+370 611 37959 

info@re-act.lt

KOUČINGO SPECIALISTŲ RUOŠIMO PROGRAMA 

„Professional Coach ICU“ programa skirta Jums, jei nusprendėte įsisavinti koučingo technikas ir metodologiją, ir tapti profesionaliu koučingo specialistu. Taip pat ji puikiai tinka visiems, kieno veikla susijusi su žmogiškaisiais santykiais ir ypač rekomenduojama vadovams, verslo ir vadybos konsultantams, mokymų vadovams, personalo specialistams.

Programa parengta remiantis ICU standartu. Praėję visą mokymų programą ir įvykdę profesionaliam koučingo specialistui keliamus reikalavimus, gausite tarptautiniu mastu pripažįstamą “Professional Coach ICU” sertifikatą.

 

ORGANIZACINĖ INFORMACIJA:

Programa parengta pagal ICU standartus.

Mokymus Lietuvoje organizuoja: Koučingo paslaugų centras.

Mokymų grupės dydis: 12 – 25 žmonės.

Programą sudaro aštuoni moduliai po dvi dienas. Viso – 14 auditorinių dienų. Mokymai vyksta savaitgaliais: šeštadienis / sekmadienis 10.00 – 17.30 val.

Mokymų periodiškumas: vieną kartą per mėnesį.

Bendra mokymų, kartu su namų darbais, trukmė: 7 mėn.

Vieta: Park Inn. K.Donelaičio g.27 

Trenerių komanda: Vitoldas Masalskis, Reda Slavinskaitė, Vilma Deksnienė, Andrius Jarašiūnas.

 

MOKYMŲ TURINYS:

1 modulis. Koučingo pagrindai. 

Koučingo apibūdinimas. Koučingo istorija. Koučingo santykis su konsultavimu, psichoterapija ir mokymais. GROW modelis (Tikslai. Situacijos suvokimas. Sprendimo galimybės. Veiksmų planas). Išmokimo ratas. Aktyvaus klausymosi metodai. Teisingo klausymo kriterijai. Kliento sąmoningumą skatinantys klausimai. Neteisingi klausimai. Klausimų tipai. Grįžtamojo ryšio modelis. Supervizija.

2 modulis. Kompetencijos ir tikslai.

Pagrindinės koučingo specialisto kompetencijos. Profesinės etikos kodekso nuostatos (ICU, ICF). Profesionalaus koučingo nuostatos. Efektyvios komunikacijos trikampis (kalibravimas, prisiderinimas, darnos santykis). R.Diltso neurologinių lygių modelis ir jo praktinis taikymas. „T“ modelis. M.Atkinson gyvenimo balanso ratas. Teisingai suformuluotas tikslas – S.M.A.R.T.E.F. Kas yra įsitikinimai? Ribojantys ir palaikantys įsitikinimai. Refreimingas (perprasminimas). Supervizija.

3 modulis. Susistelkimas į sprendimus. Emocinis intelektas.

Kas yra Susitelkimas į sprendimus. Kokie pagrindiniai skirtumai tarp susitelkimo į sprendimus ir susitelkimo į problemas. Kas susitelkimą į sprendimus daro veiksmingą: SS modelis. SIMPLE modelis, kuris leidžia net sudėtingiausias problemas spręsti paprastai. Tradicinio požiūrio ir mąstymo įpročių spąstai: užstrigimas problemų lauke, pokyčių skatinimas per prievartą, bandymas spręsti „neišsprendžiamas“ problemas ir pan. Susitelkimas į sprendimus koučingo pokalbiuose. Emocinis intelektas. Emocijų įtaka mąstymo procesams. Savo ir kitų emocijų pažinimas ir valdymas. Supervizija.

4 modulis. Komandinis koučingas.

Komandinio koučingo samprata. Komandinis ir grupinis koučingas. Situacinis ir strateginis komandinis koučingas. Efektyviai dirbančios grupės kriterijai. Grupės darbo proceso organizavimas. Koučingo kultūros organizacijoje lygiai. Koučingo kultūros diegimas. Komandinio koučingo algoritmas. Kūrybiškumo technikos komandiniame koučinge. Grupės dinamika ir jos valdymas. Penki efektyvaus trenerio stiliai. Savitarpio pagalbos grupės. Metaprogramos ir metaprograminiai profiliai. Supervizija.

5 modulis. Eneagrama ir jos taikymas koučinge.

Eneagramos tipologijos samprata. Devyni eneagramos tipai. Eneagramos tipų gyvenimo strategijos, dominuojantys įsitikinimai. Veikimo ypatumai streso ir komforto sąlygomis. Eneatipo nustatymo būdai. Stiprioji eneatipo pusė ir jos įtaka asmenybės augimui. Esminiai įsitikinimai ir jų keitimo būdai. Sveikumo lygiai ir tobulėjimo strategijos. Supervizija.

6 modulis. Asmenybės tipai ir konfliktai.

Spiralinės dinamikos teorija. Mąstymo ir elgesio paradigmos priklausomai nuo socialinės sistemos ir asmenybės brandos lygio. Konfliktai ir jų tipai. Elgesio strategijos konfliktinėse situacijose. E.Berne transakcinės analizės modelis ir jo panaudojimas sureguliuojant konfliktines situacijas. Asociacija / disociacija. Trijų suvokimo pozicijų modelis ir praktinis jo pritaikymas. Mediacinis koučingas kaip interesų sureguliavimo įrankis. Mediacijos etapai. Supervizija.

