+370 611 37959 

info@re-act.lt

MOKYMAI IR KONSULTACIJOS

  Modulinių verslo mokymų išskirtinumas - galimybė sudaryti unikalią mokymų programą konkrečiai įmonei. Priklausomai nuo šiuo metu vykstančių procesų, atsiradusių poreikių, darbuotojų įgūdžių bei kompetencijų, parenkami 3-5 moduliai. Atlikus mini auditą įmonės viduje, jie adaptuojami nustatant optimalią trukmę bei turinį.

  Lyderystės moduliai: Lyderystė; Emocinė kompetencija; Charizma; Motyvacija, Komunikacija, Kūrybingumo skatinimas. 

  Valdymo moduliai: Laiko planavimas; Tikslų formavimas; Projektai; Komandinis darbas; Susirinkimai; Metiniai pokalbiai.

  Problemų sprendimo moduliai: Pokyčiai, Problemų sprendimas; Streso valdymas; Konfliktai.

  Plačiau  

  Specializuoti mokymai ir treiningai skirti profesionaliam metodikos įvaldymui. Jų metu išsamiai supažindinama su teorine medžiaga, o visos technikos išbandomos ir praktikuojamos tol, kol atsiranda įgūdis. Paprastai tai tęstiniai mokymai, su savarankiškai atliekamais namų darbais. Praėję šiuos mokymus, gali ne tik patys naudotis technikomis, bet ir apmokyti kitus. 

  Eneagrama: Bazinis kursas; Verslas; Koučingas ir Konsultavimas; Santykiai; Asmeninis augimas.

  Koučingas: Vadovavimas; Įmonės kultūra; HR; Socialinis darbas; Gyvenimo būdas.

  NLP: Verslas; Resursai; Santykiai; Transformacijos.

  Plačiau  

  Pažintiniai seminarai suteikia galimybę įmonėms, personalo specialistams, konsultantams ar tiesiog smalsiems žmonėms, per trumpą laiką sužinoti apie naujas metodikas, tobulėjimo kryptis ar savęs pažinimo būdus. Tai puikus sprendimas norint sužinoti, ar tam tikra metodika gali būti Jums naudinga, ar verta gilinti žinias Jums patiems ar Jūsų kolektyvui.

  Tipologijos: Eneagrama; Spiralinė dinamika; MBTI.

  Metaforos: Points of You; OH, KAK, Persona ir kitos kortelės.

  Fizionomika: Veidotyra; Kūno kalba. 

  Taikomoji psichologija: NLP; Koučingas; Hipnozė.

  Plačiau

  Koučingo paketas pasiūlomas klientui, atsižvelgiant į jo užklausą. Dažnai vienos koučingo sesijos gali nepakakti gilesnei ar įsisenėjusiai problemai išspręsti. Tęstinės koučingo sesijos leidžia ne tik nusimatyti veiksmų planą, bet ir lydėti klientą jo permainų keliu, palaikant ir padedant susidoroti su iškylančiais iššūkiais. Klientui pageidaujant, sudaroma Koučingo programa, kurioje nusimatomi žingsniai, technikos, galinčios nuvesti į tikslą trumpiausiu keliu.

  Plačiau

  Į viršų