+370 611 37959 

info@re-act.lt

Paslaugos personalo specialistams

Skirta: Konsultantams; Koučams; Pedagogams: Psichologams; Soc. darbuotojams; HR specialistams.  

Tikslas: Išmokti naujų metodikų. Pašalinti savo vidinius blokus. Palengvinti savo darbą ir kliento augimą.   


Supervizijos

Supervizijos

Aprašymas: Skirta praktikuojantiems koučingo specialistams, psichologams ar pedagogams. Padeda įsivertinti atliekamų sesijų efektyvumą, savęs pajautimą ir suvaldymą jų metu. Atstatomas tinkamas santykis su klientu.

Darbo eiga: Sesijos metu išsigryninama, kas sukelia sunkumų, ar pati kliento užklausa, ar asmeninės reakcijos į klientą ir tai kas vyksta sesijų metu. Sudaromas darbo pokyčių planas, arba dirbama su savomis emocijomis.

Specializuoti mokymai (Treiningai)

Specializuoti mokymai (Treiningai)

Aprašymas: Tai labai konkrečių metodikos žinių įsisavinimas su didele dalimi praktinių užduočių, pakartojimų ir įgūdžių formavimu. Palengvina darbą su žmonėmis.

Darbo eiga: Dalimis pristatoma metodika. Kiekviena technika išbandoma iškart ir treniruojamasi savarankiškai tarp mokymų. Dažniausiai mokymų pabaigoje laikomas įvertinimo testas.

Pažintiniai seminarai

Pažintiniai seminarai

Aprašymas: Gyvenimas nestovi vietoje, atsiranda naujų įdomių metodikų, kurios gali palengvinti ar paįvairinti Jūsų darbą.

Darbo eiga: Trukmė nuo 3 iki 8 valandų mokymai, kuriuose daugiausiai teorinės žinios. Jų tikslas ne formuoti įgūdžiūs, bet supažindinti su nauja metodika, ir tuomet apsispręsti ar gilinti žinias bei praktiką giliau.

Mentoringas

Mentoringas

Aprašymas: Skirta pradedantiesiems koučams ar konsultantams, turintiems bazines žinias ir norintiems užsiimti profesionalia veikla. Tai profesinis ir marketinginis palaikymas bei dalijimasis patirtimi.

Darbo eiga: Mentorius asmeninių susitikimų metu pasidalija patirtimi, duoda patarimų arba įžvalgų kokiu keliu vertėtų eiti. Klientas atsirenka, kas tinkamiausia jo situacijoje ir įgyvendina pokyčius.

Visos paslaugos