+370 611 37959 

info@re-act.lt

"3K" KOMPANIJOS KOUČINGO KULTŪRA

APIE „3K“ PROGRAMĄ:

Įmonės sėkmė priklauso nuo darbuotojų, jų motyvacijos, atsidavimo ir tikėjimo įmone. Keičiasi ne tik valdymo ir vadovavimo būdai, bet ir komunikacijos stilius. Jis tampa vis svarbesniu kriterijumi taip smarkiai besikeičiančiame pasaulyje, kuomet teisingas informacijos perdavimas ir priėmimas yra tiesiog būtinas. Smarkiai populiarėjantis komunikacijos stilius yra koučingas. 

KOUČINGAS – tai efektyvus būdas pokalbio ir klausimų pagalba atverti žmogaus potencialą, rasti optimalų sprendimą ir garantuoti jo vykdymą. KOUČINGO KULTŪRA – tai  bendravimo forma, tai tolerancija kitam žmogui, sugebėjimas įžvelgti pozityvų impulsą. KOMPANIJOS KOUČINGO KULTŪRA – tai visų geriausių koučingo metodikų panaudojimas bendriems komandos ir įmonės tikslams užsibrėžti bei juos pasiekti.

 

NAUDA JUMS:

· Išaugs lojalumas įmonei. Aiškūs įmonės tikslai, vizija. Geresnė komunikacija apie strateginius pokyčius, aiškesnis atsakomybių ir teisių paskirstymas, bei lūkesčiai. Investicija į žmogų, pagarba jam. Aiškesni vadovų sprendimai.

·   Asmeninis darbuotojo efektyvumas padidės, dėl aiškesnių lūkesčių jo atžvilgiu. Galimybė siekti profesinių tikslų. Savivertės augimas dėl augančios kompetencijos ir tinkamo grižtamojo ryšio.

·   Darnus komandinis darbas, tolerancija kitų nuomonei. Priėmimas. Pasitikėjimas ir atvirumas. Geresnė komunikacija bei darbų pasiskirstymas.

·   Profesinių ir asmeninių poreikių balansas. Tai įmanoma dėl pagerėjusio laiko valdymo, prioritetų susidėliojimo, geresnio darbų paskirstymo ir išvengtų klaidų. Kokybiškas asmeninis gyvenimas tiesiogiai įtakoja darbingumą. Streso mažinimas.


 

PROGRAMOS STRUKTŪRA:

I-as etapas: Bazinis kursas vadovams. 3 moduliai po 2 dienas (Viso: 6 dienos). Išduodamas Koučingo bazinio kurso pažymėjimas.

II-as etapas: Bazinis kursas darbuotojams, žemesnės grandies vadovams. 3 moduliai po 2 dienas (Viso: 6 dienos). Išduodamas Koučingo bazinio kurso pažymėjimas.

III-ias etapas: Specialisto kursas vadovams. 4 moduliai po 2 dienas (Viso: 8 dienos). Išduodamas Koučingo specialisto sertifikatas ICTA.

IV-as etapas: Įmonės supervizija. Individualus ir komandinis koučingas. Testavimas. 


ORGANIZACINĖ INFORMACIJA:

Trukmė: I-as etapas - 3 mėn.; II etapas - 3 mėn.; III etapas – 4 mėn. IV etapas - 2 mėn. Viso 12 mėnesių.

Mokymų grupės dydis – 10 – 25 žmonės.

Mokymai vyksta savaitgaliais – šeštadienis – sekmadienis 10.00 – 17.30 val.

Mokymų periodiškumas – vieną kartą per mėnesį.

Lektoriai: Reda Slavinskaitė – Koučingo, NLP, Eneagramos ir Verslo trenerė.

Kai kurioms mokymų temoms ir supervizijai, pasitelkiami kiti koučingo specialistai.

Programa parengta pagal ICU standartą.

 

KONTAKTAI:

Mob.tel.: +370 611 37959

El. paštas: info@re-act.lt

www.3k.re-act.lt

www.re-act.lt