fbpx

Paslaugos

Sėkmė neateina per vieną dieną. Reikia kantrybės, laiko ir trupučio pagalbos. (Džonas Maksvelas)

Paslaugos apima platų spektrą: nuo individualaus terapinio darbo, mokantis pamilti save, iki smagių, bet itin vertingų komandinių mokymų, keičiančių visos įmonės kultūrą. Tad jeigu Jūs pasiruošę įgyti naujų žinių,  geriau pažinti save, artimuosius ar kolektyvą, pagerinti savo gyvenimą ar veiklos efektyvumą, mes galime ir norime Jums padėti. Priklausomai nuo poreikio, sesijoms ir mokymams pasitelkiami kiti lektoriai, savo srities specialistai ir kuratoriai, kad gautumėt pačias vertingiausias paslaugas.

Pasirinkimai:

Mokymai tik Jums asmeniškai ar visam kolektyvui?

Asmeninė koučingo sesija ar vidiniai komandiniai mokymai?

 Nuotolinis (online) būdas ar tradicinis gyvas bendravimas?

Pagalvokite, kas Jums aktualu ir patogu šiuo metu, o priėmę sprendimą padarysite didelį žingsnį link norimo tikslo.

Komandiniai mokymai

Tai vidiniai mokymai darbuotojams. Mokymų tikslas – kartu aptarti esamas problemas ir rasti naujus sprendimo būdus. Rezultatai Jus nudžiugins: išlaisvintas kūrybingumas, geresnė komunikacija, tolerancija ir noras siekti bendrų tikslų.

Vidiniai mokymai
Pažintiniai seminarai
Praktinės dirbtuvės
Strateginis koučingas

Individualūs mokymai

Tai individualus požiūris į kiekvieną užklausą, kur svarbiausia Jūsų tikslai, norimi pokyčiai ir optimalių sprendimų paieška. Skirtingos metodikos ir technikos parenkamos konkrečiai Jums, todėl yra lankstumas ir galimybė efektyviai spręsti įvairias problemas.

Koučingo sesijos
Konsultacijos
Supervizijos
Mentorystė

Nuotoliniai mokymai

Tai neįkainojama galimybė gauti visas Jums būtinas žinias ir atsakymus į dominančius klausimus, neišeinant iš namų, ofiso ar net keliaujant. Naujos technologijos leidžia puikiai komunikuoti su lektoriumi, analizuoti skaidres ir planuotis pokyčius.

Seminarai
Koučingo sesijos
Konsultacijos
Mokymai

MOKYMAI

Aprašymas: Mokymai gali būti vidiniai arba atvirieji. Įmonės prioritetą teikia vidiniams mokymams, nes temos ir moduliai parenkami pagal konkrečius poreikius, turimus įgūdžius ir žinias, kurias vienu  metu įgyja grupė darbuotojų, o tai palengvina tolimesnę komunikaciją. Atliekant praktines užduotis kyla naujų idėjų, kaip vystyti veiklą ar siekti geresnių rezultatų. Atviruosius mokymus verta rinktis žmonėms, kurie nori asmeniškai pagilinti savo žinias. Taip pat jie tinkami, kai mokymai reikalingi nedideliam darbuotojų kiekiui.

Nauda: Vidinių mokymo programos sudaromos remiantis konkrečios įmonės veiklos specifika ir realiu mokymo poreikiu, todėl galima užtikrinti vystymosi prioritetus. Po mokymų teikiamos rekomendacijos vadovams. Galimi tęstiniai, kompleksiniai mokymo paslaugų sprendimai.

Visos mokymų programos

 

KOUČINGAS

Aprašymas: Koučingas naudingiausias, kuomet susiduriate su iššūkiais, kuriems ankstesni veikimo scenarijai nebeduoda trokštamo rezultato. Jis padeda atrasti naujus problemų sprendimus ir metodus, efektyviai pritaikomus kasdienėje veikloje, padeda tobulėti ir ugdo sąmoningumą. Individualaus koučingo sesijos yra kiekvienam individualiai pritaikomas pokyčių ir asmeninio tobulėjimo procesas. Grupinių sesijų metu sukuriamos galimybes, siekti organizacijos tikslų panaudojant kiekvieno asmeninį potencialą, mokantis iš kitų ir pačiam iš savęs.

