fbpx
Paskambinkite: +370 611 37959 Siųskite žinutę
  • LT
  • EN
  • RU

Metodikos ir technikos

Daryk tai, ką gali, ten, kur esi, su tais įrankiais, kurie tau duoti.
(Teodoras Rooseveltas)

METODIKA – tai visuma, praktinių užduočių, atlikimo technikų bei įrankių, sujungtų su koncentruota tam tikros srities teorija. Tikslingai parinktos metodikos leidžia tikėtis geresnių rezultatų tokiose srityse kaip: darbuotojų motyvacija, konfliktų valdymas, laiko planavimas, vidinė komunikacija.

Taikymo sritys:

Visas metodikas galima studijuoti kaip atskiras discipinas ir tapti jų specialistais, naudoti savo praktikoje ir profesinėje veikloje, perteikti žinias kitiems asmenims. Baigus akredituotus Koučingo ar Eneagramos kursus, suteikiamas ICTA sertifikatas (International Coach and Trainer Association).

Pažintiniai seminarai tinka norintiems, atrasti keletą naujų technikų, kurias galėtų panaudoti savo gyvenimo ar darbo patobulinimui. Visos metodikos tinka tiek asmeniniam, tiek profesiniam naudojimui.

Eneagrama

Eneagrama yra asmenybės transformacijos modelis, kuris visų pirma leidžia geriau pažinti save, suprasti gyvenimo įvykių priežastis ir pradėti pokyčius. Įsisavinus žinias, galima suvokti svarbius dalykus apie save, ar net savo vietą pasaulyje. Išskiriami devyni eneagramos tipai, su savo pasąmoniniais motyvais, elgesio modeliais, pagrindiniais poreikiais ir emocijomis. Dar daugiau supratimo apie save ir kitus atskleidžia mūsų permainos streso ir komforto būsenoje. Kliento sveikumo lygio atpažinimas yra nepamainoma pagalba kiekvienam psichologui ar koučui. Eneagrama tam tikra prasme yra jungtis tarp psichologijos ir dvasingumo, padedanti tapti sąmoningomis ir brandžioms asmenybėmis. Plačiau

Metaforos

Metaforos yra puikus komunikacijos įrankis, kuris vaizdinių pagalba padeda atskleisti užgniaužtus jausmus, emocijas, išsilaisvinti nuo praeities šešėlių, atskleisti intuiciją ir žinias apie save. Šiam metodui atskleisti yra naudojamos psichologinės metaforinės asociatyvinės kortos tokios kaip Points of You, OH, KAK kortos ir pan. Naudojantis metaforinėmis kortomis lengviau sukuriama pasitikėjimo atmosfera, o tai padeda įveikti vidinį pasipriešinimą, pašalinti apsauginius psichikos barjerus, kurių kartais neįmanoma palaužti jokiais kitais metodais. Šios kortos yra naudojamos psichologiniame konsultavime, terapijoje, darbe su įvairiomis socialinėmis grupėmis, versle – formuojant komandą ar sprendžiant konfliktus. Plačiau

Koučingas

Koučingo filosofija pagrįsta pagarba kliento asmeninei ir profesinei patirčiai bei įsitikinimu, jog kiekvienas klientas yra kūrybiška, įvairiapusė ir vientisa asmenybė. Jo metu ieškoma ne problemų, o geriausių sprendimų, nusimatomi žingsniai kaip juos realizuoti. Pokalbio metu klientas modeliuoja problemos sprendimo alternatyvas, mokosi naujo elgesio, analizuoja praeities situacijas, ateities galimybių vystymui. Koučingas – tai pokyčių procesas, padedantis atskleisti kliento vidinį potencialą, padidinti efektyvumą bei pasiekti kokybiškai naujų rezultatų asmeniniame gyvenime ir profesinėje veikloje. Koučingas padeda pačiam išsigryninti savo tikslus ir juos pasiekti. Plačiau

