+370 611 37959 

info@re-act.lt

KOUČINGO PRAKTIKAS

Mokymai įmonių ir įstaigų darbuotojams


APIE PROGRAMĄ:

Nuolat augant informacijos kiekiui ir gyvenimo tempui, tinkama komunikacija ir darbuotojų sąmoningumas tampa itin reikšmingais. Ir vadovai ir darbuotojai supranta, kad verslo sėkmė didžiąja dalimi priklauso nuo jų savijautos, motyvacijos,  įsitraukimo į komandinį darbą.

Įvaldžius koučingo technikas galima kur kas efektyviau atskleisti darbuotojų potencialą, išmokyti rasti optimalius sprendimus ir imtis atsakomybės juos įgyvendinant. Koučingo taikymas neišvengiamai keičia įmonės kultūrą – didėja kūrybingumas, tolerancija ir bendravimo kokybė.

Investicija į darbuotojus atsiperka su kaupu, nes Koučingas darbe– tai gebėjimas taikyti geriausias koučingo metodikas asmeniniams, komandos ir įmonės tikslams nustatyti bei juos pasiekti. 


 MOKYMŲ NAUDA:

  • INICIATYVUMAS. Darbuotojai drąsiau dalinsis idėjomis, imsis iniciatyvos jas įgyvendinat, savarankiškai susidoros su iškylančiais sunkumais.

  • REZULTATYVUMAS. Orientacija į tikslus, tikėjimas savo ir komandos gebėjimais. Pozityvus pokyčių priėmimas. Kūrybingai sieks rezultatų.

  • DELEGAVIMAS.  Aiškus funkcijų ir atsakomybių paskirstymas. Tinkamai perduos užduotis. Išlaikys balansą tarp pasitikėjimo ir kontrolės.

  • KOMUNIKACIJA. Tolerancija žmonių skirtumams padės atrasti tinkamiausią bendravimo formą. Pagerėjęs santykis komandos viduje, leis mėgautis ir bendravimu su išoriniais klientais.

  • STRUKTŪRA. Tvarka, vidinių taisyklių laikymasis, teisingai planuojamos ir eksponuojamos prekės. Aiškūs prioritetai sumažins laiko švaistymą.MOKYMŲ TEMOS:

I-as modulis: Koučingo pagrindai. Komunikacija

Koučingo samprata. Taikymo sritys. Mokymosi ratas. GROW modelis. Efektyvios komunikacijos modelis. Klausimų tipai. „T“ modelis. Palaikymas ir Frustracija. Kilpų modelis.  Grįžtamasis ryšys.

II-as modulis: Kompetencijos. Tikslai

Balanso ratas. Johari langas. SCORE.   R.Diltso neurologinių lygių modelis. R.Dekarto koordinačių modelis. SMARTEF. Metaprogramos. EGO būsenos. Ribojantys ir palaikantys įsitikinimai. Refreimingas.

III-ias modulis: Komandinis koučingas. Mediacija

Komandinio koučingo algoritmas.  Grupinė dinamika. Moderavimas. Konfliktų valdymas. "Smegenų šturmas". V.Disnėjaus kūrybiškumo strategija. Kalbos įtaigumas. "Tobulumo ratas". Saviprezentacija.

30 val. Koučingo sesijų:

Online sesijos su kuratoriais.  Individualios koučingo sesijos koučo, kliento ir stebėtojo pozicijose. Atviros koučingo pratybos.
ORGANIZACINĖ INFORMACIJA:

Mokymų trukmė: 3-4 mėn.  

Mokymus veda 1-2 lektoriai ir keli kuratoriai (priklausomai nuo grupės dydžio).

Dalyvių skaičius iki 30 vienoje grupėje.

Rekomenduojamas tarpas tarp modulių 3-4 savaitės.

Konkrečios datos ir laikai suderinami individualiai.


SERTIFIKACIJA: Ši mokymų programa yra akredituota ICTA (International Coaches and Trainers Association). 

Dalyviams, atlikusiems praktines užduotis, demonstruojantiems įgytą kompetenciją ir išlaikiusiems baigiamąjį testą suteikiamas Koučingo praktikas” sertifikatas. 

Galimas sekantis etapas, apimantis visus darbuotojus ir visas įmonės sritis yra Koučingo kultūros diegimas. Atlikus papildomus užduotis ir įgyvendinus būtinus pokyčius įmonei suteikiamas „Kompanijos Koučingo Kultūra” sertifikatas. Plačiau apie 3K programą.


INVESTICIJA:  6.000 EUR už visą kursą.  (1.000 EUR/diena). 
LEKTORĖ:

Reda Slavinskaitė – sertifikuota Koučingo trenerė, NLP trenerė, Eneagramos trenerė ir Verslo trenerė (ICTA, ICU).

Papildomos specializacijos – Kompanijų Koučingo Kultūros diegimas, Eneagramos taikymas versle ir komandų formavime, Eneagrama Koučinge. Eriksoninės hipnozės praktikė. Tarptautinio verslo ir Finansų vadybos magistrė. 

Daugiau nei 15 metų vadovavimo patirtis. Verslo konsultantė ir motyvacinio projekto Re-Act autorė. Veda motyvacinius mokymus įmonėms, konsultuoja komunikacijos gerinimo ir streso valdymo klausimais, taiko individualias koučingo programas (virš 600 val.). 

KONTAKTAI:

El.paštas: info@re-act.lt    

Mob.tel.: 370 611 37959