Nauda: Atskleidžiamas vidinis potencialas, sustiprinamas pasitikėjimas savimi. Galimybė atrasti ar sustiprinti motyvaciją, nusistatyti tikslus, jų įgyvendinimo etapus. Pagerinama komunikacija, emocinė būsena, ko pasekoje mažėja stresas ir įtampa. Ribojantys įsitikinimai pakeičiami palaikančiais.

KONSULTACIJOS

Aprašymas: Konsultacijos – viena efektyviausių priemonių ieškant pagalbos asmeniui ar organizacijai. Jos yra patariamojo pobūdžio ir vertingiausios  tuomet, kai iškyla klausimai, kuriuos sprendžiant reikalinga eksperto nuomonė. Konsultacijų metu padedama išanalizuoti esamą situaciją,  išgryninti konkrečią problemą, gauti papildomos informacijos ir rasti tinkamiausią sprendimo būdą. Yra įvairių konsultavimo rūšių. Mes teikiame įmonių, profesines, socialines ir psichologines konsultacijas.

Nauda: Konsultanto pagalba, klientas praplečia savo žinių spektrą, gali apžvelgti visus aspektus, įsivertinti jų poveikį. Tai naudingiausias pasirinkimas siekiantiems gauti profesionalią pagalbą, patarimą, objektyvų situacijos vertinimą ar efektyvų problemos sprendimo būdą.

Turėjom tikslą sužinoti, kaip sklandžiau dirbti, deleguoti užduotis, duoti grįžtamąjį ryšį. Žaismingas ir iliustratyvus žinių pateikimas neabejotinai lektorės nuopelnas. Mokymai tiesiog įtraukė ir paskatino domėtis giliau. Tapo lengviau prognozuoti, ar darbuotojas tinka konkrečiai pozicijai, kokias užduotis atliks nepriekaištingai, kokie motyvai skatina veikti.
Šie mokymai yra naudingi ne tik produktyviam darbui kolektyve, bet ir asmeniniame gyvenime.

Jolita Buračienė / UAB Douglas, Personalo vadovė

Norėjau labiau pažinti save ir kitus žmones, sužinoti kokių principų paisyti, norint atsirinkti geriausius darbuotojus, suprasti juos, tinkamai motyvuoti, padėti naujai priimtam žmogui greičiau įsitraukti į įmonės veiklą.
Nuoširdžiai dėkoju nuostabiai lektorei Redai už idėjas ir vertingas pamokas. Pasisėmiau daug naujų žinių, kurias jau pradėjau taikyti savo įmonėje. Esu tikra, tai duos didelių rezultatų ir darbe, ir asmeniniame gyvenime.

Lina Jokubauskienė / UAB Visrupos servisas, Projektų vadovė

Kaip tapti geru kouču? Aš ilgą laiką skeptiškai vertinau koučingą ir koučerius. Man vis atrodė, kad juos kepa kaip blynus per Užgavėnes. Tačiau po koučingo sesijos su Reda Slavinskaite ledai pajudėjo į gerąją pusę. Aš noriu būti koučeriu ir ačiū tau už tai, Reda.
Galiu drąsiai tave rekomenduoti žmonėms, kurie stovi pasirinkimų kryžkelėje ir jiems trūksta drąsos eiti tinkamu keliu.

Darius Rupšlaukis / Derybos LT, Derybų ir pardavimų treneris

Asmeninis tobulėjimas, naujos žinios ir įgūdžiai man visuomet buvo ir yra svarbūs gyvenime. Bet ne mažiau svarbu ir jų pritaikomumas darbinėje veikloje, gerinant santykius su darbuotojais ir tarp kolegų.
Redos mokymuose, o ypač Eneagramos, radau sau atsakymus, kaip geriau dirbti komandoje, kam kokius darbus deleguoti ir kokius pokyčius būtina įgyvendinti, kad darbas būtų našesnis.