NLP

NLP yra sistema, leidžianti suprasti mąstymo būdą, jį pakeisti, aktyvuoti vidinius resursus, keisti įpročius ir pagerinti gyvenimo kokybę. NLP yra neuro lingvistinis programavimas. „Neuro“ reiškia, kad NLP remiasi žmogaus nervinių lastelių tyrimais, tuo, kaip jos perteikia ir perdirba informaciją. „Lingvistinis“- nes nagrinėjama, kokį poveikį mūsų gyvenime daro vartojama kalba. „Programavimas“ reiškia galimybę modeliuoti ir keisti mūsų įprastinius, automatinius mąstymo, kalbėjimo ir elgesio būdus. Pasikeitus požiūriui į situaciją ir save– pasikeisti linkęs ir žmogaus elgesys. NLP didelį dėmesį skiria žmogaus motyvacijai, įsitikinimams ir vertybėms. Jis padeda išplėsti savo pasaulio suvokimą, pamatyti daugiau egzistuojančių galimybių ir tinkamai jomis pasinaudoti.

Veidotyra

Veidotyra tai mokslas, kurio pagalba gali būti atskleidžiamas žmogaus charakteris, įgimti talentai, turimi gabumai, sveikatos būklė, elgesio modeliai. Išmokus tyrinėti veido bruožus, apie žmogų galima daug pasakyti net ir nepasikalbėjus su juo. Veidas gali išduoti žmogaus intelekto potencialą, pasakyti, ar tas žmogus yra ištikimas, ar sąžiningas, koks jo valdingumas, nervingumas, praktiškumas ir pan. Pirmą įspūdį galima susidaryti atkreipiant dėmesį į labiausiai dominuojančius, išsiskiriančius žmogaus bruožus, kurie ir turi įtakos elgsenai, charakterio savybėms. Šiais laikais veidotyra aktyviai naudojama versle, šou pramogų pasaulyje, asmeniniame tobulėjime, santykių gerinime, individualaus charakterio nustatyme, potencialo realizavime.

Hipnozė

Hipnozė, tai psichoterapinis metodas, kurio metu klientas įvedamas į transą. Tai tarpinė tarp būdravimo ir miego būsena, kuomet žmogus jaučia ir girdi, aplinką, gali kontroliuoti save. Hipnozės metu klientas atsipalaiduoja, nuramina protą, labiau pajaučia savo kūną, savo emocijas ir gali tiesiogiai arba metaforų pagalba rasti norimus sprendimus. Transas yra natūrali žmogui būsena, kurią mes patiriame kasdien, tik ne visuomet pasinaudojame jo teikiama nauda. Specialistas, žinodamas Jūsų problemą ar užklausą, gali padėti lengviau rasti atsakymus glūdinčius Jūsų pasamonėje.

Turėjom tikslą sužinoti, kaip sklandžiau dirbti, deleguoti užduotis, duoti grįžtamąjį ryšį. Žaismingas ir iliustratyvus žinių pateikimas neabejotinai lektorės nuopelnas. Mokymai tiesiog įtraukė ir paskatino domėtis giliau. Dabar galima lengviau numatyti, ar darbuotojas tinka konkrečiai pozicijai, kokias užduotis atliks nepriekaištingai, kokie motyvai skatina veikti.
Šie mokymai yra naudingi ne tik produktyviam darbui kolektyve, bet ir asmeniniame gyvenime.

Jolita Buračienė / UAB Douglas, Personalo vadovė

Kad gautumei tokias struktūruotas, koncentruotas, o tuo pačiu pavyzdžiais iliustruotas žinias - nepakaktų ir kalno psichologinių knygų perskaitymo :)
Lektorė Reda - puiki profesionalė! Aiškiai dėliojo akcentus, nuosekliai perteikė medžiagą, atidžiai sekė dalyvių refleksijas.
Man buvo vienas stipriausių ir giliausių seminarų apie savo ir aplinkos elgesį, reakcijas, tarpusavio santykius, plečiantį suvokimą, iš kur tai kyla. Buvo vietų, kai sau pačiai erzulį keliantys "įstrigimai" nušvito iki BINGO!!
Įdomu, naudinga, praktiška ir veiksminga - tereikia nuoseklumo palaikant "vidinio stebėtojo" įgūdį.

