fbpx
Paskambinkite: +370 611 37959 Siųskite žinutę
  • LT
  • EN
  • RU

Penkios priežastys, kodėl įmonėje būtina Eneagrama

Penkios priežastys, kodėl kiekvienoje įmonėje būtinas Eneagramos išmanymas:

1. Efektyvus delegavimas.
Žinoma, taip paprastai užimamų pareigų nepakeisite. Kartais žmonės savo noru pasirenka jiems visiškai netinkamą profesiją. Bet va darbus ir užduotis tikrai galite deleguoti pasiremdami Eneagrama, sveiku protu ir žinojimu, kuris darbuotojas geriausiai pasirūpins klientais, kuris preciziškai užpildys dokumentus, o kuris užkurs visą kolektyvą naujam projektui.
 
2. Tikslinga motyvacija.
Kiek kartų paplekšnojot kolegai per petį? Kiek kartų skyrėte sunkiai įveikiamą užduotį, nes Jūsų manymu iššūkiai motyvuoja? Kiek kartų visus paskatinot sudalyvauti vakariniame alaus gėrime ir nusivylėte nedalyvavusiais, nes mat kaip jie nedėkingieji nevertina Jūsų rūpesčio. Eneagrama atveria akis: tai, kas vienus motyvuoja, kitus gali ir demotyvuoti.
3. Naudingi susirinkimai.
Na pripažinkit, juk susirinkimuose turite etatinius kalbėtojus, kritikuotojus ir nusišnekėtojus. Bet ypač erzina tie kur vis tyli, nieko nesako, neturi idėjų ir išvis jiems niekas nerūpi. Bet ar tikrai? Gal tai tiesiog kitokie žmonės, galintys surinkti naudingiausią informaciją, jei tik duosite laiko, ir ją pateikti, jei tik malonėsit išklausyti. Eneagrama padeda gauti kuo didesnę naudą iš kiekvieno darbuotojo.
4. Atvira komunikacija.
Ach koks puikus kolektyvas, jei priklausai tai išrinktųjų šutvelei, kurie pagyrimų lentoj kabo, nes gauna geriausius klientus, tie kurių negiau neklibint, nes su jais vadovas mielai pietauja. Žinoma, mums įprasta bendrauti su į save panašiais, o visus kitus laikyti keistuoliais. Bet Eneagrama leidžia suprasti, kad būtent kitoks žmogus gali labiausiai mus praturtinti, tad artimesnė pažintis ir nuoširdesnis pabendravimas ar bendradarbiavimas tampa tikra vertybe.
5. Asmeninė nauda.
Eneagrama neturi ribų, tad viskas ką darbuotojas sužino apie save, kolegas, žmonių elgesio motyvus ir mąstymo šablonus jam pravers visur ir visada. Galbūt reikia pagerinti santykius su artimaisiais, ar atrasti kalbą su paaugliu vaiku, o gal net susirasti tinkamesnį darbą (nesigasdinkit, reiškia toks poreikis buvo visada ir jūs tik laimėsite jį paleidę). Žmonės įvertina jiems suteikiamą galimybę patobulėti kaip asmenybei, o ne tik kaip verslo ir darbo įrankiui.
Jei esate pasiruošę, turite mažiausiai tris pasirinkimus:
  1. Padaryti paslaugą visam kolektyvui ir mokymų metu iš naujo ir kokybiškai susipažinti ne tik su nauja metodika, bet ir vieniems su kitais.
  2. Patiems sudalyvauti online mokyme ir tapti sertifikuotais Eneagramos praktikais.
  3. Užsiregistruoti į individualią konsultaciją ir atrasti savo talentus ir kritines klaidas.
Visa tai padaryti galėsite apsilankę https://re-act.lt/

Turėjom tikslą sužinoti, kaip sklandžiau dirbti, deleguoti užduotis, duoti grįžtamąjį ryšį. Žaismingas ir iliustratyvus žinių pateikimas neabejotinai lektorės nuopelnas. Mokymai tiesiog įtraukė ir paskatino domėtis giliau. Dabar galima lengviau numatyti, ar darbuotojas tinka konkrečiai pozicijai, kokias užduotis atliks nepriekaištingai, kokie motyvai skatina veikti.
Šie mokymai yra naudingi ne tik produktyviam darbui kolektyve, bet ir asmeniniame gyvenime.

