimo kryptį, stipriąsias puses ir esminę būseną, kurios pagalba galite tobulėti kaip specialistas. Suprasite kokie pavojai ir resursai slypi mūsų aklojoje zonoje. Išmoksite tinkamai reaguoti į kintantį santykį su klientais.

Asmenybės struktūra

Suprasite kokia yra žmogaus asmenybės struktūra ir kaip ji veikia. Išmoksite atpažinti savo ir kitų vidines baimes bei poreikius, ego pasireiškimus, fasadinę ir šešėlinę pusę. Išmoksite atrasti balansą tarp skirtingų asmenybės dalių.

Terapinis darbas

Gausite visą rinkinį geriausių terapinių technikų, skirtų geresniam savęs ir klientų pažinimui bei būtinai transformacijai. Turėsite galimybę jas išbandyti praktinių užduočių ir namų darbų metu.

Об программе

1 modulis.
2025.02.06

Eneagramos apžvalga ir bazinės informacijos pakartojimas.
Atnaujinsime ir pasikartosime turimas žinias. Užfiksuosime Eneatipų skirtumus pagal priklausymą skirtingiems centrams, stiliams ir grupėms.

2 modulis.
2025.02.13

Eneatipo nustatymas 1-a dalis: Verbalika; Neverbalika.
Mokinsimės nuskaityti žmogų pagal jo pozą, mimikas, naudojamas frazes, intonacijas ir pan. Gilinsimės į kuriamą ir jau susiformavusį įvaizdį.

3 modulis.
2025.02.19

Eneatipo nustatymas 2-a dalis: Interviu; Panašumai ir skirtumai.
Išgryninsime pokalbio šabloną, kuris leistų kuo įvairiapusiškiau pažinti klientą. Ieškosime klaidinančių panašumų ir esminių skirtumų tarp Eneatipų.


4 modulis.
2025.02.26

Ribojantys įsitikinimai ir jų keitimas.
Sužinosime kaip ir kodėl formavosi baziniai įsitikinimai. Aiškinsimės ar jie vis dar tenkina mūsų bazinius poreikius ir transformuosime į rezursinius įsitikinimus.

5 modulis.
2025.03.06

Neurotiniai vidiniai konfliktai.
Gilinsimės į asmenybės dalis, jų dialogus, stiprumą ir įtaką mūsų sprendimams. Aiškinsimės kokie esminiai vidiniai konfliktai stabdo norimus pokyčius.

6 modulis.
2025.03.13

Psichologinio sveikumo lygiai.
Aiškinsimės kokie faktoriai kenkia mūsų psichinei sveikatai ir kokie pokyčiai, išoriniai bei vidiniai resursai gali ją pagerinti. Atkreipsime dėmesį į pirmuosius pokyčio signalus.

7 modulis.
2025.03.20

Terapinės strategijos parinkimas.
Aiškinsimės kokį deficitą jaučia kiekvienas Eneatipas ir kokiu šabloniniu elgesiu bando jį kompensuoti. Ieškosime individualios terapinės strategijos.

8 modulis.
2025.03.27

Kliento Eneatipas. Pernešimas ir Kontrapernešimas.
Sužinosime kokius pasąmonius lūkesčius koučo atžvilgiu turi klientas ir mokinsimės nepapulti į priklausomybinį ratą. Stebėsime savo reakcijas į klientus.

9 modulis.
2025.04.03

Koučo Eneatipas. Stipriosios ir silpnosios pusės.
Atpažinsime savo darbo stilių. Ieškosime aklųjų dėmių ir stipriųjų pusių savo profesionalumo kėlimui. Sužinosime kokią žinutę siunčiame savo esamiems ir būsimiems klientams.

10 modulis.
2025.04.10

Sertifikacija. Eneagrama ir dvasingumas.
Žinių patikrinimo egzaminas. Įvadas į aukštesnį Eneagramos pažinimo lygmenį. Prisiliesime prie kiekvieno Eneatipo esybės ir tikrosios prigimties.

Тренеры курса

Реда Славинскайте

Я обучающий лектор, консультант и коуч-специалист. Аккредитованный тренер по коучингу, нлп, эннеаграмме и бизнесу. Автор мотивационного проекта Re-Act. Главным увлечением всегда были поиск решений, анализ поведенческих мотивов и распространение знаний. Более 15 лет лидерского опыта помогли улучшить ту область, в которой я могу быть наиболее полезной. Так в мою жизнь вошли бизнес-консалтинг, развитие навыков на основе обучения и, конечно же, коучинг - незаменимый инструмент для всех, кто стремится к переменам.