Vita Mačiulė / Neuroedukatorė. Neurografikos instruktorė

Mokymų stiprybė – lektorės darbas. Struktūra, aiškumas, konkretumas, informacijos – daug, bet viskas sudėliota į aiškias lentynėles. Paskaitos metu – daugybė pavyzdžių, padedančių geriau suprasti, kartu ir labiau įsitraukti. Eneagrama man ypač žavus paradoksas: iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai žmonių sudėliojimas į tam tikras lentynėles, tačiau jos viduje slypi gilūs mechanizmai. Pradėjus mokytis – nebepaleido, įsimylėjau ir dabar ją matau visur.

Paulina Botyriūtė / Marketingo vadybininkė

Kaip tapti geru kouču? Aš ilgą laiką skeptiškai vertinau koučingą ir koučerius. Man vis atrodė, kad juos kepa kaip blynus per Užgavėnes. Tačiau po koučingo sesijos su Reda Slavinskaite ledai pajudėjo į gerąją pusę. Aš noriu būti koučingo specialistu ir ačiū tau už tai, Reda.
Galiu drąsiai tave rekomenduoti žmonėms, kurie stovi pasirinkimų kryžkelėje ir jiems trūksta drąsos eiti tinkamu keliu.

Darius Rupšlaukis / Derybos LT, Derybų ir pardavimų treneris

Man buvo svarbu atrasti metodiką gilesniam žmonių pažinimui, suprasti jų elgesio motyvus, mąstymo šablonus. Eneagrama atitiko reikalavimus. Labai puikus mokymų formatas: paskaitos ir jų įrašas išgirstų dalykų pasikartojimui, nedidelė grupė, namų darbai, atliekami poromis - puiki proga pasikartoti medžiagą ir pabendrauti su įdomiais žmonėmis. Labai rekomenduoju, nes Reda nuoširdžiai dalinasi ir puikiai perteikia žinias.

Agnė Anaitė / UAB Eurovaistinė, Žmonių departamento direktorė

Mokymo metu labai patiko lektorės kompetencija, patrauklus, betarpiškas, nuoširdus, šiltas, lengvas žinių pateikimas. Buvo naudingos tikslingai skiriamos namų užduotys, kurios padėjo įtvirtinti savo žinias praktikoje. Labai džiaugiuosi konkrečia dalomąja medžiaga, kurią bet kada galiu turėti po ranka.
Labai patiko išsamios žinios apie asmenybės sveikumo ir išsivystymo lygius, apie projekcijas psichoterapiniuose santykiuose. Sužinojau kaip pagal eneagramos tipus suprasti žmonių motyvus, strategijas, pažinti savo pliusus ir minusus.

Aida Bijanskienė / Gimnazijos mokytoja

Asmeninis tobulėjimas, naujos žinios ir įgūdžiai man visuomet buvo ir yra svarbūs gyvenime. Bet ne mažiau svarbu ir jų pritaikomumas darbinėje veikloje, siekiant tikslų ir gerinant santykius su darbuotojais ir tarp kolegų.
Redos mokymuose, o ypač Eneagramos, radau sau atsakymus, kaip geriau dirbti komandoje, kam kokius darbus deleguoti ir kokius pokyčius būtina įgyvendinti, kad darbas būtų našesnis.