Donata Uchockienė / UAB Gameta, Įmonės vadovė

Teko sudalyvauti ne vienuose Redos mokymuose, padedančiuose tobulėti ir pačiai, ir komandai. Man patys naudingiausi buvo Koučingo ir Eneagramos mokymai, nes sužinojau apie naujas metodikas puikiai pritaikomas tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.
Lektorės darbą vertinu puikiai, tinka dėstymo stilius, greitis, balso tembras ir visos info pateikimas. Šiuos mokymus rekomenduočiau visoms įmonėms, pradedant nuo vadovų.

Erika Gudeliūnaitė / UAB Douglas, Regiono vadovė

Jaučiau įtampą darbe, tai apsunkindavo bendravimą su kolegomis ir vadovais. Sesijų metu labiausiai patiko galimybė geriau pažinti ir suprasti save bei konkretūs metodai kaip nepriimti visko į širdį. Dabar labai padeda gebėjimas atskirti sukylančias emocijas nuo realiai norimos perteikti informacijos.
Manau daugumai reikėtų patobulinti savo emocijų valdymo įgūdžius. Suprasti save ir kas mumyse vyksta. Tuomet daug lengviau susitarti su aplinkiniais.

Jekaterina Žilinskaja / UAB Transcom, Grupės vadovė

Labai įdomūs, aktualūs ir naudingi mokymai. Juose gavau ir naujų žinių, ir patvirtinimą apie realią mano jau taikomų metodų naudą ir pritaikomumą.
Ačiū lektorei už profesionalumą ir puikų prisitaikymą prie auditorijos. Nepamenu tokių fainų mokymų! Telydi sėkmė.

Audrius Kurlavičius / Klaipėdos turizmo mokykla, Direktorius

Įmonė paskatino dalyvauti mokymuose, norėjau sužinoti kas tai yra ir kaip naudoti darbo praktikoje. Man patiko visos praktinės užduotys, teorinės žinios.
Lektorės darbą vertinu labai teigiamai, patinka žinių pateikimas, puikūs pavyzdžiai ir labai lengva viską suprasti. Išmokau labiau toleruoti kitus, klausytis, nepiršti savo nuomonės. Mokymai suteikė ir daugiau pasitikėjimo savimi, bei vidinės ramybės.

Julija Biveinienė / UAB Douglas, Mokymų vadovė

Dalyvavau nuotoliniuose mokymuose apie metaforines kortas. Tai man buvo nauja darbo su klientais priemonė ir metodika, tad buvo svarbu gauti kuo išsamesnių žinių ir panaudojimo būdų. Lektorė glaustai, aiškiai ir suprantamai išdėstė visą informaciją. Gautas žinias puikiai pritaikau darbe.
Labai rekomenduoju visiems praktikuojanties koučingo specialistams, nes tai puiki priemonė padedanti koučingo sesijų metu.

Loreta Kazlauskaitė / Koučingo specialistė

Man buvo aktualu sužinoti kaip išvengti streso esant dideliam darbo krūviui ir bendraujant su piktais klientais. Labai patiko, kad buvo paaiškintas mano asmenybės tipas ir kaip reikia tvarkytis, kad streso būtų kuo mažiau. Gautas žinias pritaikiau ne tik darbinėje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime.
Labai rekomenduoju visiems, norintiems geriau save pažinti ir patobulėti.

Miglė Stumbrienė / UAB Transcom, Klientų aptarnavimo ekspertė

Mokymai labai patiko, nes lektorė juos vedė įdomiai ir tiesiog užburiančiai! Daug naujų žinių ir praktikos. Mano gyvenimas asmeniškai pasikeitė kardinaliai dėka šių mokymų. Esu labai dėkinga ir laiminga!
Tikrai rekomenduoju visiems Redos vedamus mokymus, nes juose išmokstama kaip įveikti tiek asmenines, tiek darbines problemas.

Olga Dudoit / UAB Douglas, Parduotuvės vadovė

Labai įdomūs ir aktualūs koučingo taikymo mokymai. Jų metu pažvelgi į save, permąstai savo tikslus, susimąstai kaip bendrauji su kitais. Pasidaro aišku, ką ir kaip kiekvienam reikėtų pakeisti.
Lektorė super! Labai patiko, kad mokymuose daug praktinių žinių taikymo pavyzdžių.

Monika Rajeckaitė / SMPF, Projektų koordinatorė

Padėsime išsirinkti Jums
tinkamiausią paslaugą!