Эннеаграмма стала всеобъемлющим и очень понятным методом, который значительно облегчает как личное, так и профессиональное общение. Его практическое использование постепенно перешло в профессионалное, как на коучинг сессиях, тренингах, так и при обучении новых специалистов эннеаграммы.

Деятельность: Обучение специалистов Эннеаграммы, Коучинга и НЛП. Бизнес-консалтинг и обучение. Направление - повышение мотивации и коммуникации, оптимизация процессов. Индивидуальные сессии- тренировки.

Сертификаты: NLP Coach, Coaching Trainer, Enneagram Trainer, Business Coach Trainer (ICTA). Специалист по НЛП и коучингу (ICU). Дополнительные специализации: Эриксонский гипноз, Эннеаграмма в коучинге и консультировании, Использование метафорических карт. Магистр международного бизнеса и финансов.

Об программе

490 € 325
galioja iki 2024.06.30

PROFESIONALUS paketas

 • Grupiniai Eneagramos taikymo Koučinge mokymai (10 modulių);
 • Mokomoji medžiaga (dalomoji teorinė medžiaga, praktinės užduotys, skaidrės);
 • Mokymų video įrašai;
 • Praktinių užduočių vertinimas;
 • Dėmesys asmeninėms užklausoms mokymų metu;
 • Žinių patikrinimas testas;
 • 50 kvalifikacijos kėlimo valandų;
 • Enneagram Coach ICTA sertifikatas.
Записаться на курс

625Data ir laikas derinami individualiai.

VIP paketas (Individualūs mokymai)

 • Individualūs Eneagramos taikymo Koučinge mokymai (10 modulių);
 • Mokomoji medžiaga (dalomoji teorinė medžiaga, praktinės užduotys, skaidrės);
 • Mokymų video įrašai;
 • Praktinių užduočių vertinimas;
 • Pasirinktos temos platesnė analizė;
 • Individualios konsultacijos mokymų metu;
 • Nemokamas dalyvavimas 3-uose Eneagramos susitikimuose;
 • Žinių patikrinimo testas;
 • 50 kvalifikacijos kėlimo valandų;
 • Enneagram Coach ICTA sertifikatas.
Записаться на курс

Организационная информация

 • Mokymai vykdomi nuotoliniu (online) būdu Zoom platformoje.
 • Trukmė apie 1,5 mėnesio, susitikimų periodiškumas – 1-2 kartai į savaitę.
 • Vieno modulio trukmė 2-2,5 val. (19:00-21:30 val.)
 • Metodinė dalomoji medžiaga pateikiama prieš kiekvieną modulį.
 • Po kiekvieno modulio atsiunčiamas video įrašas ir skaidrės.
 • Tarp modulių skiriamos individualios ir grupinės praktinės užduotys.
 • Aktyvi neribota narystė uždaroje Facebook grupėje.
 • Dalyvavusiems visuose moduliuose ir sėkmingai išlaikiusiems testą suteikiamas Enneagram Coach ICTA sertifikatas.*

* max 2 modulius galima praleisti, su sąlyga, kad bus peržiūrėtas video įrašas ir atlikti namų darbai.


 

Mokymai labai patiko, nes lektorė juos vedė įdomiai ir tiesiog užburiančiai! Daug naujų žinių ir praktikos. Mano gyvenimas asmeniškai pasikeitė kardinaliai dėka šių mokymų. Esu labai dėkinga ir laiminga!
Tikrai rekomenduoju visiems Redos vedamus mokymus, nes juose išmokstama kaip įveikti tiek asmenines, tiek darbines problemas.

Jolita Buračienė

Kad gautumei tokias struktūruotas, koncentruotas, o tuo pačiu pavyzdžiais iliustruotas žinias - nepakaktų ir kalno psichologinių knygų perskaitymo :)
Lektorė Reda - puiki profesionalė! Aiškiai dėliojo akcentus, nuosekliai perteikė medžiagą, atidžiai sekė dalyvių refleksijas.
Man buvo vienas stipriausių ir giliausių seminarų apie savo ir aplinkos elgesį, reakcijas, tarpusavio santykius, plečiantį suvokimą, iš kur tai kyla. Buvo vietų, kai sau pačiai erzulį keliantys "įstrigimai" nušvito iki BINGO!!
Įdomu, naudinga, praktiška ir veiksminga - tereikia nuoseklumo palaikant "vidinio stebėtojo" įgūdį.