Donata Uchockienė / UAB Gameta, Įmonės vadovė

Teko sudalyvauti ne vienuose Redos mokymuose, padedančiuose tobulėti ir pačiai, ir komandai. Man patys naudingiausi buvo Koučingo ir Eneagramos mokymai, nes sužinojau apie naujas metodikas puikiai pritaikomas tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.
Lektorės darbą vertinu puikiai, tinka dėstymo stilius, greitis, balso tembras ir visos info pateikimas. Šiuos mokymus rekomenduočiau visoms įmonėms, pradedant nuo vadovų.

Erika Gudeliūnaitė / UAB Douglas, Regiono vadovė

Norėjau labiau pažinti save ir kitus žmones, sužinoti kokių principų paisyti, norint atsirinkti geriausius darbuotojus, suprasti juos, tinkamai motyvuoti, padėti naujai priimtam žmogui greičiau įsitraukti į įmonės veiklą.
Nuoširdžiai dėkoju nuostabiai lektorei Redai už idėjas ir vertingas pamokas. Pasisėmiau daug naujų žinių, kurias jau pradėjau taikyti savo įmonėje. Esu tikra, tai duos didelių rezultatų ir darbe, ir asmeniniame gyvenime.

Lina Jokubauskienė / UAB Visrupos servisas, Projektų vadovė

Labai patiko pati mokymų sistema, kuri buvo įvairiapusiška:
- suteikta galimybė "išlipti" iš komforto zonos ir bendrauti, diskutuoti ir mokytis su nepažįstamais žmonėmis, tačiau netrūko ir individualių užduočių;
- užduotys įdomios ir praktiškos. šiuolaikiškos;
- patraukli ir susisteminta mokymų medžiaga;
- buvo suteikta galimybė dalintis savo išgyvenimais, jausmais ir mintimis;
- šilta ir maloni atmosfera;
Lektorė visada gerai nusiteikusi, motyvuojanti ir skatinanti pasitempti.

Karolina Šneiderytė / Grožio specialistė

Jaučiau įtampą darbe, tai apsunkindavo bendravimą su kolegomis ir vadovais. Sesijų metu labiausiai patiko galimybė geriau pažinti ir suprasti save bei konkretūs metodai kaip nepriimti visko į širdį. Dabar labai padeda gebėjimas atskirti sukylančias emocijas nuo realiai norimos perteikti informacijos.
Manau daugumai reikėtų patobulinti savo emocijų valdymo įgūdžius. Suprasti save ir kas mumyse vyksta. Tuomet daug lengviau susitarti su aplinkiniais.

Jekaterina Žilinskaja / UAB Transcom, Grupės vadovė

Labai įdomūs, aktualūs ir naudingi mokymai. Juose gavau ir naujų žinių, ir patvirtinimą apie realią mano jau taikomų metodų naudą ir pritaikomumą.
Ačiū lektorei už profesionalumą ir puikų prisitaikymą prie auditorijos. Nepamenu tokių fainų mokymų! Telydi sėkmė.

Audrius Kurlavičius / Klaipėdos turizmo mokykla, Direktorius

Įmonė paskatino dalyvauti mokymuose, norėjau sužinoti kas tai yra ir kaip naudoti darbo praktikoje. Man patiko visos praktinės užduotys, teorinės žinios.
Lektorės darbą vertinu labai teigiamai, patinka žinių pateikimas, puikūs pavyzdžiai ir labai lengva viską suprasti. Išmokau labiau toleruoti kitus, klausytis, nepiršti savo nuomonės. Mokymai suteikė ir daugiau pasitikėjimo savimi, bei vidinės ramybės.

Julija Biveinienė / UAB Douglas, Mokymų vadovė

Dalyvavau nuotoliniuose mokymuose apie metaforines kortas. Tai man buvo nauja darbo su klientais priemonė ir metodika, tad buvo svarbu gauti kuo išsamesnių žinių ir panaudojimo būdų. Lektorė glaustai, aiškiai ir suprantamai išdėstė visą informaciją. Gautas žinias puikiai pritaikau darbe.
Labai rekomenduoju visiems praktikuojanties koučingo specialistams, nes tai puiki priemonė padedanti koučingo sesijų metu.

