+370 611 37959 

info@re-act.lt

PASLAUGOS PRIVATIEMS ASMENIMS

Skirta: Privatiems asmenims; Samdomiems darbuotojams; Siekiantiems karjerosIeškantiems darbo. 

Tikslas: Atrasti motyvaciją, Optimizuoti darbus; Pasiekti tikslus; Sumažinti įtampą; Pasirinkti profesiją.


Koučingas

Koučingas

Aprašymas: Kiekvienas žmogus savo gyvenime susiduria su daugybe didesnių ar mažesnių problemų. Daugelį jų mes galime išspręsti gana lengvai, pasinaudodami savo patirtimi. Tačiau kai kuriems iššūkiams neveikia mūsų patikrinti metodai, o atrasti naujus gali būti nelengva, tam reikia vidinės ramybės, laiko ir gebėjimo pasinaudoti turimais resursais.

Darbo eiga: Skiriame laiko išsigryninti užklausą, sužinoti ar ji yra kažkokio didesnio tikslo dalis. Klausimų pagalba Jūs atrasite savyje ir savo aplinkoje tokių resursų, kurie geriausiai tinka Jūsų tikslų įgyvendinimui.

Atvirieji mokymai

Atvirieji mokymai

Aprašymas: Įvairiais gyvenimo etapais mes mokomės skirtingų dalykų, galinčių palengvinti ar pagerinti mūsų gyvenimą, bendravimą, tikslų pasiekimą. Pasirinkus Jums šiuo metu aktualius mokymus,rasite atsakymus į rūpimus klausimus.

Darbo eiga: Mokymuose gausite ne tik daug informacijos, bet praktinių užduočių pagalba galėsite iškart pabandyti jų veiksmingumą. Atvirųjų mokymų dalyviai labai skirtingi ir nepažįstami žmonės, tad naujos patirtys garantuotos.

Konsultacijos

Konsultacijos

Aprašymas: Priimant svarbius gyvenimo sprendimus, labai naudinga pasitarti su specialistais. Klausimų gali iškilti ir po mokymų, susidūrus su konrečiomis Jūsų gyvenimo situacijomis ar asmeniniu augimu.

Darbo eiga: Išsiaiškinama kliento užklausa, išsiaiškinama turima kpompetencija. Įvertinus situaciją pateikiama patarimų arba sprendimų variantų. Konsultacija taip pat gali būti derinama su koučingu.

Dirbtuvės

Dirbtuvės

Aprašymas: Daugeliui savęs pažinimo metodikų svarbiau ne teorinės žinios, o praktika. Sąmoningumas, buvimas čia ir dabar gali duoti didžiausią naudą ir padėti rasti tinkamiausią sprendimą.

Darbo eiga: Kuratorius trumpai pristato naują metodiką ar jos dalį, ir praktinio užsiėmimo metu mokomės, bei atrandame jos teikiamą naudą.

Visos paslaugos