7 modulis. Programos integracija. Sertifikacija.

Pranešimas koučingo konferencijoje. Komunikacinių įgūdžių demonstracija. Individuali koučingo sesija. Komandinė koučingo sesija.


PRAKTINĖ DALIS.

Koučingo sesijų vedimo pratybos (namų darbai) tarp modulių. Viso kurso metu yra numatytas savarankiškas dalyvių darbas. Viso turi būti surinkta šimtas valandų koučingo praktikos.

Tame tarpe – individualaus koučingo sesijos Koučingo specialisto, Kliento, Stebėtojo pozicijose. Komandinio koučingo sesijos Koučingo specialisto, Dalyvio, Stebėtojo pozicijose. Pratybų metu mokymų dalyviai turi praeiti ne mažiau kaip po penkias koučingo sesijas pas profesionalų koučingo specialistą ir pravesti ne mažiau kaip po penkias koučingo sesijas išoriniams klientams.

Didžioji pratybų dalis vyksta trejetuose mokymų dalyviams patogiu laiku. Pratybų metu yra numatytos Demo pratybos su koučingo specialistu ir darbas grupelėse su kuratoriumi.

Mokymų dalyviams sukuriama speciali uždara FB grupė mokymosi ir organizacinių klausimų sprendimui. Taip pat yra galimybė dalyvauti Atvirose koučingo sesijų pratybose, Koučingo specialistų klubo susitikimuose ir kituose „Koučingo paslaugų centro“ organizuojamuose renginiuose.

 

PROGRAMOS TRENERIAI:


Vitoldas Masalskis – psichologas, profesionalus koučingo specialistas, NLP treneris. ICF Global narys. ICTA narys. Verslo treneris su daugiau kaip 20 metų darbo patirtimi. www.koucingopaslaugos.lt projekto autorius. Keliasdešimt straipsnių psichologijos, saviugdos, vadybos, pardavimų temomis autorius. Koučingo specialistų klubo vadovas. Atvirų koučingo sesijų pratybų organizatorius. Kuruoja FB grupių „Koučingo Lietuvoje grupė“, „NLP Lietuvoje grupė“, „Koučingo specialistai“ ir kt. specializuotų grupių veiklą.   
Reda Slavinskaitė –  NLP trenerė, Koučingo trenerė, Eneagramos trenerė ir verslo trenerė (ICTA). NLP ir Koučingo specialistė (ICU). Papildomos specializacijos:  Eriksoninė hipnozė, Eneagrama koučinge ir konsultavime, Metaforinės kortos. Verslo konsultantė ir motyvacinio projekto Re-Act autorė. Daugiau nei 15 metų vadovavimo patirtis. Tarptautinio verslo ir Finansų vadybos magistrė. Veda motyvacinius mokymus įmonėms, taiko individualias koučingo programas.


Vilma Deksnienė - profesionali koučingo specialistė (ICU). Emocinio ir dvasinio intelekto lektorė ir mokytoja (LSP Limbic Performance System sertifikacija, VU RSTC magistras). 15 metų patirtis Holistinio asmenybės tobulėjimo mokymų srityje (tarptautinis sertifikatas). Klasikinės jogos teorijos ir praktikos ekspertė/mokytoja. “Livin” Sveiki produktai ir “Fit Food” įmonių bendrasavininkė. Buvusi profesionali cirko artistė (oro akrobatė).

 

Andrius Jarašiūnas - profesionalus koučingo specialistas, NLP treneris. Veda individualias ir grupines koučingo sesijas, NLP mokymus. Specializuojasi mokymosi iš patirties srityje tyrinėdamas įsitikinimų formavimo ir keitimo metodus, efektyvios elgsenos įgūdžių lavinimą, įtakos darymo principus ir metodus. BNI direktorius konsultantas.


 

 MOKYMŲ DATOS* :  

KAUNAS

1 modulis – 2019.10.12-13
2 modulis – 2019.11.16-17
3 modulis – 2019.12.14-15
4 modulis – 2020.01.18-19
5 modulis – 2020.02.22-23
6 modulis – 2020.03.21-22
​7 modulis - 2020.04.18-19

VILNIUS

1 modulis – 2019.10.19-20
2 modulis – 2019.11.23-24
3 modulis – 2019.12.21-22
4 modulis – 2020.01.25-26
5 modulis – 2020.02.29-01
6 modulis – 2020.03.28-29
​7 modulis - 2020.04.25-26

 


* Organizatoriai pasilieka teisę keisti modulių datas.  

 

INVESTICIJA Į MOKYMUS:

1) 1470 Eur  – mokant už kiekvieną Modulį atskirai (modulio kaina – 210 Eur ).  

2) 1190 Eur – mokant už visą Programą iš karto.  

3) 980 Eur – ankstyvos registracijos kaina (pirmieji 10 užsiregistravę ir apmokėję).


 

 

 

PASITEIRAVIMUI:

El.paštas: info@re-act.lt    

Mob.tel.: 370 611 37959