Loreta Kazlauskaitė / Koučingo specialistė

Man buvo aktualu sužinoti kaip išvengti streso esant dideliam darbo krūviui ir bendraujant su piktais klientais. Labai patiko, kad buvo paaiškintas mano asmenybės tipas ir kaip reikia tvarkytis, kad streso būtų kuo mažiau. Gautas žinias pritaikiau ne tik darbinėje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime.
Labai rekomenduoju visiems, norintiems geriau save pažinti ir patobulėti.

Miglė Stumbrienė / UAB Transcom, Klientų aptarnavimo ekspertė

Mokymai labai patiko, nes lektorė juos vedė įdomiai ir tiesiog užburiančiai! Daug naujų žinių ir praktikos. Mano gyvenimas asmeniškai pasikeitė kardinaliai dėka šių mokymų. Esu labai dėkinga ir laiminga!
Tikrai rekomenduoju visiems Redos vedamus mokymus, nes juose išmokstama kaip įveikti tiek asmenines, tiek darbines problemas.

Olga Dudoit / UAB Douglas, Parduotuvės vadovė

Labai įdomūs ir aktualūs koučingo taikymo mokymai. Jų metu pažvelgi į save, permąstai savo tikslus, susimąstai kaip bendrauji su kitais. Pasidaro aišku, ką ir kaip kiekvienam reikėtų pakeisti.
Lektorė super! Labai patiko, kad mokymuose daug praktinių žinių taikymo pavyzdžių.

Monika Rajeckaitė / SMPF, Projektų koordinatorė

Mokymai išties naudingi ir dėkinga Redai, kad skatino aktyviai dalyvauti, domėtis, galima buvo drąsiai klausti ir į kiekvieną klausimą gautas atsakymas. Patiko, kad tai nėra sausa teorija, o daug praktikos, įžvalgų, atradimų, situacijų aptarimų ir pavyzdžių. Nors Eneagrama yra apie tipus ir lyg suponuoja, kad viskas yra apibrėžta ir niekur čia nesidėti, bet savo ir kitų tipų pažinimas man suteikė tam tikros laisvės, kad turiu "savybių rinkinį", polinkį reaguoti į situacijas ir kitus žmones tam tikru būdu, bet tuo pačiu Eneagrama yra ir apie dinamiką, galimybes augti.

Tatjana Voitechovič / Personalo specialistė

Man svarbu pažinti save ir aplinką, žmonių mąstymo šablonus ir elgesio modelius. Lektorės profesionalumo ir išsamių mokymų dėka, įgyjau daug naudingų žinių asmenybės tipus, jų vertybes ir įsitikinimus.
Rekomenduoju visiems einantiems sąmoningu raidos keliu. Taip pat įmonių vadovams siekiantiems inovatyvių perspektyvų dirbant su kolektyvu, bei sprendžiant komandos suderinamumo klausimus.

Mindaugas Staniulis / ,,Massage Therapy & Body Energy Balance", Savininkas

Lektorė nuostabi, dėmesinga, išmananti savo darbą. Mokymai priminė, kad tą pačią situaciją mes matome skirtingai, todėl nereikia primetinėti savo įžvalgų ar nuomonės klientui, o SVARBIAUSIAI visi atsakymai ir sprendimo būdai yra mūsų viduje, tik reikia padėti tai išsiaiškinti.
Patiko teorija, praktika ir namų darbai, galėjau iškart pajausti kortelių teikiamą naudą. Mokymai praverstų visiems, norintiems labiau pažinti save, savo šeimą, aplinką. Dirbantiems su vaikais, jaunimu, suaugusiais, darbuotojų kolektyve: mokytojams, psichologams, personalo specialistams ir kt.

Vilija Austienė / VŠĮ Medicinos ir socialinių tyrimų institutas

Padėsime išsirinkti Jums
tinkamiausią metodiką!