Vita Mačiulė / Neuroedukatorė. Neurografikos instruktorė

Сильная сторона тренинга - это работа преподавателя. Структура, четкость, конкретность, много информации, но все разложено по четким полочкам. Во время лекции приводится множество примеров, которые помогают лучше понять и в то же время стать более вовлеченными. Для меня энеаграмма представляет собой особенно увлекательный парадокс: на первый взгляд может показаться, что людей кладут на определенные полки, но внутри нее есть глубокие механизмы. Когда я начал учиться, это не прекратилось, я влюбился и теперь вижу это везде.

Paulina Botyriūtė

Как стать хорошим тренером? Я долгое время скептически относился к коучингу и коучингу. Мне все еще казалось, что на Марди Гра пекут как блины. Но после тренировки с Редой Славинскайте мороженое пошло в правильном направлении. Я хочу быть тренером и спасибо тебе за это, Реда.
Я могу с уверенностью рекомендовать вас людям, которые стоят на перекрестке выбора и которым не хватает смелости идти правильным путем.

Darius Rupšlaukis

Для меня было важно открыть методологию более глубокого познания людей, понять их поведенческие мотивы, модели мышления. Схема соответствовала требованиям. Отличный формат обучения: лекции и их запись для повторения услышанного, небольшая группа, домашнее задание в парах - прекрасная возможность повторить материал и пообщаться с интересными людьми. Я очень рекомендую его, потому что Реда искренне делится знаниями и прекрасно передает их.

Agnė Anaitė

Mokymo metu labai patiko lektorės kompetencija, patrauklus, betarpiškas, nuoširdus, šiltas, lengvas žinių pateikimas. Buvo naudingos tikslingai skiriamos namų užduotys, kurios padėjo įtvirtinti savo žinias praktikoje. Labai džiaugiuosi konkrečia dalomąja medžiaga, kurią bet kada galiu turėti po ranka.
Labai patiko išsamios žinios apie asmenybės sveikumo ir išsivystymo lygius, apie projekcijas psichoterapiniuose santykiuose. Sužinojau kaip pagal eneagramos tipus suprasti žmonių motyvus, strategijas, pažinti savo pliusus ir minusus.

Aida Bijanskienė / Gimnazijos mokytoja

Личностное развитие, новые знания и навыки всегда были и важны для меня в жизни. Но не менее важна их применимость на работе, в достижении целей и улучшении отношений с сотрудниками и между коллегами.
Во время обучения Redo, и особенно в Eneagram, я нашел ответы на вопросы о том, как лучше работать в команде, кому делегировать работу и какие изменения необходимо внести, чтобы сделать работу более продуктивной.

Donata Uchockienė

Мне приходилось принимать участие во многих тренировках Реды, которые помогают улучшить и его самого, и команду. Тренинг по Коучингу и Энеаграмме оказался для меня самым полезным, потому что я узнал о новых методологиях, которые прекрасно применимы как на работе, так и в личной жизни.
Прекрасно оцениваю работу лектора, подходят стиль преподавания, скорость, тембр голоса и подача всей информации. Я бы рекомендовал этот тренинг всем компаниям, начиная с менеджеров.

Erika Gudeliūnaitė

Я хотел лучше узнать себя и других людей, узнать, каким принципам нужно следовать, чтобы отбирать лучших сотрудников, понимать их, правильно их мотивировать, чтобы помочь новичку быстрее включиться в деятельность компании.
Выражаю искреннюю благодарность замечательному лектору Редай за ее идеи и ценные уроки. Я получил много новых знаний, которые уже начал применять в своей компании. Уверен, что это принесет отличные результаты как на работе, так и в личной жизни.

Lina Jokubauskienė

Labai patiko pati mokymų sistema, kuri buvo įvairiapusiška:
- suteikta galimybė "išlipti" iš komforto zonos ir bendrauti, diskutuoti ir mokytis su nepažįstamais žmonėmis, tačiau netrūko ir individualių užduočių;
- užduotys įdomios ir praktiškos. šiuolaikiškos;
- patraukli ir susisteminta mokymų medžiaga;
- buvo suteikta galimybė dalintis savo išgyvenimais, jausmais ir mintimis;
- šilta ir maloni atmosfera;
Lektorė visada gerai nusiteikusi, motyvuojanti ir skatinanti pasitempti.

Karolina Šneiderytė / Grožio specialistė

Я чувствовал напряжение на работе, из-за чего было сложно общаться с коллегами и руководителями. Во время занятий больше всего понравилась возможность лучше узнать и понять себя и конкретные методы, как не принимать все близко к сердцу. Теперь очень помогает способность отличать возникающие эмоции от фактически передаваемой информации.
Я думаю, что большинству следует улучшить свои навыки управления эмоциями. Разберись в себе и в том, что в нас происходит. Тогда гораздо легче примириться с окружающими.