Jolita Buračienė / UAB Douglas, Personalo vadovė

Mokymų stiprybė – lektorės darbas. Struktūra, aiškumas, konkretumas, informacijos – daug, bet viskas sudėliota į aiškias lentynėles. Paskaitos metu – daugybė pavyzdžių, padedančių geriau suprasti, kartu ir labiau įsitraukti. Eneagrama man ypač žavus paradoksas: iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai žmonių sudėliojimas į tam tikras lentynėles, tačiau jos viduje slypi gilūs mechanizmai. Pradėjus mokytis – nebepaleido, įsimylėjau ir dabar ją matau visur.

Paulina Botyriūtė / Marketingo vadybininkė

Kaip tapti geru kouču? Aš ilgą laiką skeptiškai vertinau koučingą ir koučerius. Man vis atrodė, kad juos kepa kaip blynus per Užgavėnes. Tačiau po koučingo sesijos su Reda Slavinskaite ledai pajudėjo į gerąją pusę. Aš noriu būti koučingo specialistu ir ačiū tau už tai, Reda.
Galiu drąsiai tave rekomenduoti žmonėms, kurie stovi pasirinkimų kryžkelėje ir jiems trūksta drąsos eiti tinkamu keliu.

Darius Rupšlaukis / Derybos LT, Derybų ir pardavimų treneris

Man buvo svarbu atrasti metodiką gilesniam žmonių pažinimui, suprasti jų elgesio motyvus, mąstymo šablonus. Eneagrama atitiko reikalavimus. Labai puikus mokymų formatas: paskaitos ir jų įrašas išgirstų dalykų pasikartojimui, nedidelė grupė, namų darbai, atliekami poromis - puiki proga pasikartoti medžiagą ir pabendrauti su įdomiais žmonėmis. Labai rekomenduoju, nes Reda nuoširdžiai dalinasi ir puikiai perteikia žinias.

Agnė Anaitė / UAB Eurovaistinė, Žmonių departamento direktorė

Asmeninis tobulėjimas, naujos žinios ir įgūdžiai man visuomet buvo ir yra svarbūs gyvenime. Bet ne mažiau svarbu ir jų pritaikomumas darbinėje veikloje, siekiant tikslų ir gerinant santykius su darbuotojais ir tarp kolegų.
Redos mokymuose, o ypač Eneagramos, radau sau atsakymus, kaip geriau dirbti komandoje, kam kokius darbus deleguoti ir kokius pokyčius būtina įgyvendinti, kad darbas būtų našesnis.

Donata Uchockienė / UAB Gameta, Įmonės vadovė

Teko sudalyvauti ne vienuose Redos mokymuose, padedančiuose tobulėti ir pačiai, ir komandai. Man patys naudingiausi buvo Koučingo ir Eneagramos mokymai, nes sužinojau apie naujas metodikas puikiai pritaikomas tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.
Lektorės darbą vertinu puikiai, tinka dėstymo stilius, greitis, balso tembras ir visos info pateikimas. Šiuos mokymus rekomenduočiau visoms įmonėms, pradedant nuo vadovų.

Erika Gudeliūnaitė / UAB Douglas, Regiono vadovė

Norėjau labiau pažinti save ir kitus žmones, sužinoti kokių principų paisyti, norint atsirinkti geriausius darbuotojus, suprasti juos, tinkamai motyvuoti, padėti naujai priimtam žmogui greičiau įsitraukti į įmonės veiklą.
Nuoširdžiai dėkoju nuostabiai lektorei Redai už idėjas ir vertingas pamokas. Pasisėmiau daug naujų žinių, kurias jau pradėjau taikyti savo įmonėje. Esu tikra, tai duos didelių rezultatų ir darbe, ir asmeniniame gyvenime.

