+370 611 37959 

info@re-act.lt

KOUČINGO PROGRAMOS

Koučingo paketas pasiūlomas klientui, atsižvelgiant į jo užklausą. Viena koučingo sesija gali būti naudinga, bet nepakankama priemonė gilesnei ar įsisenėjusiai problemai išspręsti. Tęstinės koučingo sesijos leidžia ne tik nusimatyti veiksmų planą, bet ir lydėti klientą jo permainų keliu, palaikant ir padedant susidoroti su iškylančiais iššūkiais. Klientui pageidaujant, sudaroma Koučingo programa, kurioje nusimatomi žingsniai, technikos, galinčios nuvesti į tikslą trumpiausiu keliu.


PROGRAMOS:

TIKSLINGAS GYVENIMAS - Savo gyvenimo kelio paieška ir abejonė ar einame teisinga kryptimi iškyla daugeliui žmonių. Ši Koučingo programa skirta norintiems įsivertinti savo nueitą gyvenimo atkarpą, geriau susipažinti su savimi ir tikraisiais norais bei svajonėmis. Tik išgirdus save, įvertinus turimus gebėjimus ir talentus galima išsivaduoti iš aplinkos įtakos, visuomenės požiūrio ir primesto gyvenimo būdo. Svajonės, tikslai ir darbai yra mūsų orientyras keliaujant į kur kas tikslingesnį gyvenimą. O gebėjimas vertinti net mažus pasiekimus ar gautas pamokas, daro jį prasmingu.

Programos metu įvairių technikų ir metodikų pagalba išsigryninsite savo vertybes bei jų prioritetus. Įsivertinsite visas gyvenimo sritis ir nusimatysite veiksmų planą joms pagerinti. Suprasite kaip viską suspėti ir nepavargti.


NAUDINGAS LAIKAS - ši Koučingo programa skirta visiems norintiems nugyventi turiningą gyvenimą, bet jaučiantiems, kad kažkodėl daug laiko iššvaisto menkaverčiams dalykams. Kaip susidėlioti gyvenimo prioritetus? Kaip atrasti motyvacijos ir energijos siekti užsibrėžtų tikslų? Ką daryti, kad pseudo poilsis (toks kaip naršymas po interneto ar televizijos platybes) neperaugtų į tinginystę?... Jei nors vienas šių klausimų Jus "užkabino", tai ši programa Jums. Dabar laikas nustoti blaškytis, pagalvoti apie vertybes, apie tai kas teikia ir teiks džiaugsmą ateityje, laikas pradėti gerbti SAVO LAIKĄ.

Programoje numatytos technikos, kurios leis Jums įsivertinti prioritetus, atrasti aukštesnįjį tikslą, vardan kurio Jūs siekiate visų mažesnių tikslų. Išmoksite kaip kokybiškai ilsėtis, tinkamai paskirstyti laiką, mėgautis visomis veiklomis kurias atliekate.


ĮSUKTAS VERSLAS - tai Koučingo programa skirta įmonių savininkams, vadovams ar padalinių vadovams, kurie dirba visais etatais ir yra įsitikinę kad niekas kitas už juos geriau darbo nepadarys. Tad jei Jūs, net ir jausdamas didžiulę atsakomybę dėl savo verslo, valdomos įmonės ar padalinio sėkmės, norėdamas užtikrinti stabilų augimą, pelningumą, apsispręsite neišsękinti savęs apsiimant visą krūvį, tai ši programa būtent Jums. 

Joje numatyti žingsniai kaip nusistatyti tikslus, optimizuoti laiką, paskirstyti atsakomybes, išsiugdyti pasitikėjimą, suburti ir įgalinti komandą. Ši programa leis Jums išsilaisvinti iš verslo verpeto, atėmusio Jūsų laisvalaikį, ramų miegą, pilnaverčius santykius. Įsukite verslą ir leiskite sau mėgautis rezultatais.


INDIVIDUALI - parengiama asmeniškai Jums, atsižvelgiant į užklausą, situaciją, kurioje esate šiuo metu ir kokius tikslus norite pasiekti.