Jekaterina Žilinskaja

Очень интересные, актуальные и полезные тренинги. Они предоставили мне как новые знания, так и подтверждение реальных преимуществ и применимости методов, которые я уже использую.
Спасибо преподавателю за профессионализм и отличную адаптацию к аудитории. Такого фанатского тренинга не припомню! Телиди успехов.

Audrius Kurlavičius

Компания подтолкнула меня к участию в тренинге, я хотел узнать, что это такое и как использовать его на практике. Мне понравились все практические задания, теоретические знания.
Я очень положительно оцениваю работу лектора, мне нравится изложение знаний, отличные примеры, все очень легко понять. Я научился больше терпеть других, слушать, а не трогать свое мнение. Тренинг также дал мне больше уверенности в себе и душевного покоя.

Julija Biveinienė

Я участвовал в дистанционном обучении метафорическим картам. Для меня это был новый инструмент и методология работы с клиентами, поэтому было важно получить наиболее полные знания и способы их использования. Лектор изложил всю информацию лаконично, четко и понятно. Полученные знания отлично применила в работе.
Я настоятельно рекомендую его всем практикующим профессионалам в области коучинга, так как это отличный инструмент для помощи во время тренировок.

Loreta Kazlauskaitė

Для меня было важно научиться избегать стресса при большой нагрузке и при общении с рассерженными клиентами. Мне очень понравилось объяснять свой тип личности и как с ним справляться, чтобы свести стресс к минимуму. Полученные знания применил не только в работе, но и в личной жизни.
Настоятельно рекомендуется всем, кто хочет лучше узнать и улучшить себя.

Miglė Stumbrienė

Тренинг мне очень понравился, потому что лектор вела их интересно и просто завораживающе! Много новых знаний и практики. Моя жизнь кардинально изменилась благодаря этим учениям. Я очень благодарен и счастлив!
Я определенно рекомендую тренинг Redo всем, потому что он учит, как преодолевать личные и рабочие проблемы.

Olga Dudoit

Очень интересный и актуальный тренинг по применению коучинга. Во время них вы смотрите на себя, переосмысливаете свои цели, думаете о том, как вы взаимодействуете с другими. Становится понятно, что и как нужно менять каждому.
Лектор супер! Мне очень понравилось множество примеров применения практических знаний на тренинге.

Monika Rajeckaitė

Mokymai išties naudingi ir dėkinga Redai, kad skatino aktyviai dalyvauti, domėtis, galima buvo drąsiai klausti ir į kiekvieną klausimą gautas atsakymas. Patiko, kad tai nėra sausa teorija, o daug praktikos, įžvalgų, atradimų, situacijų aptarimų ir pavyzdžių. Nors Eneagrama yra apie tipus ir lyg suponuoja, kad viskas yra apibrėžta ir niekur čia nesidėti, bet savo ir kitų tipų pažinimas man suteikė tam tikros laisvės, kad turiu "savybių rinkinį", polinkį reaguoti į situacijas ir kitus žmones tam tikru būdu, bet tuo pačiu Eneagrama yra ir apie dinamiką, galimybes augti.

Tatjana Voitechovič / Personalo specialistė

Man svarbu pažinti save ir aplinką, žmonių mąstymo šablonus ir elgesio modelius. Lektorės profesionalumo ir išsamių mokymų dėka, įgyjau daug naudingų žinių asmenybės tipus, jų vertybes ir įsitikinimus.
Rekomenduoju visiems einantiems sąmoningu raidos keliu. Taip pat įmonių vadovams siekiantiems inovatyvių perspektyvų dirbant su kolektyvu, bei sprendžiant komandos suderinamumo klausimus.

Mindaugas Staniulis / ,,Massage Therapy & Body Energy Balance", Savininkas

Lektorė nuostabi, dėmesinga, išmananti savo darbą. Mokymai priminė, kad tą pačią situaciją mes matome skirtingai, todėl nereikia primetinėti savo įžvalgų ar nuomonės klientui, o SVARBIAUSIAI visi atsakymai ir sprendimo būdai yra mūsų viduje, tik reikia padėti tai išsiaiškinti.
Patiko teorija, praktika ir namų darbai, galėjau iškart pajausti kortelių teikiamą naudą. Mokymai praverstų visiems, norintiems labiau pažinti save, savo šeimą, aplinką. Dirbantiems su vaikais, jaunimu, suaugusiais, darbuotojų kolektyve: mokytojams, psichologams, personalo specialistams ir kt.

Vilija Austienė / VŠĮ Medicinos ir socialinių tyrimų institutas

REGISTRUOKITĖS Į MOKYMUS ARBA SUSISIEKITE KONSULTACIJAI