Lina Jokubauskienė / UAB Visrupos servisas, Projektų vadovė

Jaučiau įtampą darbe, tai apsunkindavo bendravimą su kolegomis ir vadovais. Sesijų metu labiausiai patiko galimybė geriau pažinti ir suprasti save bei konkretūs metodai kaip nepriimti visko į širdį. Dabar labai padeda gebėjimas atskirti sukylančias emocijas nuo realiai norimos perteikti informacijos.
Manau daugumai reikėtų patobulinti savo emocijų valdymo įgūdžius. Suprasti save ir kas mumyse vyksta. Tuomet daug lengviau susitarti su aplinkiniais.

Jekaterina Žilinskaja / UAB Transcom, Grupės vadovė

Labai įdomūs, aktualūs ir naudingi mokymai. Juose gavau ir naujų žinių, ir patvirtinimą apie realią mano jau taikomų metodų naudą ir pritaikomumą.
Ačiū lektorei už profesionalumą ir puikų prisitaikymą prie auditorijos. Nepamenu tokių fainų mokymų! Telydi sėkmė.

Audrius Kurlavičius / Klaipėdos turizmo mokykla, Direktorius

Įmonė paskatino dalyvauti mokymuose, norėjau sužinoti kas tai yra ir kaip naudoti darbo praktikoje. Man patiko visos praktinės užduotys, teorinės žinios.
Lektorės darbą vertinu labai teigiamai, patinka žinių pateikimas, puikūs pavyzdžiai ir labai lengva viską suprasti. Išmokau labiau toleruoti kitus, klausytis, nepiršti savo nuomonės. Mokymai suteikė ir daugiau pasitikėjimo savimi, bei vidinės ramybės.

Julija Biveinienė / UAB Douglas, Mokymų vadovė

Dalyvavau nuotoliniuose mokymuose apie metaforines kortas. Tai man buvo nauja darbo su klientais priemonė ir metodika, tad buvo svarbu gauti kuo išsamesnių žinių ir panaudojimo būdų. Lektorė glaustai, aiškiai ir suprantamai išdėstė visą informaciją. Gautas žinias puikiai pritaikau darbe.
Labai rekomenduoju visiems praktikuojanties koučingo specialistams, nes tai puiki priemonė padedanti koučingo sesijų metu.

Loreta Kazlauskaitė / Koučingo specialistė

Man buvo aktualu sužinoti kaip išvengti streso esant dideliam darbo krūviui ir bendraujant su piktais klientais. Labai patiko, kad buvo paaiškintas mano asmenybės tipas ir kaip reikia tvarkytis, kad streso būtų kuo mažiau. Gautas žinias pritaikiau ne tik darbinėje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime.
Labai rekomenduoju visiems, norintiems geriau save pažinti ir patobulėti.

Miglė Stumbrienė / UAB Transcom, Klientų aptarnavimo ekspertė

Mokymai labai patiko, nes lektorė juos vedė įdomiai ir tiesiog užburiančiai! Daug naujų žinių ir praktikos. Mano gyvenimas asmeniškai pasikeitė kardinaliai dėka šių mokymų. Esu labai dėkinga ir laiminga!
Tikrai rekomenduoju visiems Redos vedamus mokymus, nes juose išmokstama kaip įveikti tiek asmenines, tiek darbines problemas.

Olga Dudoit / UAB Douglas, Parduotuvės vadovė

Labai įdomūs ir aktualūs koučingo taikymo mokymai. Jų metu pažvelgi į save, permąstai savo tikslus, susimąstai kaip bendrauji su kitais. Pasidaro aišku, ką ir kaip kiekvienam reikėtų pakeisti.
Lektorė super! Labai patiko, kad mokymuose daug praktinių žinių taikymo pavyzdžių.

Monika Rajeckaitė / SMPF, Projektų koordinatorė

Padėsime išsirinkti Jums
tinkamiausią programą!